Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / 10 інгредієнтів від вугрів і прищів

10 інгредієнтів від вугрів і прищів

Є багато засобів для лікування вугрів і прищів. Які з них найефективніші ?

Ці засоби можуть входити до складу косметики або навіть використовуватися самостійно. Отже, шукаємо в  косметиці наступні проти вугрів інгредієнти окремо або в парах:

Перший інгредієнт: сік лимона

Лимонна кислота – форма AHA кислоти, яка видаляє старі, мертві клітини шкіри і допомагає стимулювати нове зростання шкіри. Можна придбати молочко, маску, крем, тонік з лимонною кислотою. Найпростіший спосіб, якщо немає алергії, просто взяти часточку лимона і відполірувати шкіру, тим самим ви знебарвлите вугрі.

Другий інгредієнт: цинк

Активний інгредієнт з антибактеріальними властивостями , які допомагають у загоєнні ран і запобігання запалення, яке проявляється на обличчі червоністю, пов’язаної з прищами.

Третій інгредієнт: вітаміни E і А.

Е – це вітамін, який забезпечує захист від прищів завдяки своїм антиоксидантним властивостям. Лікує навіть найстійкіші і хворобливі прищики. Вітамін Е корисно буде також приймати і всередину.
Вітамін А входить до складу багатьох лікувальних засобів для лікування прищів і вугрової висипки. На сьогоднішній день це один з найбільш активних інгредієнтів для відновлення шкіри.

Четвертий інгредієнт : яблучний оцет

Цей потужний антибактеріальний агент контролює жирові виділення. Він змиє забруднення перш, ніж вони проявляться на вашому обличчі.

П’ятий інгредієнт: aloe

Ця рослина – просто скриня вітамінів, корисних мінералів, амінокислот, алое допомагає прискорити загоєння прищів. Регулярне застосування засобів з алое призводить до швидкого загоювання шкіри і стримує появу нових прищиків.

Шостий інгредієнт: Benzoyl Peroxide

Пероксид Бензолу найефективніший інгредієнт для лікування прищів і вугрів. Зверніть увагу, що для ефективності препарату його концентрація повинна бути не менше 10 % відсотків.

Сьомий інгредієнт: масло чайного дерева

Витягується , як правило , з австралійського чайного дерева. Оскільки воно має сильні антимікробні властивості , це властивість допомагає боротися з бактеріями , які можуть призвести до прищикам і вугрів. Для ефективності масло в препараті повинно бути в концентрації не менше 2 %.

Восьмий інгредієнт: Salicylic Acid ( Саліцилова Кислота )

Саліцилова Кислота ефективно відлущує верхній шар шкіри і чистить обличчя від вугрової висипки. Найкраще купувати розчин саліцилової кислоти без вмісту спирту.

Дев’ятий інгредієнт : мед

Мед має доведеними антибактеріальними властивостями, ефективний якщо ви використовуєте його в 2.5-5 % концентрації. Він може міститися в масках, пілінгах і кремах.

Десятий інгредієнт: вітамін C

Дуже важливо, щоб ваша шкіра отримувала необхідну кількість вітаміну С. Цей вітамін забезпечує надійну антиоксидантний захист і підвищує імунітет.


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *