Home / Маски для обличчя / Відбілююча маска. Ефективні домашні маски для обличчя

Відбілююча маска. Ефективні домашні маски для обличчя

Дізнайтесь рецепти приготування відбілюючих масок в домашніх умовах з використанням натуральних компонентів. Як нешкідливо відбілити веснянки і пігментні плями? Поява пігментних плям, веснянок, а також інших недосконалостей дерми обличчя може сильно зіпсувати настрій. Але це не привід для засмучення, адже завдяки тому, що використовується спеціальна відбілююча маска  з натуральних інгредієнтів, можна отримати ідеально чисту і гладку дерму.

Відбілююча маска. Коли використовувати для обличчя?

vidbiluucha-maska-efektuvni-domashni-masku-dlja-obluccha

Красива і доглянута дерма є приводом для заздрості і захоплення, але далеко не всі дівчата можуть цим похвалитися. Більшість страждають від веснянок і пігментних плямочок, нерівного кольору шкіри, висипань і прищів, тьмяності і сірості шкірного покриву. Ці дрібні недоліки можна самостійно і досить швидко усунути, якщо правильно підібрати відбілюючу домашню маску.

Важливо дотримуватися одного головного правила – після застосування такої масочки в найближчі кілька годин не варто виходити на вулицю. Якщо не виходить залишитися вдома, на дерму в обов’язковому порядку наноситься крем з високим рівнем захисту від ультрафіолетових промінціів. Дане правило має суворо дотримуватися як в жарку, так і холодну пору року.

Всі відбілюючі маски сильно сушать шкіру, саме тому використовувати їх можна не частіше ніж раз на кілька тижнів. Для догляду за жирною дермою, рекомендується застосовувати такі масочки раз в 7 днів.

Незалежно від того, яка саме відбілююча маска  буде використовуватися, для отримання бажаного результату, робити такі косметичні процедури потрібно систематично. Тільки після проведення повноцінного курсу буде помітний ефект. При виборі маски важливо враховувати тип шкіри і використовувати тільки натуральні компоненти.

Відбілююча маска. Особливості застосування

Відбілюючі масочки допоможуть представницям слабкої статі позбутися проблем зі шкірою обличчя. Розглянемо, як правильно готувати такі склади і використовувати в домашніх умовах.

Відбілююча маска  – це унікальний склад, до якого входять як природні компоненти, так і з’єднання, отримані за допомогою хімічних процесів. Їх дії спрямовані на видалення пігментних плям, нерівномірного тону шкіри, веснянок та інших недоліків на шкірних покривах.

Застосування відбілюючих масок має певні правила, які потрібно обов’язково дотримуватися, так як тільки в цьому випадку вийде домогтися поставленої мети:

Оптимальним часом для використання відбілюючих масок є друга половина дня, бажано їх робити ввечері, перед сном. Завдяки дотриманню цієї рекомендації можна запобігти небажаного потрапляння на оброблену ніжну шкіру сонячних променів, які можуть звести нанівець всі старання.

Відбілюючі маски рекомендується поєднувати з м’яким пілінгом, а також зволожуючим кремом для обличчя.

В обов’язковому порядку в період відбілювання шкіри необхідно приймати вітамінні комплекси.

Практично всі домашні маски включають в свій склад натуральні компоненти (наприклад, петрушку, ягоди, мед, огірки та ін.), Тому кожен інгредієнт треба підбирати дуже обережно, щоб випадково не спровокувати алергічну реакцію.

Якщо вам не подобається ваш колір шкіри, або з’явилися пігментні плямочки, то пора приступити до дій. А саме – застосовуйте відбілюючі маски. Не можна сказати, що самостійно зроблені процедури ефективніші салонних, але правильне застосування природних компонентів і дотримання нескладної інструкції обов’язково дасть результат.

Відбілююча маска. Правила приготування в домашніх умовах

Якщо ви вирішили приготувати масочку для відбілювання дерми в домашніх умовах, то дотримуйтеся таких правил:

Перед нанесенням вітамінного складу переконайтеся, чи немає у вас алергії, для чого нанесіть суміш на зап’ястя і почекайте з півгодини до прояви реакції.

Зробіть скраб, за допомогою нього ви видалите ороговілі ділянки, і подальше відбілювання буде рівномірним, уражені ділянки стануть менш помітними.

Накладайте масочки ввечері, адже після них шкіра повинна «відпочити», дія яскравих сонячних променів може негативно відбитися на її стані.

Після застосування відбілюю чого складу намажте обличчя живильним, зволожуючим кремом.

Робити процедури рекомендується не частіше ніж 1-2 рази в 7 діб (для сухої дерми – 1 раз, жирної – 2 рази).

Відбілююча маска. Традиційний рецепт для обличчя

Для приготування цілющих складів використовують лимони, огірки, петрушку, перекис і інші компоненти, що володіють відбілюючими властивостями. Головне правило – не змішувати їх заздалегідь, готуйте масочку безпосередньо перед застосуванням і брати для неї тільки свіжі продукти.

Традиційно відбілююча маска  готується з використанням меду. Про його корисні властивості знають навіть малюки, крім того, він ще має позитивним впливом на шкіру. А в поєднанні з кефіром ефективно освітлює плями, вирівнює колір обличчя. Для маски візьміть дві великі ложечки кефіру, одну меду, добре перемішайте. Масажними рухами втирайте в шкіру, через 15  хвилинок змийте приємною для облоиччя тепленькою водичкою. Крім відбілювання, ця суміш позбавить вас від зайвої сухості шкіри і кіл під очима.

Відбілююча маска. Використання масочок від пігментних плямочок на обличчі

Джерел виникнення плям безліч: нестача мікроелементів, вітамінів, гормональний збій, внутрішні захворювання, вікові зміни, вживання деяких медикаментів. Тому в деяких випадках лікування одними масками може бути не дієвим. Справитися з темними пігментними плямами можливо тільки комплексними заходами. У цьому вам допоможе лікар-фахівець.

Перш ніж почати лікування різними складами самостійно, упевніться, що у вас немає протипоказань: відкриті рани на шкірі, вагітність, весь період грудного вигодовування, діабет, хронічні, гострі захворювання, гіпертонія, прийом ліків, які впливають на пігментацію шкірних покривів, схильність до утворення колоїдних рубців.

Влітку немає проблем з вибором продуктів для відбілювання шкіри, ще б пак, ринки заповнені продукцією на будь-який смак:

Маски на основі ягід. Ягоди (смородина, журавлина, калина) відмінно справляються з несильно вираженими плямами на дермі. Треба віджати сік з ягід, взяти марлю, змочити, докласти на шкірні покриви. Через десять хвилинок змити.

Маски з молочнокислою продукцією. Кефір, сметана, ряжанка – дають ефект відбілювання внаслідок позитивної реакції молочної кислоти на шкіру. Крім того, ці продукти застосовують після тривалого перебування на сонці для заспокійливої дії на шкірні покриви.

Маски з цитрусовими. Лимон, лайм, грейпфрут – видаляють стійкі плями за рахунок високого вмісту в них вітаміну С. Тільки у багатьох дам спостерігаються алергічні реакції на маски з таких плодів, тому перед застосуванням робіть тестування. Знайте, що маски з одного соку цитрусових сильно сушать дерму обличчя, тому краще використовуйте комбіновані склади, наприклад, лимон з медом.

Для готування цілющих масочок від пігментних плямочок також можна застосовувати редьку, петрушку, зелені огірки, квашену капусту, сік з кульбаб, перекис.

Відбілююча маска. Корисні ефекти масок для освітлення обличчя

Суміші, що володіють освітлюючою дією, допомагають впоратися не тільки з пігментними плямочками, як говорилося вище, ще вони:

Позбавляють від нездорового тону дерми обличчя;

Освітлюють веснянки;

Видаляють зайвий жир;

Покращують структуру клітин шкіри;

Мають омолоджуючу дію;

Відбілюють темні кола на епідермісі в районі очей.

Відбілююча маска. Найефективніші маски на основі глини для шкіри обличчя

На сьогоднішній день існує просто величезна кількість різноманітних рецептів відбілюючих масок, які можна самостійно приготувати в домашніх умовах і використовувати їх в будь-який зручний час. Не варто намагатися застосовуватися одночасно кілька різних видів масок, так як подібні дії не дадуть видимого результату, адже після першого нанесення засобу, не можна повністю позбутися веснянок або пігментних плямочок.

Готуючись на торжество або іншу важливу подію, дівчата стикаються з проблемою, як привести епідерміс обличчя в належний вигляд за короткий час. А саме, як відбілити шкірні покриви. Діяти треба трохи заздалегідь, хоча б за день-два до заходу. Вам знадобиться косметичний продукт – глина. Придбати її можна в аптечних пунктах, причому, глина продається різних видів.

Розглянемо кілька рецептів з різних типів даного продукту:

Китайська суміш з безбарвною глиною. Заваріть чай з аптечної ромашки, зробіть кашку з глини і напою, рівним шаром накладіть на поверхню обличчя. Якщо у вас занадто чутлива шкіра, схильна до подразнень, перед накладенням кашки нанесіть крем. У такому симпатичному стані побудьте п’ять хвилинок. Далі сполоскайте масочку.

Маска із зеленої глини. Спосіб приготування суміші – той же, що і у китайської масочки. Результативна при підвищеній жирності дерми. Для звуження пор на обличчі до складу додайте збитий холодний білок.

Склад з рожевої глини. Прекрасно живить шкіру і відбілює плями у жінок старшого віку. Склад: суміш червоної, білої глини в рівних пропорціях, аптечний чай звіробою. Готову консистенцію накладіть на епідерміс, після п’яти-шести хвилин змийте.

Види відбілюючих масочок для обличчя та їхні рецепти

Крім відбілювання, як описувалося вище, масочки мають ще й інший вплив на шкіру. Тому, якщо у вас кілька проблем – вибирайте суміш, яка відразу допоможе позбавити вас від них.

Існує кілька основних типів складів:

Стягуючі. Підсушують шкіру. Головними компонентами масок є глина, лікувальні грязі, яєчний білок.

Живильні і зволожуючі. Розгладжують зморшки, живлять вологою. Для приготування використовують фрукти, овочі, молочну продукцію, мед.

Відбілюючі. Освітлюють плями, покращують колір обличчя. Готують з продуктів, фруктів, овочів, аптечних препаратів.

Антивікові. Підвищують еластичність, коректують овал обличчя. До їх складу зазвичай входить глина, білок, косметичний парафін.

З першого разу не завжди виходить досягти очікуваного ефекту, але поліпшення в будь-якому випадку ви помітите. Тепер впритул перейдемо до рецептів масок.

Відбілююча маска  з перекису для шкіри. Для даного складу візьміть дві ложки 3-ох відсоткового перекису водню, одну ложку лимонного соку, добре перемішайте в тарілці, намажте дерму обличчя. Через чотири-п’ять хвилинок ретельно змийте. Потім накладіть крем для обличчя. Цей розчин підходить для жирної шкіри.

Відбілююча маска  з петрушечки для шкіри обличчя. Купіть два пучка петрушки, заваріть її, як лікарський настій, в 250-ти грамах водички. Через двадцять хвилинок процідіть чай. У напої намочіть серветку, після чого помістіть її на обличчя. Так тримайте п’ятнадцять хвилинок, далі змийте тепленькою водичкою.

Відбілююча маска  з глини для обличчя. В аптеці придбайте червону і білу глину. Змішайте по 25 грамів того чи іншого порошку. Потім добавте сік лимончику 1 чайну ложечку і 45 грамів водички. Склад нанесіть на епідерміс, через шість хвилинок змийте спочатку тепленькою, далі кімнатної температури водичкою. Не забудьте намазати шкіру кремом після процедури.

Однією з найбільш дієвих і ефективних масочок вважається та, в складі якої знаходиться огірок. Сік цього овоча допоможе досить швидко позбутися ознак пігментації і некрасивих веснянок. До складу огірка входять зволожуючі і відбілюючі речовини.

Для догляду за сухою шкірою можна регулярно використовувати наступний склад:

беруться домашні густі вершки або жирний крем для обличчя;

на дрібній тертці подрібнюється один огірок, щоб в результаті була отримана овочева кашка;

всі інгредієнти змішуються, після чого готовий склад наноситься безпосередньо на попередньо очищену дерму обличчя;

масочка може вийти рідкуватою, тому щоб вона не стікала з обличчя, зверху варто покласти шар чистої марлі;

маска залишається на дермі на 15 хвилинок, а далі змивається великою кількістю прохолодної водички.

Для догляду за жирною і комбінованою дермою ідеально підходять масочки, що містять огірок, але другий компонент може бути практично будь-яким – наприклад, спиртова настоянка календули, горілка та ін.

Для нормального типу дерми, до огіркової кашки можна добавити свіжий сік половинки лимончика, адже цей цитрусовий прекрасно відбілює шкіру.

Лимонна відбілююча маска.Лимон є не тільки одним з найефективніших, але і цілком доступних засобів для боротьби з пігментними плямочками і веснянками. До складу цитрусового входить лимонна кислота, яка сприяє очищенню верхніх шарів шкірного покриву, видаляючи з його поверхні накопичені неживі клітини.

В результаті проводиться м’який і щадний пілінг з використанням натурального хімічного скрабу, який сприяє очищенню епідермісу. При цьому видаляються не тільки відмерлі клітини, але і бруд, шкірний жир, в тому числі і плями, які утворилися від весняночок і прищів.

Лимонний сік містить в надлишку вітамін С, який зберігає молодість і пружність епідермісу, повертаючи йому ідеальний відтінок. Аскорбінка сприяє нормалізації процесу виробництва клітинами власного меланіну, який в свою чергу допомагає виробленню колагену. Отже, лимонний сік усуває різноманітні проблеми, допомагаючи швидко покращити зовнішній вигляд дерми.

Можна скористатися універсальним рецептом:

береться 1 лимон;

видавлюється сік цитрусового в глибоку ємність;

береться ватяний спонж і вимочується в соці лимончика;

протираються проблемні області, де є пігментні плямочки або веснянки;

в тих випадках, коли колір дерми сильно нерівномірний, варто використовувати як можна більше соку.

Таку масочку можна застосовувати кілька разів в день, продовжуючи поки не буде отримано ідеально рівний відтінок шкіри.

При використанні лимонних відбілюючих масок, не можна допускати таких помилок:

Строго заборонено купувати в магазинах концентрований лимонний сік, так як в складі даного продукту знаходяться шкідливі консерванти, ароматизатори та барвники.

Після використання соку лимона можна відразу виходити на вулицю, адже в кілька разів посилюється чутливість епідермісу.

Щоб не завдати шкоди дермі, обробляти її рекомендується в другій половині дня або прямо перед сном.

Лимонний сік підходить далеко не всім, отже, якщо з’являється відчуття печіння, почервоніння, поколювання або пощипування, потрібно припинити використання цього засобу, підібравши для себе іншу масочку.

Однією з найбільш ефективних відбілюючих масок є поєднання лимона з медом. Її приготування відбувається за такою схемою:

береться сік 1 лимона і змішується з 2 столовими ложечками меду;

всі компоненти ретельно перемішуються, після чого наносяться на попередньо очищену дерму обличчя;

через 15 хвилинок залишки суміші змиваються прохолодною водичкою.

Яскраво виражений відбілюючий ефект надає суміш з лимончика з куркумою. Для приготування такої масочки знадобиться:

береться 1 чайна ложечка свіжого лимонного соку і змішується з 0,5 чайної ложечки порошку куркуми;

всі компоненти ретельно перемішуються;

в результаті виходить кашоподібна маса, яка наноситься на попередньо очищену дерму обличчя;

бажано перед використанням цієї масочки провести скрабування;

маска залишається приблизно на 8-10 хвилинок;

після закінчення зазначеного часу залишки суміші змиваються прохолодною водичкою, далі наноситься крем.

Відбілююча маска  для обличчя з петрушечкою. Швидко і м’яко освітлити проблемні області допоможе проста петрушка, завдяки якій шкіра стає ніжною і ідеально гладкою.

Для освітлення дерми обличчя можна використовувати такі відбілюючі масочки, до складу яких входить петрушечка:

Береться 2 пучка свіжої зелені і подрібнюється, потім заливається окропчиком. Маса проварюється 2 хвилинки на мінімальному вогні, потім суміш віджимається. Отриманим складом протирається дерма, особлива увага приділяється проблемним областям.

Знадобиться взяти петрушку з вівсяними пластівцями. Попередньо вівсянка подрібнюється, до отримання порошку, потім додається 1 столова ложечка. дрібно посіченої зелені петрушки і 1 чайна ложечка свіжого лимонного соку. У тому випадку, якщо склад вийде занадто густим, його можна розбавити невеликою кількістю мінеральної водички. Готова маска наноситься на чисту дерму обличчя і залишається на 15 хвилинок, далі змивається прохолодною водичкою.

У рівних кількостях змішується сир з петрушкою, якщо склад виходить дуже щільним, додається трохи молочка. Готова суміш наноситься на шкіру і змивається через 10 хвилинок тепленькою водичкою.

Для відбілювання сухої дерми, варто скористатися таким рецептом – листя петрушки миються, просушуються, подрібнюються, змішуються з жирної домашньою сметанкою. Всі компоненти беруться в рівних кількостях. На шкірі склад залишається на 15 хвилинок, далі змивається тепленькою водичкою. Якщо на обличчі залишиться жирний блиск, для його видалення використовується косметична серветка.

Береться 1 столова ложечка рідкого меду і змішується з подрібненою зеленню петрушки. Склад наноситься на дерму, через 30 хвилинок змивається тепленькою водичкою. За умови щоденного використання цієї масочки протягом місяця, буде помітний позитивний результат – повністю забираються веснянки і пігментні висипання, дерма стає м’якенькою і доглянутою.

Відбілююча маска  від пігментних плямочок. Багато дівчат страждають від такого косметичного недоліку, як пігментні плями або темні ділянки на шкірі обличчя. Звичайно, з першого разу від них повністю позбутися не вийде, тому необхідно запастися терпінням і регулярно використовувати спеціальні маски.

Якщо постійно застосовувати такі масочки, можна відмовитися від дорогих послуг косметологів:

Змішується тепленька водичка з порошком гірчиці, щоб в результаті вийшла кашоподібна маса, яка точково наноситься безпосередньо на проблемні області. Може з’явитися відчуття легкого поколювання і печіння, але це цілком нормальне явище. Через 15 хвилинок залишки суміші змивають тепленькою водичкою, але дерму не можна витирати рушничком, досить буде злегка промокнути. Варто відмовитися від застосування цієї масочки при підвищеному оволосіння, а також куперозі.

Береться 1/3 частина склянки чорного пива і змішується з яєчним білком, потім вводиться огіркова кашка. Склад наноситься на шкіру і змивається через 15 хвилинок, довше тримати маску не рекомендується. Масочка виходить досить рідкою, тому щоб вона не розтікалася, рекомендується зверху на обличчя покласти марлеву серветку.

Береться корінь хрону і подрібнюється на тертці, потім змішується з кашкою яблучка. Склад наноситься на марлю, попередньо складену в декілька шарів і накладається на обличчя. Через 15 хвилинок залишки суміші змиваються прохолодною водичкою.

Чистий марлевий спонж просочується соком калини і прикладається на області з пігментацією, компрес залишається на 10 хвилинок. Далі повторюється процедура. Повний курс складається з 15 процедур, потім робиться перерва на 7 днів і знову повторюється. Такі масочки можна робити щодня протягом 10 діб. Якщо масочка буде використовуватися для сухої шкіри, склад розводиться в рівних кількостях з будь-яким кремом.

Щоб в майбутньому знову не довелося мати справу з появою пігментних плямочок або веснянок, можна перераховані вище маски використовувати в якості профілактики. Також, перед виходом на вулицю в будь-який час року, в тому числі і взимку, на шкіру обличчя обов’язково наноситься сонцезахисний крем.

Дізнайтеся більше цікавих рецептів відбілюючих масок в домашніх умовах з цього відеосюжету:

Особливості відбілювання дерми за допомогою масок продемонстровані на відео:

Регулярно застосовуючи дані склади, ви досягнете хороших результатів. Не лінуйтеся, і ваша шкіра стане предметом захоплення і заздрості подруг.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *