Home / Дозвілля / Загадки для дорослих – цікаві та оригінальні варіанти

Загадки для дорослих – цікаві та оригінальні варіанти

Одне з найвеселіших, універсальних і нешкідливих розваг – загадки. Це найпростіша і разом з тим захоплююча гра подобається дорослим і дітям. Загадки для дорослих  можуть бути гострішими на асоціаціях, логічному ланцюжку або носити жартівливу форму. Залежно від вікової категорії підбирається рівень складності загадок.

Загадки для дорослих

Загадки для дорослих – цікаві та оригінальні варіанти

Тренувати логічне мислення, кмітливість, пам’ять і уяву – корисно в будь-якому віці. Далі рекомендуються найцікавіші загадки для дорослих, які дадуть гімнастику інтелекту, власному ходу думок. При цьому людина відчуває задоволення, радість, святковий настрій.

На Новий рік без цього виду розваг просто не обійтися. Їх включають в програму ранків, шкільних свят. На корпоративах і в сімейному колі це так само популярна розвага. Коли краще грати в загадки для дорослих?

Якщо в сценарії є рухливі конкурси, то розглянута нами гра може відмінно заповнити паузу, яка необхідна для відпочинку запрошених після активних забав. Також вона може служити підготовкою глядачів до етапу участі в розважальній програмі, тобто перед іншими розвагами.

За допомогою загадок можна «розворушити» зал після концертної програми або постановочних виступів.

Загадки: варіанти гри

Здавалося б, існує тільки один спосіб грати в загадки для дорослих. Однак методи подачі можуть бути різними. Як правило, їх загадує ведучий, в тому числі новорічний персонаж – Дід Мороз, Снігуронька, Баба-Яга і так далі. Але якщо внести деякі зміни в цю традицію, гра вийде ще цікавішою.

Отже, варіанти ігор:

  1. «Випадкова загадка». Гості передають один одному коробку, капелюх або щось інше з загадками. Кожен вибирає одну навмання, відповідає на неї і передає наступному. Хто не зміг обійтися без допомоги інших гостей або ведучого, проходить якесь смішне випробування.
  2. «Хто швидше». Ведучий говорить загадку і віддає приз тому, хто перший правильно відповів. Цей варіант підходить для гри командами (перемагає та, на рахунку якої більше відгадок) або парами.
  3. «Підказка». Відповідь на загадку є підказкою для переходу до наступного етапу конкурсу. Цей варіант актуальний в разі проведення квестів та інших ігор.
  4. «Незвичайна розгадка». Учасникам необхідно придумати оригінальну відповідь на загадку і при цьому якщо потрібно аргументувати свій варіант. Наприклад, не тільки ялинка взимку і влітку відомого кольору, але і крокодил – тут зрозуміло без пояснень.
  5. «Поле чудес». Відгадка на запитання ведучого прихована під паперовими квадратами. Можна назвати слово або відгадувати, як у відомій всім грі, по буквах. Таким чином, при бажанні навіть просту гру в загадки для дорослих можна перетворити в незвичайну і цікаву для всіх розвагу.

Дуже важкі загадки для дорослих:

Перед Вами 3 вимикача. Лампочки знаходяться в іншому приміщенні, і Ви їх не бачите. Вони не горять. До якого вимикача відноситься кожна лампочка?

 Відповідь: запалюємо 2 лампочки, запам’ятовуючи їх вимикачі. Через деякий час вимикаємо одну з них. Запалена лампа розжарювання відповідає своєму вимикачу, не зовсім охолола – другому. Залишилася 3-тя лампа, її не вмикали.

Найважчі загадки для дорослих  привертають наполегливих, допитливих людей з гнучким і дотепним мисленням. Наприклад, ці:

Серед 9-ти монет є одна підроблена, яка легша інших. Як її знайти по зважуванню на чашкових вагах?

Відповідь: для пошуку потрібної монети ділять 9 монет на 3 рівні частини. У кожну чашу кладуть по одній купці. Більш легка частина містить шуканий грошовий знак. З цієї купки зважують 2 будь-які монети. Більш легка – це фальшива. Якщо обидві монети рівні за вагою, то 3-я є підробкою. ***

У невеликому містечку N доросле населення становили теслі і чоботарі. Теслі постійно брехали, чоботарі ніколи не обманювали. Одного разу прийшли городяни на центральну площу, і кожен з них сказав іншим: «Всі ви – будівничі!» Скільки башмачників проживало в містечку?

Відповідь:  1 башмачник.

Якби місто складалося з одних платників, то вони сказали б: «Всі ви – чоботарі!», Тобто неправду.

Якби в містечку жило кілька башмачників, то вони сказали б: «Ви не всі – теслі!», Тобто правду.

Цікаві загадки для дорослих  з відгадками підходять при підготовці до свят.

Ці завдання можна компонувати по:

темам;

рівням складності;

наявності гумору.

Горять два будинки: бідного господаря і багатого. Який будинок стане гасити поліція?

Відповідь: вона гасити не стане. Це справа пожежних. Пожежники гасять палаючий будинок

Складні і короткі загадки для дорослих  з відповідями створюють веселу і хвилюючу напругу, так як розгадка начебто проста, лежить на поверхні, а дістати її важкувато. Хто перший? Можливо, до відповіді гравці прийдуть колективно. Командна гра згуртовує, кожен учасник гостро відчуває необхідність своєї присутності і мобілізує всі внутрішні резерви на допомогу друзям. Отже:

На дереві сиділи 3 птахи. Одну з них мисливець підстрелив. Скільки птахів залишилося сидіти на дереві?

Відповіді: жодної, інші полетіли.

У кожного з 7-ми братів є по сестрі. Скільки всього сестер?

Відповідь: одна

Присутні намагаються якомога уважніше придивитися до умови задачі. Це і є підказка, решта – швидкість думки, гострота розуму і оригінальність мислення. Теж дуже багато. Але що робити, щоб виграв сильніший.

Північ, дощ … Чи можлива через 72 години ясна сонячна погода?

Відповідь: ні, через 72 години настане ніч. Ніч з ясним місяцем.

Ось вже де веселощі – коли настає черга цікавих загадок із секретом для дорослих, які бавляться, як малі діти. Родзинка в загадці – це сюрприз, якого не чекали.

Чи може сірник горіти під водою?

Відповідь: так, якщо ємність з водою тримати в одній руці, а запалений сірник – під ємністю в іншій руці.

Складні загадки для дорослих

У магазин канцтоварів прийшли глухонімий і сліпий. Глухонімому потрібно придбати точилку для олівців. Він вставив палець в одне вухо, а кулаком іншої руки став обертати біля іншого вуха. Продавець його зрозумів. Як сліпий пояснить, що йому потрібні ножиці?

Відповідь: пояснить словами.

Важка загадка для дорослих з відповіддю налаштовує на оптимізм. Хіба дорослим не доводилося в житті долати труднощі? А в цьому випадку не тільки важко, але ще приємно, та й настрій у тонусі.

По дорозі їхала вантажна машина без запалених фар. Місяць не буде вже світити. Водій побачив жінку, що переходила дорогу, і зменшив швидкість. Як йому вдалося розгледіти пішохода?

Відповідь: це сталося в ясний день

Короткі загадки для дорослих  з відповідями багато хто любить за лаконічність і одночасну ємність, приховані в завданні.

Якщо це зробити 1 раз за день, то це правильно, а якщо – 2 рази, то вважається злочином.

Відповідь: голосувати на виборах.

Що за місто розташоване на м’якому місці?

Відповідь: Париж на Сені

Смішні й складні загадки для дорослих  з відповідями спонукають учасників вікторини або святкового заходу до логічного сприйняття заданої умови в поєднанні з відтінком гумору.

Як потрібно кинути яйце, щоб воно, пролетівши 3 м, залишилося цілим?

Відповідь: кинути яйце на 4 м, тоді перші 3 м яйце не розіб’ється

Важкі загадки для дорослих  під час гри корисно урізноманітнити простими загадками для дорослих. Ось вони:

В кімнаті темно. Що спочатку запалити: свічку, гасову лампу, газову плиту?

Що потрібно запалити спочатку?

Відповідь: сірник.

Один із супутників робить один оберт навколо Землі за 1 год. 40 хв., Другий те ж саме – за 100 хв. Чому так буває?

Відповідь: 100 хв. – це 1 год. 40 хв.

Новорічні загадки для дорослих

Для перерахованих нижче загадок підійде як традиційний, так і будь-який зі списку спосіб гри.

Її безжально смикають за хвіст, а вона в боргу не залишається, і буквально вибухає, але нікого цим не лякає.

Відповідь: новорічна хлопавка.

Ще секунду назад він був старим і раптом помолодшав без технологій, ліків і операцій.

Відповідь: Новий рік.

Коли всі переодягаються і носять незвичайний одяг, перетворюючись в звірів, героїв фільмів і казок, відомих персонажів.

Відповідь: маскарад.

Пружина, але якщо її стиснути вона не випрямиться, а зіпсується. Ним прикрашають приміщення на Новий рік, розкидаючи абияк.

Відповідь: серпантин.

На краю столу поставили звичайну каструлю так, щоб на дві третини вона звисала. Через деякий час вона впала. Що було в каструлі?

Відповідь: заморожена вода – лід.

У чоловіка не було з собою водійських прав і він побачивши знак «односторонній рух» йшов у протилежний бік. Чому даішник, який побачив це, не оштрафував чоловіка.

Відповідь: тому що хлопець йшов пішки.

Скільки яєць можна з’їсти натщесерце після святкування Нового року – 1-го січня?

Відповідь: в будь-який день можна натщесерце з’їсти тільки одне яйце, інші вже будуть з’їдені не на порожній шлунок.

Гість спізнюється на новорічну вечірку в місто. А, по шляху йому зустрічається 4 автомобілі. Скільки машин прямує в місто А на свято?

Відповідь: одна.

Смішні та оригінальні загадки для дорослих

Кілька загадок, відповідь на які зовсім не така однозначна, як може здатися на перший погляд. Новорічні рецепти на 2018 рік

Що кидає в каструлю кожна господиня перед тим, як покласти туди продукти?

Відповідь: погляд.

Перед Новим роком в парку вирішили пофарбувати лавки. З восьми встановлених встигли пофарбувати тільки п’ять. Скільки лавок у парку?

Відповідь: вісім.

Хто на банкеті має до дров пряме відношення, але жодного разу за весь вечір не випив, залишившись тверезим.

Відповідь: новорічна ялинка.

Хто батьки снігової людини?

Відповідь: Сніговик і Снігова баба.

Якщо Дід Мороз не п’є і не мерзне, чому у нього червоний ніс?

Відповідь: він щойно з лазні.

Чому у Сніговика замість шапки відро?

Відповідь: перед Новим роком він пішов виносити сміття, а повернувся в травні, за що дружина – Снігова баба – наділа йому відро на голову.

Вона теж жіночого роду і без неї не можна уявити Новий рік. Що це? Підказка, мова не про ялинку. Відповідь: горілка.

Якщо в новорічну ніч голосно і довго кричати, то вона обов’язково прийде. Хто це?

Відповідь: поліція.

Інші загадки для дорослих

Уявіть ситуацію: до вас прийшов вперше небачені звірі, а може і інопланетяни, потім вони почали водити хоровод разом з ялинковими іграшками. Хто, швидше за все, приїде до вас після таких гостей?

Відповідь: швидка допомога.

Стріляє, але не гармата і не рушниця. Шипить, але не змія і не інша звірюка. Знаходиться в пляшці, але не казковий джин. Що це?

Відповідь: шампанське.

Виконує всі запити, але не Гугл. Працює один день в році, але дуже ефективно. Хто це?

Відповідь: Дід Мороз.

Його ховають так, щоб можна було знайти. Завжди кладуть в одне і те ж місце. Його довго вибирають і купують, а потім роблять вигляд, що його приніс якийсь дід.

Відповідь: подарунок під ялинкою.

Птах сів на дерево під час проливного дощу. На яке дерево він сів?

Відповідь: на мокре.

Чоловік сів на водійське крісло, але його ноги не дістають до педалей, а руки до керма. Чому так вийшло? Підказка: зростання у нього нормальне. В

Відповідь: він сів спиною до керма.

Ці загадки для дорослих  мають не одну відповідь, а декілька.

З ним порожнім не виходять з дому.

Відповідь: гаманець.

Він може виснути рідко, а може часто.

Відповідь: комп’ютер

Його дзвінка ми ніколи не чекаємо.

Відповідь: будильник

У ньому тепло спати.

Відповідь: спальний мішок

Приємне змивання бруду.

Відповідь: душ

Показує все, що завгодно.

Відповідь: телевізор

Тонкі, круглі, прозорі.

Відповідь: мильні  бульбашки

Густий, ароматний, вбирається.

Відповідь: крем

Тверде, але, якщо намокне, стає м’яким.

Відповідь: мило

Сховище дрібних речей.

Відповідь: шкатулка

Без нього не виходять на вулицю.

відповідь: одяг

Різні загадки для дорослих

Буває зовнішня і внутрішня.

Відповідь: краса

Він накопичується з віком.

Відповідь: досвід

Побутова техніка з полками.

Відповідь: холодильник

Міняють ходу жінки.

Відповідь: каблуки

Бувають домашні, дворові і дикі.

Відповідь: тварини

Є засобом обміну.

Відповідь: гроші

Вони розрізають або відрізають.

Відповідь: ножиці

Вона є щоденною необхідністю.

Відповідь: їжа

Буває врізаний, навісний, кодовий.

Відповідь: замок

Може танути, плавитися.

Відповідь: свічка

Пливе по небу.

 Відповідь: хмара

Чергуються з роботою.

Відповідь: відпочинок

Світить, але не гріє.

Відповідь: місяць, ліхтар

Активне і корисне заняття.

Відповідь: спорт, танці

Оригінальні загадки для дорослих

Він може дзвонити не вчасно.

Відповідь: телефон, дверний дзвінок

Має сенс і зміст.

Відповідь: книга, думка

Вони потрібні для життя.

Відповідь: гроші, документи

Він може бути різного кольору в залежності від міцності.

Відповідь: чай, кава, вино

Круглої форми, одягається на руку.

Відповідь: браслет, кільце

Від тепла він тане.

Відповідь: шоколад, лід

Буває з молоком і без.

Відповідь: каша, чай, кава

Маленький прилад з кнопками.

Відповідь: пульт, калькулятор

Гігієнічний засіб, піниться.

Відповідь: шампунь, зубна паста

Їх називають кімнатними.

Відповідь: рослини, тапочки

Блимає різними кольорами.

Відповідь: гірлянда, світлофор

На ньому їдуть вгору або вниз.

Відповідь: ліфт, ескалатор

В рамочці для прикраси.

Відповідь: картина, фотографія

Буває приємним і не дуже.

Відповідь: сюрприз, запах

З віком їх кількість зменшується.

(Відповідь: зуби, волосся

Їздить по снігу і по воді.

Відповідь: скутер, лижі, сноуборд

Світять, але не гріють.

Відповідь: місяць, ліхтар

Підсумок

Загадки для дорослих  і відгадки прикрашають дозвілля, надають смислове забарвлення деяким життєвим ситуаціям, які раніше були не зовсім зрозумілими. Незважаючи на свою начебто дитячість, загадки усвідомлено ведуть людей по життю.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *