Home / Макіяж / Як зробити природний макіяж nude look: 5 хитрощів

Як зробити природний макіяж nude look: 5 хитрощів

Природний макіяж, або як його ще називають nude look, вже довгий час залишається популярним як на модельних показах, так і в повсякденному житті.

Як зробити природний макіяж nude look: 5 хитрощів

На перший погляд може здатися, що такий вид макіяжу дуже легкий і простий, але це далеко не так. Стилісти вважають макіяж в стилі nude look є найбільш складним, оскільки вимагає від майстра неймовірних умінь створити природний натуральний образ, зробити бездоганну шкіру, при цьому використавши косметичні засоби. Адже саме ідеально рівна і гладка шкіра є основою будь-якого макіяжу.

Відомі стилісти готові поділитися своїми секретами, як правильно зробити макіяж в стилі nude look.

1. Тональна основа

І так, ви вже знаєте, що головне правило природного макіяжу – це ідеально- бездоганна шкіра. Тональна основа повинна бути легкої текстури і наносити її потрібно тільки на проблемні ділянки, при цьому добре розтушувати границю. Якщо у Вас на обличчі є прищики, вугри, червоні плями і т.п., то можна скористатися коректором. Основу на обличчя найкраще наносити вологим спонжем. Обов’язково після нанесення основи обличчя необхідно припудрити, використовуючи при цьому розсипчасту пудру. Тональна основа для макіяжу nude look повинна бути максимально наближена до кольору вашої шкіри або на півтону темніше або світліше. Після основи на вилиці наносимо рум’яна природних відтінків, в залежності від кольору вашої шкіри: персикові або коричневі.

2. Макіяж бровей

Щоб зробити брови красивими, виразними і при цьому натуральними, використовуйте коричневий олівець. Відтінок олівця повинен відповідати кольору вашого волосся, щоб не виглядати контрастно. Після нанесення олівця, його необхідно ретельно розтушувати.

3. Макіяж очей

Дальше переходимо до макіяжу очей. Універсальними відтінками для дівчат будь-якого типу є коричнева гама косметики для очей: тіней, олівця, підводки. Коричневим олівцем необхідно підвести очі якомога ближче до лінії росту вій. Обов’язково олівець розтушовуючи . Макіяж в стилі nude look не терпить різких переходів і чітких ліній, тому всі лінії, вигини гарненько розтушовуємо. Тіні найчастіше використовують темно- або світло коричневі, бежеві, жовто -коричневі, рожеві, сірі, тобто найбільш природних відтінків. Туш слід вибирати теплих відтінків, без різких контрастів. Відмінно підійде для такого макіяжу коричнева або сіра туш легкої текстури.

4. Макіяж губ

Звісно, що помада для макіяжу в стилі nude look найчастіше використовується бежевих або персикових відтінків. Але такі кольори, як кораловий або яскраво -рожевий, при гарному розтушуванні, також на губах виглядають цілком натурально. Головне – не вибирати помади з перламутровими відтінками або блиск з світловідбиваючими частинами.

5. Тонкощі макіяжа

Неправильно вважати, що при природному макіяжі використовується мало косметики. Часом, для того, щоб зробити макіяж nude look, необхідно використовувати ще більше косметичних засобів, ніж при будь-якому іншому макіяжі. Але, основне в натуральному макіяжі – це використання однієї палітри відтінків для губ, очей, брів. Не допускаються рожеві губи і коричневі рум’яна або чорні вії і світлі брови. Вії при натуральному макіяжі не повинні бути дуже об’ємними, густими або густо нафарбованими. Основу під макіяж вибирайте без світловідбивних частинок, щоб обличчя не переливалося на сонці. В цілому макіяж повинен бути гармонійним, природним і свіжим.Особливість природного макіяжу nude look полягає в тому, щоб максимально чітко підкреслити всі достоїнства вашої натуральної краси, приховати наявні недоліки, при цьому залишатися непомітним. Бути натурально красивою – це не просто вміння, це ціле мистецтво.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *