Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Як схуднути за допомогою активованого вугілля?

Як схуднути за допомогою активованого вугілля?

До справжнього моменту дієтологія рясніє величезною кількістю способів для схуднення. Вибирайте, що хочете, а точніше, що підходить вашому організму. Сьогодні ви дізнаєтеся ще про одну цікаву дієту, а саме про схуднення з використанням активованого вугілля. Дієта не вимагає великих грошових, тимчасових і фізичних витрат так само як і дієта на воді . Відразу варто зробити застереження, що, як і більшість лікарських засобів, активоване вугілля має ряд протипоказань, серед яких виразка шлунка, виразка кишечника, виразковий коліт і шлункові кровотечі.

Отже, як схуднути, застосовуючи активоване вугілля?

Як схуднути за допомогою активованого вугілля

Взагалі з приводу даної дієти існують суперечливі думки. Прийнято вважати, що активоване вугілля не спалює жир, а тільки чистить кишечник, внаслідок чого і з’являється ефект схуднення.

І все ж є способи позбутися зайвих кілограмів за допомогою цього засобу.

Способи схуднення з активованим вугіллям

Наприклад, необхідно тричі протягом дня за годину до їжі випивати по три таблетки.

Ще варіант – випивати за добу дозу з розрахунку одна таблетка на ваші десять кілограм ваги.

Третій спосіб. Потрібно випивати тільки пару таблеток з ранку, але обов’язково на голодний шлунок.

Тим, чия вага складає понад вісімдесят кілограмів, слід приймати тільки половину зазначеної в кожному із способів дозування.

Слід зазначити, що не варто захоплюватися такою дієтою, так як активоване вугілля здатне перешкоджати засвоєнню деяких необхідних для нашого організму речовин, а також може викликати діарею або запор. Тут на допомогу прийдуть яблука.

Тим не менш, вибравши «вугільний» спосіб схуднення ви будете позбавлені від виснажливих фізичних навантажень. А точніше сказати, вони не носять обов’язковий характер. Саме цим і зумовлена така популярність цього виду дієти, так як при мінімумі зусиль можна втратити3 – 5 кілограм.

Навіть якщо ця дієта не принесе бажаного результату, то приємним «побічним явищем» стовідсотково буде очищення організму від шкідливих токсинів. Так само вугілля допомагає у випадку, якщо ви страждаєте від бронхіальної астми, отруєння, похмільного синдрому, алергії, вірусного або хронічного гепатиту, цирозу печінки, атопічного дерматиту та ниркової недостатності.

Активоване вугілля для схуднення своїми руками

Між іншим можна приготувати активоване вугілля самостійно. Для цього використовують кору ялини, берези, дуба, сосни, вільхи, тополі або осики. Очищену кору спалюють на багатті до зникнення вогню, і вибирають найбільше залишене вугілля. Пил і золу слід струсити. Далі потрібно покласти вугілля в ємність і щільно закрити кришкою. Коли вугілля охолонуть їх потрібно знову очистити від залишків пилу і потовкти у ступці до утворення дрібних гранул. Просійте крупу і – натур продукт готовий до використання.


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *