Як продукт поліграфічної промисловості, штампований тиражем в кілька тисяч примірників, перетворити в унікальний цінний презент? Говоримо про те, як підписати відкритку. Завдання мінімум: щоб той кому дарують знайшов в собі сили прочитати текст до кінця і не відправив твір у відро для сміття при нагоді. Завдання максимум: здивувати, зворушити до сліз, до них же розвеселити.
Як підписати відкритку коханим
Як ви напевно знаєте, жінки люблять вухами. Вони просто тануть, коли їм говорять компліменти, приємні слова. І навіть якщо ці слова написані на папері, вони все одно не позбавлені своєї чарівної сили.
У вашої дівчини День народження на носі, а ви перебуваєте десь в іншому місті і не зможете привітати її особисто. Але не біда, адже можна відправити коханій в цей день красиву вітальну листівку. Але як підписати відкритку дівчині?
Тут варто особливо напружитися, починаючи від вибору листівки, закінчуючи підписом.
Насамперед потрібно, природно, вибрати відповідну листівку для коханої. Вона (листівка) повинна бути такою, що запам’ятовується, і асортимент вітальних листівок сьогодні дуже і дуже великий. Але якщо ви не зможете знайти в продажу нічого підходящого, можна замовити що-небудь авторське, по вашому ескізу, звичайно. Є і ще один варіант: якщо ви володієте скрапбукінгом, зробіть прикольну листівку самі або полегшіть собі завдання, купивши в магазині готовий набір для скрапбукінгу.
Вдало пройдені етапи – захват, смачна вечеря і ненудна ніч в якості подяки. Не можна дарувати коханим людям листівки з готовим текстом.
Послання повинно мати особистісний характер.
Кілька пропозицій про те, чим вам дорога людина. Текст прикрасьте компліментом. Доповніть побажанням того, чого бракує. Пообіцяйте виконати це бажання, якщо воно в ваших силах. Уникайте шаблонів – близька людина безпомилково відчує ваше формальне ставлення до свого свята.
Вірші талановиті і неліниві напишуть самостійно. Не обдаровані письменницьким талантом можуть звернутися за допомогою до копірайтера. Пам’ятайте: хороший майстер завжди задасть вам кілька особистих питань про людину, для якої пишуться вірші. Якщо у вас нічого не запитали про винуватця, крім його імені і віку, будьте готові отримати нікудишній продукт.
Скористайтеся словами великих людей. Існує чимало гарних висловлювань про кохання, колись вийшли з-під пера великі світу цього. Використовуйте в своєму вітальному тексті одне з таких висловів, постарайтеся підібрати таке, яке підходить вам по духу. Тільки підпишіть ім’я автора даного висловлювання, щоб дівчина не подумала, ніби ви хочете ці слова видати за свої. Або ж просто самі складіть щось схоже, взявши потроху від однієї цитати, від іншої. Це вже не буде вважатися крадіжкою чужих текстів. Не забудьте в кінці вашого привітання написати «З любов’ю [ваше_ім’я]» і ще поставити підпис, якщо бажаєте.
Листівка-лист.
Тут ви двох зайців вб’єте. По-перше, питання, як підписати відкритку, відпаде само по собі. По-друге, нарешті поговоріть з коханим «по душах». Ми все рідше робимо це через зайнятість, замкнутість, лінь, байдужість. Лист – ідеальний привід пожвавити спілкування. Висловіть те, що давно хотіли, але було не до місця або ще не час. Будьте пильні: послання повинно бути в позитивному ключі, щоб ваш перший літературний тет-а-тет не став останнім. Напишіть лист на гарному фоні, згорніть у сувій, перев’яжіть бант.
Якщо жодна з думок не здалася придатною, замість вітальних рядків намалюйте в листівці що-небудь. Власноруч. Намагайтеся. Для цього зовсім не потрібен талант живописця. Навпаки, чим кострубато виходить малюнок, тим тепліше він сприймається. Поставте підпис «Любимій Іриночці! До щасливого для мене дня її народження». Цього достатньо. Квіточка, звірятко або сонечко, намальовані мужніми чоловічими лапами своїй коханій дружині, сприйматимуться останньою з розчуленням.
Як підписати відкритку дітям
З щирістю тут проблем не виникне. Труднощі в тому, що цей народ не читає довгі оди – навіть найскладніші і солодкі. Організуйте дитині пригоду. Сховайте подарунок, а до листівки прикріпіть карту пошуку. Можете намалювати її самостійно, відзначаючи контрольні точки в вашому домі, напишіть підказки.
Як підписати відкритку батькам
Це найвдячніші читачі і слухачі.
Більшість люблять віршовані автобіографічні розповіді.
Використовуйте в привітанні інформацію про роботу, сім’ю, досягнення, не забуваючи подякувати за турботу, жертви, зусилля.
Як підписати відкритку батькам підкаже тільки ваш особистий досвід – відносини бувають різні. Зробивши акцент на повазі і любові, не помилитеся.
Як підписати відкритку друзям
Напишіть багато різних побажань. Виріжте кожне у формі пелюстки і зробіть листівку-ромашку.
Сентиментально, злегка по-дитячому, але якщо включити фантазію і згадати всі бажання того кого вітають до найдрібніших подробиць, «читання» квітки порадує.
Побажання повинні бути короткими і влучними, а головне – індивідуальними, майже інтимними, інакше буде нудно.
Наприклад, «щастя в особистому житті», «матеріального благополуччя», «радості» – не підійде, а ось «весілля в цьому році», «власних квадратних метрів», «двотижневої відпустки в Домінікані» – цілком.
Як підписати відкритку колегам
Не знаєте, як звернутися: «шановний», «дорогий», «високоповажний»?
Звертайтеся відразу по імені-по батькові. Якщо, крім ділових відносин, вас пов’язують приятельські, невеликі чотиривірші про головні достоїнства колеги – саме те. При підключенні до письменництва всіх співробітників офісу, буквально за кілька хвилин народжуються справжні гумористичні перли.
Інше питання, як підписати відкритку «тому … ну, як його … у нього ще троє дітей і собака». Рідкісний випадок, коли допустимо скористатися листівкою з готовим типографським текстом. Не забудьте підписатися (відділ або ім’я дарувальника), поставте дату. Повна відсутність будь-яких розпізнавальних знаків – поганий тон.
Листівки можуть бути дуже різні. Текст на листівці теж може бути різним: пафосним або простим, корисним і марним, очікуваним або дивним – яким завгодно; головне – що запам’ятовується і щирим.
Як підписати відкритку до Дня Народження
Листівка, начебто, дрібниця, але скільки приємних відчуттів вона може подарувати іменинникові! Без щирої і доброї листівки найдорожчий подарунок може здатися нудним.
Листівка, подарована до святкового заходу, важливий знак уваги, що підкреслює доброзичливість, небайдужість і емоційну близькість дарувальника. Щоб листівка до Дня Народження дійсно доставила радість і була до місця, її необхідно правильно скласти. Як же правильно вибрати точні і щирі слова, які можуть запам’ятатися надовго?
Створюємо красиві листівки з днем народження
Зазвичай привітання, особливо з Днем Народження, складається з таких розділів: звернення до ювіляра, вказівка торжества, з якою вітають, добрі побажання і підписи. Всі ці розділи повинні бути відповідно емоційно забарвлені.
Будь-яка листівка починається зі звернення до адресата. Якщо ви пишете родичам, близьким друзям або знайомим, починайте зі слів «любимі», «дорогі». Якщо ж той, кому адресована листівка, особа більш офіційна, доречно буде звернення «дорогий», «шановний». У рідкісних випадках можна застосувати досить старе звернення «високоповажний».
Після звернення вкажіть, з яким святом ви вітаєте людину. Якщо мова йде про ювілей, цілком доречно писати цифру, до якої він приурочений. Якщо дата у іменинника не кругла, або мова йде про жінку, від вказівки цифр слід утриматися.
Якщо текст листівки дається вам важко, можна використовувати тексти, які широко представлені в мережі інтернет. Часто можна відшукати привітання у віршах, можна підібрати слова для будь-яких ситуацій, навіть з використання відповідних особистих імен. У вирішенні цього питання вам допоможуть пошукові системи.
Що краще листівки з днем народження з віршами або без?
Коли ви цілком і повністю налаштовані на індивідуальне послання, спробуйте підібрати слова самі. Використовуйте найбільш цінні і добрі епітети, що характеризують іменинника, важливі і необхідні йому побажання. Весь текст повинен говорити про непідробність ваших почуттів до адресата.
Звичайно, при написанні листівки, слід враховувати вік, стать і сімейний стан іменинника. Не використовуйте слова чи побажання, які можуть його образити. Наприклад, жінці, у якої не влаштовується особисте життя, не варто відкрито і наполегливо бажати вийти заміж. Краще втілити цю інформацію в легку обтічну форму або не використовувати зовсім.
Підпис має бути виконаний в загальному стилі листівки. Так само, як і в зверненні, для близьких і родичів, можна використовувати неформальний стиль, добрі домашні прізвиська. У разі офіційної листівки слід підписатися повним ім’ям.
Найкраще привітання для будь-якої людини – це побажання щастя і здоров’я, висловлене душевно і щиро. У самому тексті привітання повинні звучати нотки найщирішої поваги до іменинника з серцевим визнанням його талантів, умінь і здібностей. У рядках повинна простежуватися радість від того, що ви зустрілися з цією чудовою людиною.
Молодь, як правило, любить легкі привітання в жартівливій формі. У подібних випадках можна просто обійтися одним рядком. Наприклад, «нехай життя твоє йде спокійно» або «удач і пряників», «живи, не знаючи горя і біди, і міцним буде нехай твоє здоров’я».
Як підписати відкритку на весілля
Подарунок молодим говорить про вашу увагу і підтримку, але краще листівки з щирим посланням, мабуть, не скаже ніщо. Зробите ви листівку своїми руками або виберете готову – не настільки важливо. Головна роль належить словами, які ви напишите для нареченого і нареченої. Ви можете вибрати проникливі вірші або скласти їх самі, зупинитися на прозі і привітати від щирого серця. Або лаконічно напишіть пару рядків і на цьому зупиніться. Як підписати відкритку на весілля – вирішувати тільки вам. Далі ми запропонуємо вам деякі ідеї з написання теплих слів і побажань для листівки нареченому і нареченій.
Вибір листівки. Перш ніж переходити безпосередньо до слів, зупинимося докладніше на листівці для молодих. Найчастіше молодим дарують листівки-кишеньки для грошей. Це просто і функціонально, і ніхто не чекає, що ви разом з купюрами прикладете своє привітання.
Будьте оригінальні: зробіть листівку самостійно або виберіть найнезвичайнішу
Варто враховувати при виборі листівки:
Стиль весілля – якщо винуватці торжества дотримуються певного стилю в оформленні весілля, то варто вибрати особливу листівку, що повторює цей стиль. Нареченому і нареченій буде дуже приємно отримати таке привітання. Також варто враховувати особисті вподобання нареченої та нареченого. Вони люблять вишуканість – подаруйте їм найкрасивішу і стильну листівку, яку можете знайти в магазині, романтичні – підберіть просту і ніжну листівку, ви дуже близькі – їм буде приємно отримати листівку, зроблену своїми руками.
Розмір – маленька листівка швидко загубиться серед купи подарунків і, вислизнувши, буде лежати десь на підлозі. Величезна листівка буде заважати і може зімнутись. Краще вибирати листівку стандартного розміру. Якщо розмір нестандартний – подбайте, щоб вона була прикріплена до подарунка і не зім’ялася.
Якщо є в листівці надрукований текст – наявність вже готового тексту позбавляє дарувальника від часто болісних спроб скласти текст. Але приємніше отримати листівку зі словами, написаними від душі рукою гостя. Тому озброюємось ручкою, читаємо статтю і складаємо своє унікальне привітання.
Важливі правила підписування листівок
Листівку-конверт підписувати не прийнято. Можна підписати коротко, якщо ви хочете вказати ім’я дарувальника.
Чим ближче ви знайомі з молодими, тим тепліші і ласкавіші слова повинні бути в листівці. Не варто вибирати офіційний стиль привітання, якщо ви давно і близько знайомі і навпаки.
Акуратно напишіть привітання пером і чорнилом. Це безпрограшний варіант.
Жартівливе привітання має сподобатися молодим.
Вітання має легко читатися, а значить бути лаконічним і структурованим.
Структура тексту листівки
На структурі тексту зупинимося докладніше. Текст листівки для молодят розділяється на чотири частини:
Звернення до нареченого і нареченої. Приклад: «Рідні …», «Любимі ….», «Дорогі …». Звернення залежить від близькості знайомства. Наприклад, колеги по роботі можуть написати «Шановні …», а батьки: «Дорогі наші діти …».
Відсилання до причини свята. Складається з таких фраз, як: «Від щирого серця хочу привітати вас з такою важливою у вашому житті подією, як весілля».
Тіло привітання – власне теплі слова, привітання, напуття.
Підпис.
Як підписати відкритку, якщо ви мало знайомі з молодими
Якщо колеги по роботі, дуже далекі родичі або сусіди, то від вас не чекають великого прояву емоцій. У цьому випадку буде досить використовувати листівку з готовим текстом. Або коротко підписати листівку в поважній формі.
Як підписати відкритку, якщо гість близький друг або родич
Для близьких в тексті листівки доречні жарти, приколи. Або навпаки, ласкаві слова і душевні вірші, від яких на очі навертаються сльози.
Ідеї для підписання листівки
Вітання від батьків:
«Дорогі наші діти!
У день вашого весілля хочемо привітати зі щасливим днем, коли ви нарешті скріпляєте ваші серця. Тепер ви будете йти по життю рука об руку. Допомагайте одне одному в усьому, піклуйтеся одне про одного.
Нехай цей радісний день назавжди запам’ятається вам як найсвітліший і радісний.
Бажаємо вам виконання всіх заповітних бажань, розуміння, миру і злагоди в домі. Щоб ваш будинок був наповнений тільки радістю. А незабаром, щоб в ньому почувся дитячий сміх!
З любов’ю, ваші мама і тато. »
Вітання від подруги на фото:
Вітання від колег по роботі:
Дорогі (імена нареченого і нареченої)!
Вітаємо вас з одруженням.
«У цей святковий день хочемо побажати від щирого нашого дружного колективу душевного тепла і взаєморозуміння на довгі роки. Нехай гарний настрій і посмішки ніколи не покидають вас, а ваше життя стане суцільним святом.
Ваші колеги»
Можна підписати листівку зворушливими віршами, від яких навіть найчерствіша людина зронить скупу сльозу:
Смішні і забавні привівтання займають перше місце за популярністю. Це відео може вас надихнути на створення унікального підпису і тематики листівки. Можливо, вам навіть захочеться виготовити листівку самостійно:
Як підписати відкритку на Новий рік
Новий Рік трапляється … щороку. Де знайти нові красиві слова для вашого привітання своїх друзів, колег по роботі, коханих. Як підписати відкритку новорічну правильно?
Прийнято вітати з Новим роком напередодні, під час вручення подарунків. Якщо ви будете зачитувати привітання, бажано його вивчити, а не читати з листівки, це свого роду прояв поваги до своїх слухачів. Офіційне привітання колегам можна особисто піднести в останні дні старого року, на корпоративі, під час святкового застілля.
Оскільки Новий Рік – загальне свято, не забудьте привітати листівкою з теплими побажаннями тих, хто вам дорогий і знаходиться за багато кілометрів від вас. Пару душевних рядків, здатні зігріти близьку людину в найхолоднішу новорічну ніч.
Приклади підписання відкриток
Підійдіть до написання побажання з повною серйозністю, вкладіть в нього душу, фантазію і не перетворюйте його на відписку. За твердженням психологів побажання від душі кодують нас на виконання того, що написано в листівці. Не скупіться в ваших побажаннях, все обов’язково здійсниться.
Наприклад, коротенький віршик, трохи часу і фантазії швидко перетворяться в душевне привітання.
Можна, на листівці зі своїм фото нанести напис: сьогодні я за Діда Мороза, проси все що хочеш, я все обов’язково виконаю, і підпис: коханій людині, найкращій на землі.
Просто з року в рік штамповані фрази «нехай мрії збуваються», «бажаємо щастя», «всього лише», вже порядком набридли.
Багато прикладів поздоровлень, готових жартів можна побачити на різних прикольних листівках, що з’явилися сьогодні в роздрібній продажі. наприклад
Час поспішає, прискорює свій біг,
Крутиться сніг хороводом.
Милий чудовий мій чоловік,
Вітаю тебе з Новим Роком
Запрошення листівки з логотипом компанії
Цей текст завжди можна доповнити своїми словами. Для близьких родичів краще складати текст самим, з урахуванням індивідуальних особливостей того, кого ви плануєте привітати. Звичайно, це можуть бути римовані рядки, але завжди можна обійтися теплими від душі словами в прозі.
Ваша оригінальна вітальна листівка однозначно не залишиться без уваги.
Фантазуйте і не забувайте привітати всіх коханих вам людей!