Home / Дозвілля / Як помиритися з дівчиною. Корисні поради

Як помиритися з дівчиною. Корисні поради

Молоді люди, у яких немає за плечима великого досвіду  у відносинах, думають, що сварки це погано, адже вони руйнують любов. Вони не розуміють, що без цих самих сварок і скандалів просто не обійтися. Тому намагаються уникати суперечок зі своїми другими половинками, утримуючи все невдоволення по відношенню до партнера в собі. Отже, далі  пропонуємо поради психологів, як помиритися з дівчиною.

Як помиритися з дівчиною. Чи хоче помиритися дівчина

Багато хто думає, що відносини, в яких кохані взагалі не сваряться, найміцніші, красиві і довговічні. Люди впевнені, що якщо пара ніколи не свариться, то їм судилося прожити разом все життя, адже вони розуміють одне одного і не доводять справу до скандалів.

Не можна стримувати всю злість і невдоволення в собі. Також не можна втікати від явних проблем у відносинах, щоб уникнути сварки з партнером. Справа в тому, що якщо тримати всі ці проблеми і невдоволення в собі, то вони нікуди не дінуться. Більш того, з часом вони будуть накопичуватися подібно сніговій  грудці. Не потрібно думати, що це може тривати безкінечно.

Як і у випадку зі сніговим комом, який біля підніжжя гори може наштовхнутися на камінь і голосно розірватися, так як і накопичені невдоволення і проблеми рано чи пізно вирвуться назовні. І коли це станеться, то наслідки можуть бути непередбачуваними.

Крім цього, сварки в стосунках потрібні і для того, щоб періодично струшувати пару. Адже якщо хлопець і дівчина ніколи не скандалять, то їм потихеньку починають набридати відносини. Коханим стає нудно. І хоча це нелогічно, але така природа людини. Їй  потрібні емоційні сплески.

Як бачите, в сварках є не тільки негативні сторони. У них також можна відшукати і позитивні моменти. Але це не означає, що потрібно спеціально сваритися зі своєю другою половинкою. Просто напросто, не потрібно боятися цього. Адже досить навчитися миритися з коханою.

Кожен, хто хоче помиритися з дівчиною, повинен розуміти різницю між термінами: «помиритися з дівчиною» і «повернути дівчину».

Коли ми хочемо помиритися з дівчиною, то перед нами «чергова» сварка, коли дівчина залишає відкритою задні двері і чекає ваших дій. Зазвичай, це свого роду тиск на вас з боку дівчини, або бажання дівчини донести до вас  якусь інформацію.

А ось коли ми говоримо про повернення дівчини, то ми маємо на увазі ситуацію, коли вона повідомила про своє бажання піти і розірвала відносини. Це категорична ситуація, коли дівчина поставила жирну крапку і припинила всі контакти з вами.

Якщо під час сварки з вами дівчина не була категоричною, а після своєї заяви про розлучення вона все ще «підтримує» з вами будь-який контакт, то вона безумовно хоче з вами помиритися. Фішка полягає лише в тому, що вам необхідно вловити «причину» такої поведінки з її боку і досить легко відновити спілкування. Іншими словами, є якийсь «косяк», що вимагає виправлення.

Помиритися з дівчиною, якщо вона не хоче. Коли дівчина остаточно йде від хлопця, то він це розуміє по повний ігнор і «льодову» поведінку з її боку. Ні дзвінки, ні повідомлення, ні особисті зустрічі не здатні змінити її поведінку. Вона холодна і безмовна. А ось коли дівчина навпаки твердить, що вона не хоче миритися і інше, то вона лише спеціально зачіпає вас, щоб попсувати нерви і змусити вас діяти. Тому, в будь-якому випадку вона хоче з вами помиритися.

Помиритися з дівчиною після сварки

Більшість пар, які сваряться практично кожного дня. Мова йде не про масштабні скандали з биттям посуду і посланням одне одного на три букви, а про дрібні побутові сварки, які можна залагодити за допомогою звичайної розмови. Так, наприклад, якщо ви посварилися з коханою дівчиною через вибір фільму, то в цьому випадку досить буде звичайної розмови, в якій потрібно буде поставити себе на місце партнера. Це дозволить поглянути на ситуацію з його боку.

Якщо сварка більш серйозна, то звичайної розмови буде недостатньо. Загладити це питання можна за допомогою букета квітів і щирого вибачення. Можна піти ще далі і написати своє вибачення фарбами на асфальті під вікнами вашої коханої. Ще більш оригінальним способом стане серенада, але на нього зможуть зважитися далеко не всі.

Як помиритися з коханою після розставання

Якщо ви не змогли помиритися з дівчиною відразу після сварки і розлучилися з нею, то це не означає, що вашим відносинам прийшов кінець. Справа в тому, що завжди можна повернути свою колишню дівчину, якщо цього дійсно захотіти. І якщо ви цього хочете, то запросіть даму на прогулянку, як давнього друга. Під час цієї прогулянки ви повинні влаштувати для неї незабутній день, наприклад, організувавши вечерю на березі річки. Завдяки цьому ви зможете пробудити в дівчині її почуття. Необов’язково після цієї зустрічі говорити їй про те, що хочете її повернути. Зробити це можна після ще одного такого побачення.

Як помиритися з дівчиною, якщо вона винна

Багато дівчат переконані, що навіть якщо вони винні в сварці з молодою людиною, то їм не варто робити перший крок. Однак дівчатам, які так думають, потрібно зрозуміти те, що така поведінка спрацьовує далеко не з усіма хлопцями. Якщо чоловік сильний морально, то він не дозволить дівчині зневажати собою, навіть якщо він сам дійсно захоче помиритися.

Якщо дівчина винна у вашій сварці, то для вас головне, щоб вона усвідомила свою провину. Мова не йде про те, щоб дорікати кохану її провиною. Але потрібно зробити так, щоб вона сама вибачилася перед вами і пішла на контакт після сварки. Але якщо дівчина горда і принципова, то вона може цього і не зробити. В цьому випадку вам потрібно буде підштовхнути її до такого вчинку. Для цього ви повинні показати їй, що готові до примирення. Побачивши це, дівчина захоче все виправити.

Якщо дівчина щиро вибачилася перед вами за той чи інший вчинок, і ви готові пробачити її, то не потрібно показувати свої принципи, змушуючи її раз по раз вибачатися. Якщо дама щиро вибачається, то їй напевно важко на душі. Ну а своєю поведінкою, ви зробите їй лише гірше.

Якщо після сварки, в якій винна дівчина, ви почнете вибачатися перед нею, намагаючись помиритися, то вона ніколи не усвідомлить провину. Більш того, вона зрозуміє, що їй можна так робити без жодних наслідків. Так що як би вам не хотілося помиритися, ви повинні стримати себе.

Чи потрібно миритися з дівчиною після зради

Коли мова заходить про питання зради та як помиритися з дівчиною, зазвичай люди поділяються на два табори з кардинально протилежними думками з приводу цього питання.

Одні кажуть, що зрада це найстрашніше для будь-яких відносин, в той час, як інші переконані, що таку зраду можна пробачити. Але, незважаючи  на таку  розбіжність у думках, більшість людей, дізнавшись про те, що їм зрадила  кохана людина, напевно посваряться з зрадником.

Якщо вам зрадила дівчина, то ви напевно посваритеся з нею. Більш того, все може дійти до розставання, адже зрада є досить серйозною причиною для цього. І навіть якщо ви спокійно ставитеся до зрад і вважаєте, що їх можна легко прощати, то у вас напевно станеться сварка з вашою коханою.

Деякі хлопці, яким зрадили дівчата, відразу ставлять хрест на відносинах з ними. Ці молоді люди дотримуються консервативного погляду на зради. Вони переконані, що таку зраду не можна пробачити, навіть в тому випадку, якщо по-справжньому любиш людину. Для них краще страждати без своєї коханої, ніж пробачити їй зраду. Вони не розуміють, що зрада може бути чисто фізичною  і не нести в собі ніякого емоційного підтексту. Таку зраду пробачити можна, адже здійснюючи її, дівчина керувалася командами гормонів, а не покликом серця. Більш того, вона напевно шкодує про свій вчинок і відчуває себе вкрай винуватою перед вами. Так що ви можете пробачити її.

Якщо ви захочете помиритися з коханою дівчиною після того, як вона вам зрадила, то для початку вам потрібно переконатися в тому, що ви дійсно цього хочете. Ви повинні бути на сто відсотків упевнені в тому, що по-справжньому готові пробачити дівчину. Це передбачає те і те, що ви не повинні підколювати свою кохану і кожен раз «тикати її носом» у досконалу помилку. І хоча зробити це буде дійсно важко, але обійтися без такого повноцінного вибачення не можна. Адже навіть якщо ви помиритеся з коханою, то ви завжди будете нагадувати їй про те, що вона зробила.

Якщо ви зрадили свою кохану, а не вона вам, то ви напевно захочете помиритися з нею. В цьому випадку зробити це буде складніше, ніж, якби вона змінила вам. Справа в тому, що тепер їй доведеться вирішувати, прощати вас чи ні.

Щоб помиритися з дівчиною після вашої зради, вам потрібно зрозуміти для себе, чому ви вчинили саме так. Розбираючись в причинах свого вчинку, будьте повністю чесні з собою. Чесно відповідайте на свої ж питання. Можливо, розібравшись у причинах свого вчинку, ви не захочете миритися з дівчиною, так як розумієте, що ви не підходите одне одному, і вона не може вам дати того, чого вам від неї треба. У цьому випадку відносини краще припинити, адже примирення виявиться тимчасовим.

Якщо ж ви впевнені в тому, що зробили помилку, зрадивши своїй коханій, то щиро покайтеся. Покажіть дівчині, що ви усвідомили свою помилку. Дайте їй зрозуміти, що ви любите тільки її. Якщо дівчина вас дійсно любить, то вона напевно простить. Багато дівчат розуміють, що пошук інших партнерів закладений у чоловіка на генетичному рівні. Тому після першої зради вона може вас пробачити. Але це не означає, що після цього можна буде зраджувати їй направо і наліво, адже іншим разом вона напевно вас не простить

Існує якась категорія хлопців, яка змушує дівчат бігати за собою, і навіть після їх помилки, дівчата самі першими рвуться на примирення і контакт. Але, все ж типова ситуація більше схиляється до того, що дівчина надуває щоки і «ображається». І ось тут настає час хлопця.

Запам’ятайте, що не має значення, хто винен в цій ситуації, в будь-якому випадку доведеться миритися саме вам, так як більшість дівчат вдавиться, але не підуть першими на контакт.

Тому запам’ятовуйте, що ви – головний в цій ситуації, ви ставите всі дії, і саме ви очікуєте від дівчини будь-якого результату на свої дії. Вона лише може сидіти і дутися, а ви можете змінити всю ситуацію. Ви – король.

Інструкція: «Як помиритися з дівчиною»

Для початку вам потрібно знайти помилку, яка призвела до цієї ситуації. Так, дівчина хоче почути від вас фразу: «Прости мене, Таня, ти права, я вчинив дурницю і зробив помилку в тому і ось в цьому». Після чого йде момент величі з боку дівчини, і вона вам читає мораль про гарну поведінку протягом 15-30 хвилин. Навіть найкрутіші самці теж проходять через цю ситуацію. Але от заковика в тому, що поки ви не знайдете  помилку «в тому і ось в цьому», ви не зможете нічого розповісти дівчині.

Наша практика показує, що мало хто з хлопців може визначити причини, але хоча б щось схоже знайти під силу кожному. Для впевненості, краще знайти ще причини своїх минулих конфліктів, і вже з усім цим звернутися до дівчини.

Ваша мова повинна бути злегка незграбною, щоб дівчина бачила перед собою не слабкого хлопчика, а необтесаного неандертальця, що намагається бути романтичним. Перше дівчат дратує, а от друге робить їх «строгими матусями», що їм дуже подобається.

Так ось, якщо ви потрапите в свою причину, або приблизно в цю причину, то це запустить «незнайку» в дівчині. Вона почне задавати вам питання на кшталт: «А чому ти так вчинив», «А навіщо ти так зробив», «ти думаєш, мені було приємно» тощо. Вам потрібно буде лише кивати головою і відповідати прямими фразами: «Ти права, я не думав, що так вийде», «Я припустився помилки, не подумав про це». Тобто ви говорите фрази, які визнають вашу помилку, але не дають їй свободи для розкручування агресії і істерії.

Після того, як вона зрозуміє, що ви типовий «непробивний чоловік», який усвідомив свої помилки, але занадто «дурний» для щирого каяття (насправді вона не хоче бачити таку вавшу слабкість), то вона дозволить вам вибачитися остаточно, і ви помиритеся.

Так, у питанні як помиритися з дівчиною, саме така поведінка, яку можна назвати тупою і позбавленою смаку найчастіше пробиває всю «скривдженість» дівчат і змушує їх з вами помиритися (прийняти ваші вибачення). Це дійсно працює.

Через скільки потрібно миритися з дівчиною

Дівчина повинна повірити вам, що ви переживали і думали над причинами її поведінки. Вона повинна повірити, що ви дійсно зрозуміли причину, по якій вона посварилася з вами. І лише тільки після свого «осяяння» ви прийшли  до неї на килим з проханнями про примирення.

Тому ви повинні почекати мінімум один день без будь-яких контактів зі свого боку. Нехай дівчина повністю втратить вас з уваги і навіть злякається, що ви можете від неї піти, або ви не наважитеся на перший крок.

І ось вже після одноденного ігнору зі свого боку ви можете прийти до неї і заявити про те, що ви все усвідомили, і вона має рацію. Тоді дівчина повірить вам і вислухає вашізаяви. Все просто.

Помилки, які не можна здійснювати після сварки з коханою

Навіть якщо ви сильно злитесь на свою дівчину, то ви не маєте права ображати її перед сторонніми людьми. Не можна розповідати про неї гадості, в тому числі і своїм друзям. Наговарюючи на свою дівчину, ви хочете виставити її винною у вашій сварці. Завдяки цьому ви будете відчувати себе менш винним.

Розповідаючи гадості про свою дівчину друзям, ви напевно знайдете підтримку з їхнього боку. Однак коли ви помиритеся з дамою, то відносини ваших друзів до неї вже будуть зіпсовані. Після цього вони будуть косо на неї дивитися, кожного разу засуджуючи за найдрібніші провини. Так що не поспішайте скаржитися своїм друзям, після того, як ви посваритеся з дівчиною. Але навіть якщо ви розкажите ь їм про те, що посварилися з коханою, то не потрібно говорити про неї гадостьі.

Деякі хлопці після сварки з дівчиною роблять необдумані рішення. Самим неправильним рішенням, яке може прийняти хлопець, є спроба спокусити подругу своєї коханої дівчини. Є такі хлопці, які після сварки з дівчиною примудряються затягнути в ліжко її кращу подругу. Таким чином, вони хочуть відразу позбавити свою другу половинку і любові і дружби. Можете бути впевнені, що після цього вам не вдасться помиритися, адже такий вчинок дівчина не зможе пробачити вам, як би їй не хотілося цього. Тому десять разів подумайте перед тим, як здійснювати такий вчинок. З більшою часткою ймовірності ви будете шкодувати про нього.

Є такі хлопці, які після сварки з дівчиною, дзвонять їй, як ні в чому не бувало. Вони починають розмову з чергової фрази «Привіт. Як справи? », Натякаючи на те, що сварки зовсім не було. Іноді такий хід дійсно спрацьовує і пари миряться. Однак найчастіше це лише все ускладнює. Навіть якщо дівчина з нетерпінням чекає вашого дзвінка, то таким ходом ви можете вивести її з себе. Адже це класичне хамство, яким ви можете образити кохану ще сильніше. Так що не ризикуйте, якщо ви не хочете остаточно зіпсувати відносини.

Якщо ви винні в сварці, то не потрібно занадто картати себе за це. Не потрібно занадто наполегливо стверджувати, що в сварці винні тільки ви. Адже дівчина може посіяти у себе в голові зерно з цією інформацією, яке виростить в справжню образу. Дівчина почне думати, що ви дійсно в усьому винні. В цьому випадку вам буде набагато складніше помиритися.

Не варто після маленької сварки спалювати мости, забираючи всі свої речі, які є у неї в будинку. Не потрібно видаляти її номер телефону, а саму дівчину з друзів в соціальних мережах. Цим ви лише покажите свою інфантильність. Справжні чоловіки повинні спокійно переживати сварки.

Ніколи і ні за яких обставин не вимагайте у дівчини після сварки подарунків, які ви їй дарували. Навіть якщо дама винна у вашій сварці, то це не привід забирати у неї подарунки. Адже якщо в результаті ви зійдетеся з нею, то вона завжди буде пам’ятати той момент, коли ви забирали у неї подарунки. І навіть якщо ви не збираєтеся сходитися з дівчиною, то краще залишити їй її подарунки.

Деякі молоді люди переконані, що помиритися з дівчиною можна навіть по телефону. Однак вибачення і обопільні каяття повинні відбуватися тільки при особистому спілкуванні. Ви можете зателефонувати коханій і домовитися про зустріч, не обговорюючи по телефону головного питання. Завдяки особистій зустрічі, ви будете бачити, як дівчина реагує на ті чи інші слова, що дозволить вам правильно побудувати свою промову.

Також не варто покладатися на примирення в соціальних мережах. Дівчина повинна бачити, що ви відчуваєте, коли говорите з нею. Так їй буде простіше пробачити вас, якщо ви винні в чому-небудь.

Корисні поради хлопцям, які допоможуть помиритися з коханою

Не варто починати примирення з коханою дівчиною відразу після сварки. Якщо ви ризикнете зробити це, то велика ймовірність того, що ви все лише погіршите. Особливо це стосується дійсно серйозних сварок. Справа в тому, що на емоціях ви можете нагрубити одне одному або наговорити зайвого. Як би вам не хотілося з’ясувати все відразу, розставивши всі крапки, не потрібно цього робити. Вам обом потрібно заспокоїтися, щоб приймати рішення на свіжу голову, а не в одурманеному емоціями стані.

Не потрібно сильно поспішати з примиренням, але також не можна його відтягувати. Якщо ви будете тягти з тим, щоб почати примирення з дівчиною, то це може закінчитися негативними наслідками.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *