Home / Макіяж / Як і чим правильно фарбувати очі?

Як і чим правильно фарбувати очі?

Що дійсно потрібно молодій дівчини щоб зробити її погляд більш акуратним і примітним? Щоб кожен раз день за днем виглядати прекрасно, красиво, необхідно підкреслювати свої переваги, дещо трошки пригладити свої недоліки для цього абсолютно не потрібно скуповувати в магазинах тонни продукції, яку нав’язує нам реклама.

макіяжЗ усього цього розмаїття, яке нам пропонує сучасний світ можна виділити базовий набір, який, безсумнівно, дозволить вам бути у всеозброєнні щодня і правильно підкреслювати свої переваги.

У нашому наборі обов’язково повинні бути присутні такі речі як коректор, пудра, рум’яна, тіні, олівець для очей і олівець для губ.

Покрокові етапи нанесення макіяжу

Перший крок це нанесення бази під макіяж, база робить лінії обличчя більш рівними і надає особі здоровий вигляд.

Далі вибираємо тон, головне правило макіяжу не переборщити з його накладенням, так як макіяж легше додати, ніж відняти.

Коректором можна пропрацювати проблемні зони, далі необхідно все зафіксувати розсипчастою пудрою, яку накладаємо великим пензлем. У такому випадку пудра не буде видна на шкірі обличчя і виконуватиме свою функцію.

Наступний важливий етап це накладення рум’яна, якщо ви звернете увагу, то помітите що натуральний рум’янець, ніколи не має меж, щоб домогтися природності ми великою кількістю рухів створюємо легкий колірний акцент.

Як фарбувати очі

Після того як ми підготували основу можна приступати до очей. Під час макіяжу треба враховувати три найяскравіших світових орієнтира на обличчі, це колір шкіри, колір волосся і колір очей. За цими орієнтирами вибудовуємо колірну схему макіяжу.

Спочатку ми проставляємо всі світлі акценти, у внутрішній кут ока і під брову накладаємо світлий тон. Далі наносимо більш темний відтінок у середину очей до складочки верхньої повіки. Зовнішній кут ока акцентуємо більш темним відтінком тіней. Після наносимо стрілку тінями, растушовуючи по лінії росту вій. Якщо брови світлі їх можна пропрацювати, або олівцем або тінями. Підбирайте макіяж для своїх очей і не бійтеся експериментувати.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *