Home / Дозвілля / Віщі сни – коли сняться, збуваються

Віщі сни – коли сняться, збуваються

Віщі сни  можуть бути побачені напередодні будь-якого свята, що відзначається церквою. Їх особливість – швидке втілення. У давні часи було навіть популярне прислів’я: «Святковий сон – до обіду».

Вважається, що засинаючи в ніч на 3-е число будь-якого місяця, можна побачити пророчі, віщі сни. Деякі тлумачі впевнені, що такі сни «справедливі і скоро збуваються». А ось все, що наснилося, мирно відпочиваючи з 24 на 25-е число можна не брати до уваги. Це ніч порожніх, які не збуваються сни.

Особливим значенням володіє сон з четверга на п’ятницю. У цей день Страсної седмиці був розіп’ятий Ісус.

Вважають, що на цей день тижня немає сенсу планувати початок важливих справ – велика ймовірність того, що вони будуть чреваті невдачами, провалами.

Разом з цим, п’ятий день тижня вважається містичним, що активізує приховані, таємні сили людини. Наприклад, інтуїцію.

Особливо потужною енергетикою, мають п’ятниці, що передують деяким церковним святам. Приснилися в такі Великі п’ятниці сни здатні передбачити долю і ряд інших подій.

Календар Великих п’ятниць починається з:

1 тижня Великого Посту.

Наступна буде в Переддень Свята Благовіщення,

3 – а передує Вербною неділею,

4 – я буде перёд святом Вознесіння Господнього,

5 – я перед Трійцею,

6 – я перед різдвом Іоанна Предтечі,

7 – я передує святу Іллі Пророка,

8-я  Успіння Пресвятої Богородиці,

9-я випадає перед Днем архангела Михайла,

10-я День святих Косьми і Даміана,

11-я Велика п’ятниця буде перед 7 – им січня,

12-я відповідно, перед Хрещенням (19 січня).

Ці 12 п’ятниць ще називають іменними. Кожна з них має свою назву. Наприклад, Богоявленська, Благовіщенська, Вознесенська. Православним людям, слід постити по п’ятницях. І особливо строго слід дотримуватися посту в ці Великі або іменні п’ятниці, несучі особливий зміст і благодать.

Побачити дивовижні, пророчі сни можливо не тільки по п’ятницях. Все, що наснилося в інші дні тижня, також має свій сенс і особливе значення.

У ніч на понеділок дозволено гадати на, те, що насниться сплячому. Кажуть, що цієї ночі «заглядає» Місяць. Вона допомагає вирішити складні і важливі питання, що хвилюють сплячу людину в житті. Якщо, те, що наснилося в ніч на понеділок, пригадується важко, то це, швидше за все, пусте або тілесне сновидіння. А якщо протягом всієї ночі бачилися одні і ті ж символи, то варто розшифрувати їх. Так можна отримати важливу інформацію, яка допоможе людині або попередити його про проблему, біду.

Коли збуваються віщі сни

Все, що снитися напередодні вівторка не збувається і не має особливого значення. За винятком випадків, коли вівторок у календарі випадає на 3 – є число.

А ось наступна ніч становить інтерес. Сон, побачений напередодні середи, буває дивно реалістичним, наповненим подробицями, знаками, символами. Не можна розуміти його буквально. Тлумачення помітно відрізняються від побаченого.

Наприклад, якщо бачити себе коханою жінкою багатого чоловіка, означає, що вам необхідно надати підтримку близьким. Якщо сниться, що ви приймаєте гостей, то немає приводу комплексувати з приводу зовнішніх даних, і виробленого на людей враження.

Все що «транслюється» сплячій людині з середи на четвер або з п’ятниці на суботу можна забути. Це – тілесні сновидіння, які не мають ніякого сакрального сенсу. Хоча, деякі тлумачі, вважають, що напередодні четверга, покровителем якого є Юпітер, повинен отримати корисну інформацію щодо професійної сфери. Збувається такий сон в день Сонця – в неділю.

Традиційно ми спимо вночі, вважаючи, що сон допомагає клітинам нашого мозку відпочити і відновити запаси енергії. Але це помилка! Як з’ясували вчені, мозок під час сну працює з більшою інтенсивністю, ніж при роботіі. Це активний фізіологічний процес, в ході якого обробляється маса інформації.

Багато що залежить від фази і часу сну. Так, все, що наснилося вдень, коли доросла людина спить не більше 1-2 годин, або просто дрімає, є «продуктом» швидкого або парадоксального сну, в якому мозок активно аналізує, отримані дані. Тому денний сон не варто вважати віщим. Винятки становлять бачення з пророцтвами Святих.

Вечірній та нічний сни часто бувають тілесними, що не несуть особливого сенсу. Тому є просте пояснення, засинаючи, людина продовжує обмірковувати події року, минаючого дня або будує плани на майбутнє. Містичні одкровення відправляючої в подорож душі по сакральним світам ще немає місця. Та й не так далеко змогла вона поки піти від тіла.

А ось в ранкові години відбувається найцікавіше і головне. Душа – на свободі. Мозок сплячої людини вільний від повсякденних думок і готовий приймати інформацію з загадкових світів.

Віщі сни. Що робити для виконання віщого сну?

Парадоксально – поки ми перебуваємо в сплячому стані, нам все зрозуміло. Ми не дивуємося найфантастичнішим перевтіленням, слів і дій. А наяву, розуміємо всю їх безглуздість і нелогічність. Тому чітко і детально розповісти побачений сон вдається не завжди і не кожному. Найчастіше люди згадують лише фрагменти.

Збуваються лише ті сни, які запам’яталися. Якщо є мета залишити в пам’яті події, передбачені в царстві Морфея, то можна випробувати старовинні народні способи:

невеликий камінчик укладають під голову (під подушку);

засинайте, повернувшись на правий бік, але не на живіт;

прокинувшись, не потрібно виглядати у вікно або пильно дивитися на полум’я;

можна вранці прикусити куточок подушки.

Найголовніша умова:

протягом 3 днів не можна нікому розповідати про те, що снилося. А ще краще взагалі приховати інформацію, яку отримали.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *