Home / Дозвілля / Віщі сни – коли сняться, збуваються

Віщі сни – коли сняться, збуваються

Сни, наповнені особливим змістом і вважаються віщими можна побачити в певні дні тижня і за календарними датами. Причому кожен день має своє значення. Це необхідно враховувати при тлумаченні символу, що приснився. В даній статті піде мова про віщі сни.

Коли сняться віщі сни?

Віщі сни – коли сняться, збуваються

Ще в давнину мудреці і філософи вважали, що сновидіння посилаються людині, для того щоб вона могла побачити зовсім інший світ, розширити межі пізнання. Насправді, засинаючи, ми безперешкодно переміщаємося на величезні відстані, подорожуємо по будь-яким країнам і континентам. Крім того, сон – справжня «машина часу», що дозволяє повернутися в дитинство, юність і будь-який часовий відрізок життя. Уві сні можливо зустрітися з друзями і родичами, багато з яких знаходяться на далекій відстані, або померли.

Вважається, що уві сні душа може залишати тіло, і самостійно вирушати в просторові і тимчасові подорожі. Однак, навіть в цьому стані тіло і душа нерозривно пов’язані невидимою ниткою. Іноді, душа заходить в світи непізнані, потойбічні. У цих випадках сон, побачений в моменти подібних її поневірянь, може виявитися особливим або віщим.

На думку цілительки з старообрядців Федоровської Марії, сни можуть бути тілесними, або порожніми. Це означає, що душа не так далеко полетіла від тіла, і тому бачить і відчуває те, що турбує сплячого. Подібні сновидіння ніколи не збуваються і є лише відображенням повсякденних турбот. Прикладом тілесних снів, вважають кошмари. На щастя, всі жахи, побачені уві сні, ніколи не збуваються. Щоб позбутися від важких думок, викликаних ними, потрібно лише випити води і виспатися.

Багато людей стверджують, що їм нічого не сниться. Це не так. Сучасною наукою встановлено, що щоночі людина в середньому «спостерігає» 4 – 5 сновидінь. Але прокидаючись, вона часом, не може пригадати жодного з них. Можливо, таким чином, наш організм, оберігає себе від надлишку зайвої інформації.

І лише в рідкісних випадках нам надсилаються сновидіння, які ми не просто пам’ятаємо, але і інтуїтивно усвідомлюємо їхню соціальну значимість. Проблема лише в тому, що віщі сни  збуваються не одразу. Іноді сновидіння і подія в реальному житті розділяє десятиліття.

Сни – бачення – це особливого роду пророчі послання, неодмінно збуваються. У них сплячий здатний побачити Ісуса Христа, Матір Божу, інших святих. Бачення є знаками зв’язку з якимись вищими силами, які можуть обіцяти або захист і заступництво, або попереджати про розплату за якісь негідні вчинки.

Побачити подібні сни вдається вкрай рідко і далеко не кожному. Важливо зрозуміти і ретельно розшифрувати їх значення. Адже вони істинні і обов’язково збуваються в незалежності від дня тижня, коли були побачені. Їх не можна «злити на воду», тобто зробити так, щоб пророцтво, послане сплячому, не здійснилося.

Такі сни вважаються Божими одкровеннями, а слова, почуті сплячим, попередженнями його Ангелів – Хранителів, які з одного боку можуть обіцяти заступництво і захист, з іншого – можуть з’явитися знаками пробудження у людини, який бачив таке сновидіння незвичайні здібності.

Сни – ворожіння – це бачення сплячого, в тих випадках, коли він, лягаючи в ліжко, заздалегідь провів особливий ритуал або виголосив спеціальні слова. Наприклад, найпоширеніший варіант, вирок: «Сплю на новому місці, приснись жених нареченій». Такі сни збуваються майже у всіх випадках.

Сни – прикмети. Для їх вірного тлумачення потрібно мати досвід або спеціальні книги-сонники. Справа в тому, що все побачене сплячим – набір символів. Наприклад, млинці – до листа; крутити волосся пальцем – до головного болю. Такі сновидіння збуваються не завжди. Як правило, тільки в певні дні тижня.

Вважається, що маленьким дітям, в перші дванадцять місяців їх життя, сняться віщі сни, в яких крихти можуть побачити своє майбутнє. А якщо малюк сміється під час сну, то його бавлять ангели.

У які дні можна побачити віщі сни?

Далеко не кожне навіть яскраве сновидіння, яке запам’яталося, вважається віщим. Особливі приходять тільки в певні дні тижня, або збігаються з датами церковних свят. Виняток становлять сни – бачення, про які йшла мова вище. Але це рідкісні, дійсно, пророчі сни, які звичайна людина, бачить 1 – 2 рази в житті.

Найбільш ймовірно побачити віщий сон протягом тижня, який відокремлює два церковні свята Різдво Христове (7 січня) і Хрещення Господнє (19 січня). Ці сім днів, оточені безліччю прикмет і знамень, називають Святками. Вважають, що саме в цей період душі померлих предків бродять серед живих, а серед них і інші потойбічні істоти, як ангели, так і злі духи. Тому всі ці незвичайні «гості» можуть повідати майбутнє людині. В тому числі, і у снах.

Всі святочні сни – віщі. І кожна ніч тижня наступного за Різдвом, несе особливі «сонні» пророцтва. Наприклад, засинаючи в ніч з 7 на 8 січня можна дізнатися про плани підступних суперників або конкурентів. У Переддень 10 числа насняться сни, що розповідають про сім’ю, про долі близьких людей. Наступна ніч оповідає про здоров’я і моральне благополуччя. А з 11 на 12 січня сняться ймовірні «перспективи» розвитку бізнесу, просування по кар’єрних сходах.

Засинаючи напередодні 14 числа, можна загадати відповідь на будь-яке питання, що мучить. Занурюючись в обійми Морфея з 14 на 15 січня, є ймовірність отримати інформацію про вірний спосіб побудови взаємин з суперником або конкурентом. На наступну ніч не загадують нічого. Однак, сон, побачений у переддень відзначення 17 січня, підкаже всілякі труднощі, які будуть підстерігати в найближчий рік.

Наступна ніч принесе інформацію про любовні стосунки, про можливість вступу в шлюб, про сім’ю та дітей.

Гадаючи на святочні сни, потрібно не забувати каятися. Намагаючись передбачити долю, тобто, гадаючи, людина свідомо чи несвідомо активізує сили темряви, і всякого роду нечисть. А вона обов’язково попросить плату за свої послуги.


Check Also

Місячний календар фінансів на квітень 2021 року

Як би ми не ставилися до подібної інформації, дуже часто саме поради грошового календаря виявляються …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *