Home / Макіяж / Вінтажний макіяж

Вінтажний макіяж

Вінтаж – стильний і досить популярний напрям в моді епохи 60-70 років. Хіппі, Бітлз і свобода. Цей стиль має вікове обмеження – не старше 60 і не молодше 30. У макіяжі 60 -х років акцент робився на певну частину обличчя – очі, щоки, губи, брови. Створювався образ невинної, наївної дівчини. Тон обличчя світлий, очі нафарбовані в натуральних відтінках, трохи затемнюється складка на повіку, малюється широка стрілка – родзинка даного макіяжу, потім фарбуємо вії об’ємною тушшю. Скористайтеся перламутровим блиском або помадою, уникайте яскравих кольорів.

Вінтажний макіяж

Макіяж в стилі 60-х (в сірих тонах)

Компоненти, які потрібні: сірі тіні білі тіні; чорна підводка для очей з ефектом мерехтіння; туш для вій; яскрава помада на вибір

Техніка макіяжу в стилі 60-х

1. Нанесіть на все повіко основу для тіней, щоб косметика протрималася цілий день. 2. Нанесіть на все повіко білі тіні. 3. Рухоме повіко прокрасьте сірими тінями. 4.Розтушуйте переходи у вигляді димки. 5. Розтушуйте переходи. 6. Намалюйте стрілки за допомогою підведення на верхньому і нижньому повіку. 7. Прокрасьте вії тушшю для вій. 8. Нанесіть помаду на губи. 70 – і роки – це легендарний час хіпі. Тут дуже важлива максимальна природність. Макіяж продовжує робити акцент на очі, а саме обличчя повинна випромінювати сяйво і здоров’я. Саме це треба прагнути передати при створенні макіяжу. Постарайтеся вибрати тональний крем, максимально наближений до кольору вашого обличчя, очі фарбуються в світлих відтінках, тут родзинкою будуть – густі, об’ємні вії, які повинні створювати ефект накладних вій, губи можуть бути різних відтінків.

Макіяж в стилі 70 -х

Компоненти, які потрібні: основа для тіней; білі перламутрові тіні; сірі тіні;  оливкові перламутрові тіні; чорні тіні; коричневі тіні; золоті тіні; чорний олівець для очей; чорна туш для вій

Техніка макіяжу в стилі 70-х

1. Нанесіть на повіко основу для тіней. 2. На внутрішній куточок ока нанесіть білі перламутрові тіні. 3. Використовуйте сірі тіні для середини повіка. 4. Розтушуйте перехід між тінями. 5.Нанесіть чорні тіні на зовнішній куточок ока. 6.Розтушуйте перехід між чорними і сірими тінями за допомогою оливкового кольору. 7. Потім нанесіть оливкові перламутрові тіні. 8. На зовнішній кут ока і на нижню повіку, злегка покриваючи чорний шар тіней. 9. Покрийте коричневими тінями верхню частину рухомого повіка вздовж вигину повік. 10.Розтушуйте тіні. 11.Потім нанесіть золоті тіні на ділянку під бровою. 12.Ретельно розтушуйте. 13. Підведіть внутрішнє віко чорним олівцем. 14. Прокрасьте вії чорною тушшю.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *