Головна » Діти » Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Свято 8 Березня не обходиться без привітань і листівок. У продажу є величезна кількість різних листівок, різного розміру і форми, з яскравими малюнками і надрукованим всередині текстом привітання. Але всі ці відкритки на 8 березня  якісь безликі. Вони не містять в собі частинку душі і тепла.

Відкритки на 8 березня

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Згадайте, адже в дитинстві мама чи бабуся щиро раділи саме таким, рукотворним листівкам.

Яким саме чином ви хочете зробити листівку – залежить тільки від вашої фантазії і кількості вільного часу. В даний час існує безліч різноманітних технік виготовлення листівок, а мода на hand-made обернулася великою кількістю відповідних товарів на полицях рукодільних магазинів.

Відкритки на 8 березня своїми руками можна зробити і з матеріалів, що завжди під рукою. При наявності досвіду можна виготовити справжній витвір мистецтва, а з найпростішими листівками впорається навіть дитина.

Діти квіти життя. А якщо мама чи бабуся за всі свої роки встигла виростити цілий квітник дітей і онуків, то відкритка-«клумба» з їхніми портретами стане відмінним подарунком. Зробити її легко – виготовлення можна доручити навіть найменшим.

Для такої відкритки на 8 березня  своїми руками знадобиться:

лист білого паперу або картону;

кольоровий папір;

фотографії дітей і онуків – щоб на них було добре видно їхні обличчя;

клей, ножиці.

Лист звертаємо навпіл – ми будемо працювати з «обличчям» листівки.

Тепер потрібно вирізати з кольорового паперу квіти. Вони можуть бути різної форми і розміру. Щоб квіти були об’ємнішими, можна підкрутити їх «пелюстки» за допомогою олівця.

Підклеюємо квіти на аркуш паперу (картону), при цьому змащуємо клеєм тільки їх серединки.

Вирізаємо обличчя родичів з фотографій за формою кола. Приклеюємо ці кружечки замість серединок квітів.

Тепер можна вирізати із зеленого паперу стебла і листя квітів і приклеїти їх до листівки. Наостанок можна намалювати «фон» – блакитне небо, сонце і хмари – і залишити листівку підсохнути. Після цього її можна підписувати.

Відкритки на 8 березня  «вазочка»

Для того щоб по-справжньому порадувати представниць прекрасної статі на початку березня краще зробити вітальну листівку своїми руками. Тим більше що існує велика кількість способів їх виготовлення. Починаючи від найпростіших, з ними легко впорається навіть дитина, і закінчуючи листівками для професіоналів ручної роботи.

Цей варіант відкритки на 8 березня  дозволить подарувати відразу два подарунки в одному – квіти і листівку.

Листівка є невеликою аплікацією у вигляді вазочки.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

В першу чергу необхідно зробити шаблон вазочки, пелюсток і стебла для квітки. Потім з паперу для скрапбукінгу вирізати необхідні деталі, основу для самої листівки і тонкі смужки для декору. Потім фон основи листівки можна декорувати смужками різних кольорів.

Тепер можна приступити до оформлення квітки. Пелюстки необхідно зробити злегка об’ємними і зібрати всі частини в єдину аплікацію. Серединку для квітки вирізати з паперу для скрапбукінгу, шматка фетру або кольорового картону.

Квітку можна декорувати намистинками або бісером. Всі готові елементи приклеюються до основи листівки.

Відкритка на 8 березня «Кавова»

Для того щоб зробити не тільки гарну, але і ароматну вітальну листівку до 8 березня знадобиться:

Цупкий папір;

Зерна кави;

Тканина;

Пастель;

Бронзовий металік;

Клей;

Пензлик з жорстким ворсом.

Прямокутник щільного паперу відповідного розміру необхідно скласти навпіл. Краї листівки злегка затемнити, використовуючи олівець. Краї тканинного клаптика потрібно злегка потріпати і злегка підфарбувати його за допомогою бронзового металіка.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Коли шматок тканини буде повністю готовий, на нього слід акуратно викласти зерна кави в вигляді вісімки. При бажанні з зерен можна викласти різні фігурки і узори.

Потім клапоть з візерунком з кавових зерен потрібно приклеїти на паперову основу. Залишилося лише написати гарне привітання всередині і листівка готова.

Відкритки на 8 березня з гудзиків – майстер клас

Останні кілька років вироби, зроблені своїми руками, стали дуже модними. У магазинах можна придбати величезну кількість різних предметів для рукоділля. Навіть форму для вітальної листівки робити не обов’язково, у продажу можна знайти подібні заготівлі для листівок будь-якого кольору, текстури і розміру. Залишиться тільки творча частина роботи.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Незвичайні і гарні листівки можуть вийти зі звичайнісіньких гудзиків. З гудзиків різної форми і кольору, за допомогою клею можна викласти оригінальну рамку листівки, різні візерунки або цікаві аплікації. Це може бути банальна цифра вісім, химерні рамки або мама-пташка з пташенятами.

Відкритки на 8 березня з в’язаними елементами

Для тих, хто вміє в’язати, відмінним подарунком до міжнародного жіночого дня стане листівка з в’язаними елементами. Можна зв’язати два невеликих кружечки і приклеїти їх у вигляді вісімки. Або приклеїти на листівку невелику в’язану квітку.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Пелюстки квітки можна зробити зі звичайногої кольорового паперу або паперу для скапбукінга. Як серцевина підійде звичайний гудзик. Прикрасити таку листівку можна будь-якими елементами декору. Це можуть бути блискітки, бусинки, мереживо і обов’язково написати привітання.

Відкритки на 8 березня з щільного картону в подарунок

Для того щоб зробити своїми руками вітальні відкритки на 8 березня  з аплікацією можна використовувати щільний кольоровий картон. Краще якщо картон матиме злегка шорстку поверхню.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Для листівки до міжнародного жіночого дня найкраще підійде аплікація на тему материнства. Це може бути зображення птаха з маленьким пташеням, кішки і кошеня, лисиці і лисеняти і ін. Достатньо всього лише вирізати з картону всі необхідні для аплікації елементи і приклеїти їх на картонну основу листівки.

Креативні відкритки на 8 березня своїми руками

Симпатичну листівку на 8 березня для мами або подруги можна зробити і без особливих витрат часу і коштів. Наприклад, використовуючи техніку, так званим, пальчиковим живописом. Достатньо всього лише занурити пальці в фарбу і а білій основі відкритки на 8 березня  ставити відбитки.

Таким чином, на листівці можна зобразити квіти, повітряні кулі, зробити цікаву абстракцію з відбитків або просто залишити зображення кольорової долоні.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Цікавий варіант вітальної листівки вийде, якщо в центр наклеїти фотографію людини, якій призначається листівка, навколо фото зробити рамку з різнокольорових відбитків пальців. Така листівка виглядає стильно і несе певний сенс.

Відкритки на 8 березня в техніці квіллінг

Широкі можливості для виготовлення відкритки на 8 березня  своїми руками дає техніка квіллінг (буквально – «паперокручення»). Хто б міг подумати, що з вузеньких смужок кольорового паперу можна виготовити настільки ефектні листівки!

Набори для квілінгу можна купити, а можна і самим накрутити з паперових стрічок різної довжини і ширини. У техніці квіллінг можна зробити найрізноманітніші квіти, але ми зупинимося на тюльпанах. Для такої листівки знадобиться:

набір для квіллінгу або кольоровий (червоний і зелений) папір;

аркуш цупкого паперу або картону для основи;

клей, ножиці;

кравецькі шпильки;

підставка для виготовлення квітів (наприклад лист гофрокартону).

Спочатку робимо листя. Вони у тюльпанів досить великі, тому для них потрібна зелена паперова стрічка 50-125 см. Завдовжки і близько 3-ох мм. шириною. Розставляємо кравецькі шпильки (10-12 штук) на підставку з проміжком 5-7 мм.

На кінці зеленої стрічки робимо петельку і чіпляємо її за першу шпильку. Намотуємо петлі навколо шпильок по порядку; кожну підклеюємо біля основи. Після закінчення даємо листу підсохнути і знімаємо його з шпильок. Формуємо його «краплею».

 Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Самі квіти робимо з червоного паперу, скручуючи їх у вільні спіральки. Із зовнішнього боку закріплюємо заготівлі клеєм і надаємо їм форму крапель. Папір для тюльпанів беремо різної довжини – від 15 до 30 см., Щоб пелюстки квітів не були однаковими. Тюльпан може складатися з 3, 2 таких крапель або одного – «бутона».

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Отримуємо квіти на основі, закріплюємо клеєм. Напис «З 8 березня!» Можна написати маркером або також зробити з кольорового паперу. Можна додати листівці деталей – наприклад паперових метеликів.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Відкритки на 8 березня в техніці скрапбукінг

Ще одна техніка для того, як зробити відкритки на 8 березня  своїми руками – скрапбукінг. Це захоплюючий мікс текстур і матеріалів, коли в хід йде буквально все – від ґудзиків і намистин до шнурів і мережива.

З-під легкої руки майстрів виходять справжні шедеври, а й новачкові під силу зробити яскраву і креативну листівку. Для найпростішого творіння в техніці скрапбукінг потрібно:

лист акварельного паперу для основи;

різнобарвний папір;

ножиці;

клей для паперу;

канцелярський ніж;

прикраси для листівки. Це можуть бути клаптики тканини, шматочки мережив, намистинки, елементи непотрібної біжутерії, стрічки, черепашки, гудзики і т.п.

Вирізаємо з листа акварельного паперу листівку потрібного вам розміру, звертаємо її. З різнокольорового паперу вирізаємо обрамлення. Тільки вам вирішувати, якої форми і розміру воно буде.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Почати слід з напису «З 8 березня!». На нашій листівці він по центру, але ви можете змістити його куди завгодно або взагалі не додавати. Напис можна зробити маркером, спеціальними блискітками для паперу, вирізати з тканини або іншого матеріалу.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Прикрашаємо нашу листівку на 8 березня своїми руками. Включіть фантазію і уяву, розміщуйте декор в довільному порядку. Скрапбукінг надає величезний простір для творчості!

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Скрапбукінг – це цілий вихор найрізноманітніших ідей, рекомендуємо вам подивитися відео Майстер-клас з виготовлення відкритки на 8 березня  своїми руками в техніці скрапбукінг від Скрапучіно

Це лише кілька ідей, за допомогою яких можна зробити оригінальні відкритки на 8 березня  своїми руками. Творіть і радуйте своїх близьких!

Відкритки на 8 березня «Квітучі кущі»

Вам знадобиться:

Зелений двосторонній папір

кольоровий папір

ножиці

фломастери

клей-олівець

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Зелений лист паперу складіть гармошкою, а потім зігніть навпіл так, щоб вийшло 2 віяла, як показано на зображенні.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Склейте дві ці частини між собою клеєм-олівцем. З кольорового або білого паперу виріжте квіточки, намалюйте на них фломастерами пелюстки.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Приклейте квіти на ваш зелений кущик. Його в свою чергу можна акуратно приклеїти всередину листівки і він буде розкриватися.

Відкритки на 8 березня «Тюльпани»

Вам знадобиться:

двосторонній картон (або щільний папір) блакитного кольору

кольоровий папір (зелений, рожевий, жовтий, червоний)

ножиці

клей-олівець

канцелярський ніж

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

З кольорового паперу зробіть кілька тюльпанів, як показано на малюнку нижче.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

З зеленого паперу складіть стеблинки (зігнута в кілька разів смужка паперу).

Зігніть навпіл лист блакитного картону, а потім зробіть внизу листа 2 надрізи канцелярським ножем: верхній-довший, а нижній – коротший.

Зігніть лист повторно і акуратно витягніть рукою папір від надрізів. У цю нішу приклейте тюльпани на стеблинках.

Відкритки на 8 березня «Весняні гілочки»

Вам знадобиться:

дирокол

жовтий і блакитний папір

фломастери

клей-олівець

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

На блакитному аркуші паперу за допомогою діркопробивача зробіть багато отворів. Зі зворотного боку блакитного листочка приклейте тильною стороною жовтий.

Так у вас виходять жовті квіти. Домальовуйте зеленим фломастером гілочки з гарними листочками і листівка готова!

Відкритки на 8 березня «Квіткова поляна»

Вам знадобиться:

жовтий двосторонній картон або щільний папір

ножиці

клей-пістолет

кольоровий папір

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Зелений лист папір зігніть навпіл.

На місці згину зробіть надрізи – від великих по краях до маленьких до центру (показано на картинці).

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Відкрийте лист і виштовхніть надрізами папір вперед.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Обріжте краї листа овально або ажурно, щоб він нагадував галявину. Приклейте його на зігнутий лист жовтого картону. На частинb, які виступають, приклейте квіточки з кольорового паперу і зелені листочки.

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Відкритки на 8 березня «Квіткова феєрія»

Вам знадобиться:

трубочка для коктейлів

гуаш або акварель різних кольорів

світлий картон

Відкритки на 8 березня – оригінальна підбірка

Цю листівку ми будемо робити в кляксовій техніці малювання. Зігніть картон навпіл і покладіть перед собою. На тильній його стороні поставте кілька крапель розведеної в воді густої гуаші рожевого, червоного, жовтого кольору.

Подуйте в трубочку і зробіть з крапель великі кольорові плями, які нагадують квіти. Стеблинки до квітів можна домалювати тонким пензликом. Також пропонуємо зробити з дитиною гарну листівку з квітами з серветок:

5 простих ідей листівок до 8-го березня з макаронів:

Check Also

Як почистити утюг в домашніх умовах. Корисні поради

Як почистити утюг в домашніх умовах. Корисні поради

При тривалому застосуванні на підошві праски з’являється нагар, а в резервуарі для води утворюється накип. …