Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Термоковдра – ефективне схуднення без фізичних зусиль

Термоковдра – ефективне схуднення без фізичних зусиль

Під впливом тепла багато процедур проходять значно ефективніше. І цією властивістю не забули скористатися розробники товарів для косметологічних кабінетів. Сьогодні термоковдра для обгортання стала в них обов’язковим аксесуаром, використовуваним щодня.

 Проникаюче тепло робить позитивний вплив на обмінні процеси, воно виконує роль каталізатора при використанні косметичних засобів. Обгортання термоковдрою сприяють зменшенню жирових відкладень і позбавлення від целюліту. Пристрої часто використовуються спільно з цілющими грязями, спеціальними гелями, водоростями і іншими засобами. При підвищеній температурі їх оздоровчі властивості посилюються в кілька разів.

 Особливості пристрою термоковдри

 Хоча продукція різних брендів відрізняється, але в цілому має схожу конструкцією і має:

 три секції з незалежним регулюванням температури для спрямованого теплового впливу;

 таймер для моніторингу тривалості процедури.

 Природно, не варто розраховувати, що корекція фігури відбудеться після кількох сеансів обгортань. Вони служать лише доповненням до дієти і фізичних навантажень. При підвищенні температури тіла організм починає використовувати накопичений жир для продукування енергії. У звичайному житті подібний механізм запускається при виконанні різних вправ і підвищеній руховій активності. Термоковдра – це варіант пасивного впливу на обмінні процеси.

 Особливості дії термообгортань

 Головний елемент будь-якої термоковдри – спеціальний матеріал, не пропускаючий тепло. Після підключення пристрою нагрівальний елемент віддає своє тепло тільки шкірі. Щільно прилягаюча термоковдра перешкоджає тепловтраті, виникає ефект парника. У результаті починається підвищене потовиділення, що супроводжується виведенням з організму токсичних речовин, зменшенням об’ємів, усуненням целюліту.

 За підрахунками дослідників за один сеанс клієнт здатний втратити понад 500 кілокалорій. Для порівняння, такі ж енергетичні витрати спостерігаються при кросі довжиною в 5 км. Одне обгортання триває приблизно півгодини, при цьому температура нагріву може досягати 50 градусів.

 Матеріал виготовлення термоковдр – нейлон, шкірозамінник або капрон. Перший варіант – бюджетний, але цілком функціональний. Більшою популярністю користуються вироби із шкірзамінника, так як їх легше чистити, та й на дотик вони значно приємніші. Для професійного використання все ж краще купувати продукцію кращої якості з можливістю посекційного регулювання температури.


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *