Під впливом тепла багато процедур проходять значно ефективніше. І цією властивістю не забули скористатися розробники товарів для косметологічних кабінетів. Сьогодні термоковдра для обгортання стала в них обов’язковим аксесуаром, використовуваним щодня.
Проникаюче тепло робить позитивний вплив на обмінні процеси, воно виконує роль каталізатора при використанні косметичних засобів. Обгортання термоковдрою сприяють зменшенню жирових відкладень і позбавлення від целюліту. Пристрої часто використовуються спільно з цілющими грязями, спеціальними гелями, водоростями і іншими засобами. При підвищеній температурі їх оздоровчі властивості посилюються в кілька разів.
Особливості пристрою термоковдри
Хоча продукція різних брендів відрізняється, але в цілому має схожу конструкцією і має:
три секції з незалежним регулюванням температури для спрямованого теплового впливу;
таймер для моніторингу тривалості процедури.
Природно, не варто розраховувати, що корекція фігури відбудеться після кількох сеансів обгортань. Вони служать лише доповненням до дієти і фізичних навантажень. При підвищенні температури тіла організм починає використовувати накопичений жир для продукування енергії. У звичайному житті подібний механізм запускається при виконанні різних вправ і підвищеній руховій активності. Термоковдра – це варіант пасивного впливу на обмінні процеси.
Особливості дії термообгортань
Головний елемент будь-якої термоковдри – спеціальний матеріал, не пропускаючий тепло. Після підключення пристрою нагрівальний елемент віддає своє тепло тільки шкірі. Щільно прилягаюча термоковдра перешкоджає тепловтраті, виникає ефект парника. У результаті починається підвищене потовиділення, що супроводжується виведенням з організму токсичних речовин, зменшенням об’ємів, усуненням целюліту.
За підрахунками дослідників за один сеанс клієнт здатний втратити понад 500 кілокалорій. Для порівняння, такі ж енергетичні витрати спостерігаються при кросі довжиною в 5 км. Одне обгортання триває приблизно півгодини, при цьому температура нагріву може досягати 50 градусів.
Матеріал виготовлення термоковдр – нейлон, шкірозамінник або капрон. Перший варіант – бюджетний, але цілком функціональний. Більшою популярністю користуються вироби із шкірзамінника, так як їх легше чистити, та й на дотик вони значно приємніші. Для професійного використання все ж краще купувати продукцію кращої якості з можливістю посекційного регулювання температури.