Home / Діти / Сценка на новий рік. Корисна підбірка

Сценка на новий рік. Корисна підбірка

На вечірках на честь нового року, де присутні тільки дорослі, більше очікують не коли прийде Дід Мороз з подарунками, а хочуть отримати масу яскравих вражень та незабутніх емоцій. Тому до організації корпоративних вечірок варто поставитися з особливою увагою. Для того щоб вечірка пройшла весело, і люди отримали бажане можна підготувати сценку. Сценка на новий рік  може стати ідеальним варіантом для новорічного корпоративу.

Жартівлива сценка на новий рік для відділу «На килим до начальника»

Головні персонажі – Снігуронька і Дід Мороз. В ідеалі буде краще, якщо роль Діда Мороза буде виконувати саме керівництво, а якщо ні – тоді можна скористатися послугами актора.

Вся дія відбувається в кабінеті начальника, який потрібно перетворити, тобто прикрасити новорічними атрибутами і поставити трон Дідові Морозу, на який повинен буде сісти начальник, а Снігуронька стати поруч.

Сценка привітання на Новий рік: корпоратив для колег

Коли місце дій готове можна приступати до привітань. Начальник повинен по черзі викликати своїх підлеглих при цьому інтонація голосу повинна бути обуреною. Може зажадати терміново звіт, який зовсім не існує і не дати заперечити підлеглому, викликати до себе в кабінет. Людина до керівництва буде йти з побоюваннями, а коли увійде, то отримає привітання і подарунок від Діда Мороза.

Сценка на новий рік з привітанням «Джуманджі»

Спочатку потрібно зробити настільну гру з матеріалів, які є в будь-якому офісі. Крім поля для гри потрібно зробити фішку із зображенням головного персонажа Нового року – з Дідом Морозом, фішки для учасників і кубик великих розмірів. Краще робити його м’яким і пухнастим, щоб учасникам було в задоволення його кидати. Приблизний розмір кубика повинен становити 50 * 50.

Для того щоб поле мало кращий огляд можна зробити його великим і розмістити на стіні, до якої клеяться магнітики. В цьому випадку і фішки для гравців повинні бути магнітними. Відповідно основне поле потрібно розділити на багато маленьких і вписати в них завдання, які гравцеві належить виконати після ходу. Кількість полів і завдань може бути необмеженою.

Під ялинку завчасно потрібно поставити мішок з подарунками.

Ведучий в костюмі Діда Мороза входить в зал, де вже зібралися всі співробітники і з хвилюванням повідомляє неприємну новину. В руках тримає мішок з під подарунків, в якому лежить гра.

Ведучий: Доброго дня пані й панове! Протягом всього року ви старанно працювали, намагалися поліпшити продуктивність фірми, слухалися начальство і беззаперечно виконували всі накази.

Звичайно ж, завдяки своїй поведінці кожен з вас гідний отримати подарунок, але справа в тому, що з онукою моєю, Снігуронькою сталася неприємна ситуація. Внучка знайшла подарунок, який виявився особливим – Джуманжі. І через це вона виявилася в джунглях разом з вашими подарунками, які розтягнули тропічні тварини. Для того щоб отримати свої подарунки нам доведеться постаратися і врятувати мою внучку, яка виявилася, настільки легковажною. Ви готові?

Далі ведучий повинен дістати з мішка гру, розмістити її в заздалегідь запланованому місці і покликати когось із залу з проханням кинути кубик і перемістити фішку на випавшу кількість разів. Потрібно прочитати завдання, яке написано на випавшому полі. Всі бажаючі роблять ходи, виконують завдання і отримують за це подарунки. Також можна додати, щоб після вручення подарунка переможцю він сказав вітання всім співробітникам або тост.

Ведучий: Дикі кішки позбавили нас практично всіх кокосів, залишився всього 1 і його потрібно дістати від тварин, тому що без нього ми не зможемо врятувати мою внучку. Є бажаючі проявити себе в області розшуку?

Потрібно вибрати 2-3 добровольця, зав’язати їм очі щільною пов’язкою і розкрутити, щоб втратили орієнтацію в просторі. Кокос потрібно заховати якомога оригінальніше, наприклад, під стіл або стілець. Можна покласти комусь в сумку. Добровольці починають шукати кокос з закритими очима, а інші намагаються підказати маршрут, по якому потрібно шукати плід, використовуючи слова гаряче, холодно, тепло і т.д.

Той учасник, який знайде залишений кокос, можуть забрати його собі в якості подарунка за виконане завдання. Кокос можна замінити на інший тропічний фрукт. Можна придумати і інші смішні конкурси та ігри на Новий рік.

Ведучий: Корінні африканці мають такий дар, як ясновидіння і я недавно виявив, що теж володію таким даром і зараз вам покажу.

Потрібно вибрати 10 чоловік і розсадити їх на стільці, які повинні бути розташовані в ряд, обличчям до глядачів. Дід Мороз, він же ведучий бере в руки будь-який капелюх, якщо такого немає, тоді можна використовувати найбільш підходящий головний убір, наприклад норкову шапку. Потім проводить в повітрі рукою, зображаючи магічну дію, і тут починає грати уривок із заздалегідь підготовлених вирізок з пісень.

Найбільше для такої гри підійдуть уривки з пісень: «Шкільна пора …», «О, Боже який чоловік …», «Відвезіть мене в Гімалаї …» та ін. Тільки рекомендується ведучому запам’ятати послідовність звучання уривків, щоб не заспівати уривок «О, Боже який чоловік … », коли капелюх буде перебувати на голові у чоловіка.

Ведучий: Ох, уже ця тропічна гра настільки підступна і не хоче відпускати Снігуроньку до нас. Хоче, щоб гості втомилися, виконуючи її завдання. Цього разу гра підготувала нам наступне випробування: потрібно навчитися танцювати тумбу-юмбу. Цей танець є давнім і ритуальним.

Серед добровольців потрібно вибрати не більше 4 пар, які складаються з жінок і чоловіків. Пари встають спиною один до одного, і між ними стиснута повітряна куля. Завдання пар танцювати під енергійну музику і лопнути кульку швидше своїх суперників. Переможцям належить приз. Рекомендується в цьому випадку подарувати упаковку повітряних куль, щоб тренувалися.

Ведучий дістає папірець і читає: «Для того щоб знайти втрачений і повернути бажане, необхідно запалити чарівне». Цікаво про що це? Ааа, здається, я зрозумів. Потрібно запалити новорічну ялинку, адже вона чарівна і у нас свято. Але і тут мені необхідна ваша допомога.

Гості разом з Дідом Морозом повинні тричі вимовити «ялинка гори», потім спалахують вогні на ялинці і через неї виходить Снігуронька з мішком подарунків, яка одягнена в тропічний наряд, тому що вона тільки, що з джунглів. Далі триває корпоративна вечірка з чаюванням, караоке і океаном веселощів.

Сценка на новий рік. Сценарій вітальній експромт

Для початку ведучому потрібно вибрати 8 добровольців і зайнятися розподілом ролей. Для кожної ролі своя фраза, яку людина повинна вимовляти при згадці його ролі.

  1. Перше яйце: «Вищий клас».
  2. Друге яйце: «Крутіше мене немає нікого».
  3. Сіль: «Стопудово смачніше».
  4. Пательня: «Я вся горю».
  5. Перець: «Гострий завжди і в усьому».
  6. Рослинна олія: «Так-то краще».
  7. Ковбаса: «копчена я».
  8. Дід Мороз: «Моя улюблена страва – яєчня».

Ведучий: Вітаємо вас дорогі друзі! Кожен день вранці будь-хто готує собі сніданок. У повсякденному житті використовуються найрізноманітніші страви і прості бутерброди. Багато снідають яєчнею. А ніхто випадково не готував її на Новий рік? Є такі? Ні? Давайте тоді зараз спробуємо приготувати гостру яєчню спільними зусиллями.

Далі перераховуються інгредієнти, які будуть потрібні для готування.

Рано вранці прокинувся Дід Мороз (слова ДМ) і пішов до холодильника. Подивився Дід Мороз (слова) на одній з полиць розташувалося перше яйце (слова), дивиться, а на полиці нижче лежить друге яйце (слова). Дід Мороз і почав радіти як дитина від думки, що зараз приготує свою улюблену страву. Взяв пательню (слова) і поставив її на плиту, попередньо наливши рослинну олію (слова).

Поки пательня (слова) і рослинна олія (слова) нагрівалися на вогні, Дід Мороз (слова) знову відкрив холодильник і його погляд наткнувся на ковбасу (слова). Він взяв її нарізав і закинув в пательню (слова). Потім Дід Мороз (слова) взяв перше яйце (слова) і розбив його, потім настала черга другого яйця (слова) відправитися в пательню (слова). Залишилося знайти сіль (слова) і посолити яєчню. Але коли Дід Мороз (слова) шукав сіль (слова), він побачив перець (слова) і вирішив його теж додати для гостроти смаку.

Потім Дід Мороз посипав сіллю (слова) і перцем (слова) ковбасу (слова), перше яйце (слова) і друге яйце (слова). Яєчня приготувалася, стала надзвичайно смачною і красивою. Дід Мороз (слова) з’їв її, зібрався і прибув до нас на свято. Коли закінчується сценка на новий рік  з’являється справжній Дід Мороз. Бажано використовувати музичний супровід.

Сценарій привітання з Новим роком колегам може бути найрізноманітнішим. Тут все залежить від фантазії людини. Можна написати смішний сценарій, щоб глядач оцінив жарти і сильно сміявся. Прикольний сценарій так само дуже порадує око глядача. У такому сценарії можна згадати кожного з колег.

Сценка на Новий рік «Дід Мороз і космічні прибульці»

Сценка на Новий рік – Дід Мороз і космічні прибульці для невеликої компанії з трьох 3 чоловік.

(Звучить космічна музика, на сцену два інопланетянина тягнуть Діда Мороза)

Дід Мороз: (виривається) а ну не підходь, заморожу всі ваші щупальця … щоб не простягали …

Інопланетянин1: Ти повинен йти з нами!

Інопланетянин2: Боляче не буде, … майже ..

Інопланетянин1: Ми тебе трохи вивчимо і відпустимо …

Інопланетянин2: Ти навіть нічого не запам’ятаєш ….

Дід Мороз: Нікуди я не полечу, у мене ялинка, діти на свято готувалися!

Інопланетянин1: Нам потрібно тебе вивчити, у нас немає Нового року ….

Інопланетянин2: Ми дізналися, що у вас під новий рік продають багато товарів, нам потрібен Новий рік, щоб продавати багато товарів, ми хотіти бути багатими …

Дід Мороз: У мене білий пояс з сніжинкою по самообороні не раджу зв’язуватися.

Інопланетянин2: Говорив Снігуроньку ловити потрібно …. Доведеться використовувати важку артилерію. (Дістає зброю)

Дід Мороз: А у мене посох семизарядний є!

Інопланетянин2: А хто там сидить в залі?

Інопланетянин1: Ого скільки їх !!!

Дід Мороз: Стояти!

Інопланетянин2: Палимося!

Інопланетянин1: Відлітаємо, але ми повернемося!

(Тікають)

Дід Мороз: Пишіть листи!

Сценка на Новий рік «Казковий Новий рік»

Сценка на Новий рік – «Казковий Новий рік» для великої кількості дітей 10-13 років

У сценці беруть участь: Дідусь Мороз, Баба Яга, Червона шапочка, Наша Маша, Лускунчик, Вовк з Ну, постривай, Заєць з Ну, постривай, Снігуронька, Інопланетяни …

Дуже прикольна новорічна сценка (бажано для сміху), для дітей 10-13 років, дуже гарна з любов’ю, можна додати деяких героїв для більшого ефекту … Бажано щоб це можна було виконати в школі …. “

На сцену виходить Баба Яга, вона переслідує Снігуроньку, на зустріч їй летить Заєць і Вовк, вони збивають Бабу Ягу з ніг, Баба Яга висмикує обох за вуха.

Баба Яга: Ага, попалися, ось я вам зараз покажу як бідних бабок Йожок ображати, я вже по шкідливості і капості пенсіонер, а ви мене мало не затоптали.

Заєць: (Косо дивиться на Вовка і намагається дістати його ногою) Він все почав ..

Вовк: Ну Заїц, постривай. Ти хто така, відпусти а то кусатися буду …

Баба Яга: Я тобі покусаю, я сама кого хочеш покусаю, мені Ай болить нові коронки вставив і я його так вкусила, до сих пір грошей за коронки не питає …

Заєць: Ви бабуся сама винувата, ви ховалися а я вас не бачив, так би перестрибнув або відскочив б …

Баба Яга: Відскочив, проскочив … добігти ви хлопці, ось з’їла б я вас і навіть не солила б … без того відкладення …

Вовк: А що ж не з’їла … злякалася, зубів моїх білих, або очей моїх великих і жалослівих?

Баба Яга: Стежу я за Снігуронькою, пішла вона до Лускунчика, а я слідом … хочу дізнатися … навіщо …

Заєць: Бабуся Яга, може вона на побачення, а ви в особисте життя втручаєтеся …

Баба Яга: Мовчи вухатий.

Вовк: Ти бабуся, зайця не ображай, я перший з ним розквитатися повинен …

Баба Яга: А ось бігаєте ви швидко, а я на ступі тільки можу швидко літати … але на ступі конспірації ніякої …. давайте я одного з вас відпущу, а другий нехай поки тут побуде … (відпускає Зайця)

Заєць: Удачі вовк!

Вовк: Ти кого відпустила, він же втече, а я б і за Снігуронькою простежив і за Зайцем повернувся!

Баба Яга: А він повернеться, він же хороший!

Заєць: Обов’язково повернуся з дроворубами!

Баба Яга: Тримай його!

(На сцені з’являється Червона Шапочка)

Червона шапочка: Стояти, от розбігалися … а ви бабуся чого звірів ображаєте, ніяк ви браконьєр?

Баба Яга: Я не браконьєр, і ти мене тут не вчи кого ловити, а кого лякати … Ти хто така і що тут робиш?

Червона шапочка: Я директор цього заповідника, прийшла влаштовувати тут посадковий майданчик … у нас зустріч Інопланетян .. повинна прилетіти делегація з Планети «Ялинки- палки»

(Виходять Снігуронька і Лускунчик)

Лускунчик: А чому нічого не готово до зустрічі?

Червона шапочка: Так ось тут громадяни погрожують розправою тваринам.

Снігуронька: Так це ж стара знайома Бабуся Яга …

Баба Яга: Ой Снігуронька вибач, це я так, тут жартую, жартую …

Снігуронька: А ось скажу Дідові Морозу …

Лускунчик: А ну відпусти Вовка, Ви бабуся затримані.

Червона Шапочка: Ну раз все вирішується, я підготуюся до зустрічі інопланетної Делегації.

(Світлові ефекти і мильні бульбашки)

(З’являються інопланетяни, стоять на місці)

(Входить Дід Мороз)

Дід Мороз: Сподіваюся я не спізнився? Снігуронька, а ти посох мені принесла?

Снігуронька: – звичайно! Ось дивись який посох Лускунчик зробив.

(Дід Мороз бере посох)

Дід Мороз: Ой, а гості Наші вже тут, Лускунчик – проводь своїх друзів з планети «Ялинки – палки»

Інопланетяни: Доброго дня, ми приїхали перейняти досвід проведення ялинки …

Дід Мороз: Ну якщо ви дійсно хочете, то почнемо з Новорічної пісні!

(Всі разом водять хоровод)

Інопланетяни: А можна ми візьмемо з собою ось цю Бабусю Ягу?

Дід Мороз: Ні, він тут живе і хоч вередує, для того, щоб не зрозуміли, що вона добра …

Заєць: А навіщо ж вона тоді за Снігуронькою стежила?

Снігуронька: Щоб зі мною нічого не сталося …

Вовк: Дід Мороз, а ти подарунки нам приніс?

(Роздача подарунків)


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *