Home / Маски для волосся / Шишки хмелю для волосся

Шишки хмелю для волосся

Хміль – рослина, відоме своєю цілющою силою. За допомогою шишок хмелю наші предки зцілювалися від багатьох захворювань, а жінки здавна підтримували красу і молодість за допомогою цього природного засобу. І догляд за волоссям не був винятком, адже саме воно завжди вважалося справжнім багатством жінки, яке не можна купити за гроші, але за допомогою натуральних засобів можна зробити волосся більш здоровим, красивим і густим. І про те, яку користь приносять шишки хмелю для волосся, в сьогоднішній статті розповість Енциклопедія Краси.

Шишки хмелю для волосся. Косметичні властивості.

Шишки хмелюШишки хмелю в косметології – це знахідка для нашого волосся, так як вони дуже багаті необхідними корисними речовинами і органічними сполуками, що позитивно впливають на структуру волосся і шкіру голови. Це вітаміни, в тому числі аскорбінова кислота, органічні кислоти, віск, фітонциди, ароматичні масла та інші речовини. Завдяки дії всіх цих компонентів волосся стає менш жирним, процес обміну речовин в епідермісі відбувається краще, зникає лупа, припиняється випадіння волосся , прискорюється  ріст волосся.

Шишки хмелю для волосся. Натуральні рецепти краси.

Шишки хмелю від випадіння волосся.

Випадіння волосся може бути викликано різними причинами. Нерідко, для того щоб це виправити, необхідно зміцнювати корені волосся. Зробити це допоможе настій, приготований таким способом: 3 столових ложки шишок хмелю, квітки календули і кореневище лопуха ( по 4 ст ложки. ) І кілька столових ложок насіння обліпихи заливають літром окропу, потім після двогодинного настоювання цим розчином миють голову. Бажано повторювати зазначену процедуру протягом місяця тричі на тиждень.

Шишки хмелю для зміцнення волосся. З метою зміцнення волосся можна мити голову також відваром шишок хмелю (буде потрібно 1 ст. Ложка ) і квіток календули ( 1 чайна ложка).

Шишки хмелю для росту волосся. Багато представниць прекрасної статі мріють про довге волосся. Щоб швидко відростити таку красу, потрібно природними способами стимулювати ріст волосся. Один із способів – Застосовувати шишки хмелю для волосся ( в пропорціях 1 ст ложка сировини на 1 склянку окропу. ) Після години настоювання, процідити і ретельно обполіскувати цим настоєм волосся. Якщо провести хоча б 10 таких процедур, помітно зміцнюються корені волосся, нормалізується жировий баланс шкіри голови, зникає лупа. Бажано повторити курс через пару місяців.

Шишки хмелю від лупи.

Лупа – дуже неприємне і зовсім не нешкідливе явище. Шишки хмелю допоможуть і тут. З цією метою готують настій з шишок хмелю, коренів лопуха, листя кропиви, деревію і трави польового хвоща. Всі Компоненти беруть у рівних пропорціях і заливають 1 склянкою гарячої води, настоюють 30-40 хвилин, втирають в шкіру голови щодня. Після 10-14 денного курсу можна зробити перерву, потім знову провести курс лікування.

Лікарські трави від випадіння волосся.

Волосся перестануть « лізти »  якщо його тричі на тиждень мити настоєм з листя кропиви, трави і квіток вересу (по 2 ст. Ложки ), шишок хмелю, квіток обліпихи і коренів лопуха (всього по 1 столовій ложці).

Перевірена і ефективність наступного рецепту: заливають літром окропу 15 грам шишок хмелю, 20 грам кореня лопуха і 10 г сухих квіток календули, цю суміш кип’ятять чверть години, стільки ж часу настоюють і проціджують. Цим відваром в теплому вигляді обполіскують волосся пару раз на тиждень.

Жінкам, які не звикли до частого миття волосся, при випаданні волосся допоможе настій шишок хмелю ( 15 грам), кореня лепехи і лопуха (по 20 грам) і квіток нагідок ( 10 г). Ці інгредієнти заливають окропом ( 1 літр), протягом 2 годин настоюють, проціджують і змочують шкіру голови перед сном, не змиваючи.

Як бачите, використовуючи шишки хмелю для волосся, можна приготувати різні натуральні рецепти для їх зміцнення і зростання. Всі рецепти прості і зрозумілі, а головне – доступні в домашніх умовах.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *