Home / Активний спосіб життя / Шейпінг це… Корисна інформація

Шейпінг це… Корисна інформація

Сьогодні  досить часто можна почути слово «шейпінг». Шейпінг спрямований на те, щоб придати тілу бажану форму. Можна сказати, що шейпінг це  модний напрямок в сучасному занятті спортом.

Шейпінг це  гармонія і досконалість форм без ризиків

Спортсменок, які серйозно займаються бодібілдінгом, можна швидко впізнати за накачаною рельєфною мускулатурою, що робить їх менш жіночними. Шейпінг дозволяє уникнути цих негативних наслідків.

Його завдання – не такі рельєфні, а просто еластичні м’язи, гармонічні пропорції тіла, стиснута фігура і, звичайно ж, позбавлення від зайвого жиру.

Практично ті ж цілі переслідує і аеробіка, однак існує відмінність: при шейпінгу витрати калорій відбуваються в основному не під час тренування, а після нього, в період відновлення організму. Саме тому їсти після тренування не рекомендується, щоб не знизити його результативність.

Шейпінг відрізняється и тим, що прекрасно справляється з проблемою.

На які тільки  жертви не йдуть  жінки заради хорошої фігури, особливо якщо пообіцяють, що за місяць зможуть позбутися від 5-6 лишніх кг, і при цьому Всього при двох заняттях на тиждень! Правда, ефект буде досягнутий тільки при суворому дотриманні спеціальної  дієти, але дієти для них – справа звичайна.

До того ж більшість переконані, що навіть найжорсткіші  дієти  дають досить короткочасний результат, і щоб його закріпити надовго (в ідеалі – назавжди) без спеціальної системи, вправ не обійтіся, а це і є шейпінг.

Тут дуже важливо психологічний настрій, Адже навантаження на тренуваннях досить велике, ще й доводиться дотримуватись дієти. Але  для цілеспрямованіх жінок, які мріють про струнку фігуру, це не стане завадою.

Часто при втраті ваги м’язи обвисають, а шкіра стає дряблою. При заняття шейпінгом цього не відбувається – м’язи та шкіра стануть стиснутими, а підшкірний жировий прошарок, особливо в проблемних зонах, зменшується.

Шейпінг це  – спеціальна система навчань з адекватним фізичним навантаженням плюс особлива система харчування. Бажано підібраті для кожної жінки комплекс навчань, який враховував тип її фігури та особливо індівідуальні анатомічні, а також відповідну дієту. Природно, що займатися даним видом спорта потрібно тільки під спостереженням професійного тренера. Навіть якщо заняття проходять у групах, тренер знаходить індивідуальний підхід до кожного учасника. Професіонали  допоможуть розробити програми, що містять безліч різноманітних оздоровчих та спортивних методів, які повністю впливають на тренування. Тому перед початком заняття проконсультуйтесь з тренером.

Саме  у в’язці з певними ризиками для здоров’я, які можуть забивати собі шейпінгові навантаження, цим видом  спорту займаються тільки в спортивних залах, під спостереженням тренера.

У тому числі така ситуація склалася і тому, що перед початком тренувань абсолютно всі повинні пройти обов’язковий медичний огляд.

Міри застереження:

Обов’язковий попередній медичний огляд.

Консультація професійних тренерів, які вивчають ваше тіло, надають рекомендації по типу та інтенсивності навантажень для вас.

Поступове включення в режим – шейпинг не терпить поспіху.

Всі ці обмеження спрямовані тільки на одне – на розвиток ваших м’язів, поступове нарощування маси, придбання рельєфу. Але все це можливе тільки при умові дотримання вами всіх заходів безпеки.

По затвердженням спеціалістів, шейпінг це  – визначений образ життя, який насправді відчувається в тренувальному залі та при спілкуванні з іншими любителями даного виду спорту. Кваліфіковані спеціалісти рекомендують проводити заняття по шейпінгу в спеціальних класах. Заняття в домашніх умовах можливі тільки в крайньому випадку.

Варто відзначити, що шейпінг це  – виконання фізичного навантаження на певні групи м’язів та спеціальна система здорового харчування. Крім того, учасник шейпінг-тренувань повинен дотримуватися здорового образу життя.

Заняття шейпінгом призначені в основному для тих, хто проявляє турботу про своє здоров’я молоді. Тому найвища ефективність дістається в області тренувань, звільнення від інших кілограмів і різних захворювань.

Ще однією особливістю даного виду спорту є те, що фахівці вивчають особливості фігур та стану здоров’я людини. Тільки після вивчення цих даних вони зможуть зробити висновок, чи може людина зайнятися шейпінгом чи ні.

Варто нагадати, що заняття спортом дозволяє позбавитися від багатьох захворювань. Так, шейпінг сприяє зміцненню всіх груп м’язів, всього організму, в результаті людина отримує бажаний результат: сильне і красиве тіло.

Комплекс вправ містить у собі роботу, заняття на розслаблення та розтягування. У процесі таких тренувань людина отримує поради від професіонала, як виконати необхідну вправу, щоб отримати найбільшу віддачу та максимальний ефект.

В процесі виконання людиною вправ тренер стежить за фізичними показниками (пульсом, диханням) і правильним виконанням самої вправи.

Заняття шейпінгом триває одну годину, тому необхідно планувати свій час так, щоб цей час залишався вільним. Спеціалісти будуть уважно перевіряти результати тренувань та проводити контрольні заходи.

Шейпінг це. Противопоказания заняттям шейпінгу

Поговоримо про те, що закриє вам дорогу в шейпінг безумовно:

проблеми з серце-судиною системою;

всі можливі інфекції;

злоякісні новоутворення та пухлини на будь-якій стадії, онкологія;

психічні розлади;

простуда, ОРЗ, які супроводжуються  високою температурою і слабкістю;

хронічні захворювання ЖКТ (язва, гастрит, судинні процеси);

переломи та розтяжки;

наявність штучних суставів;

плоскостопість;

післяопераційний період.

Заняття шейпінгом не рекомендується, коли у жінки почалися місячні. Якщо жінка не хоче пропускати заняття, в такому випадку вона не повинна займатися, як мінімум, три перших дня.

Також шейпінг-тренування протипоказано вагітним жінкам і людям, які недавно перенесли будь-яку хворобу.

Крім того, не дозволяється займатися активними видами спорту, в тому числі і шейпінгом, людям, у яких виявляються такі захворювання, як епілепсія, туберкульоз кісток і суглобів, сколіоз, важкі захворювання внутрішніх органів, онкологічні захворювання, різні переломи та ін.

Шейпінг це. Переваги шейпінгу

Перевагами шейпінгу є:

допомога, контроль та введення поправок тренером при виконанні навчань;

простота, темп і амплітуда рухів;

психологічна допомога в групових заняттях;

можливість вибору індивідуального графіка заняття;

заняття проходить під приємну музику.

Недоліків у данного виду спорта немає. Головне не лінуватися, а взяти себе в руки і досягти бажаного результату. Шейпінг – один з небагатьох видів спорту, що гарантує 100-відсотковий результат.

Харчування  при заняттях шейпінгом

Оскільки шейпинг – система комплексна, в якій харчування є одним з основних компонентів, то йому доведеться приділяти особливу увагу. Естественно, в першу чергу обмежується общее кількість съедденного. Голодіти не можна ні в якому разі, але й перевищити верхню межу фізиологічної потреби теж не коштує. Це той случай, когда нужно придерживаться золотой середины.

Сам раціон також будується за певними принципами, які прискорюють процес згоряння жирів:

Корректируємо фігуру з допомогою шейпінгу. Основні меню повинні скласти овочі та фрукти. Салаты бажано заправляти літкою заправкою, кількість масла зменшити до мінімуму.

Тваринний білок можна споживати не більше 1 разу на день, при цьому в день тренування від нього відмовлятися все таки прийдеться. Природно, що м’ясо і риба використовуються тільки дієтичними сортами.

Рослинний білок також треба обмежити – за три години до тренування не можна вживати і його.

За 2,5 години до початку заняття їсти не можна все – це заставить організм витратити внутрішні ресурси.

За добу потрібно випити не менше 1,5 л чистої негазованої води, але протягом години після тренування пити не рекомендується.

Корисні  каші з вівсянки, гречка, нешліфованого рису, пшеничної та яєчної крупи.

Спеціалісти допоможуть скласти збалансований раціон і щоденне меню, що підходить для конкретного типу фігури та організму. Шейпінг також включає в себе цілі правильного харчування, щоб досягти максимальних результатів.

В день, коли проходять тренування, необхідно відмовитися від важкої та висококалорійної їжі. Оптимальний варіант – зробити собі розвантажувальний день. Якщо є які-небудь серйозні захворювання, то необхідно проконсультуватися з лікарем на предмет харчування.

В інші дні також рекомендується притримуватися правильного харчування. Необхідно вибрати низькокалорійні продукти та легке харчування. Звичайно ж, доведеться відмовитися від солодощів, борошняних виробів та жирних страв. Цукор можна замінити медом. Хліб у великих кількостях споживати не потрібно (0-250 грам у день). Бажано їсти в їжу ржаний хліб або хліб з відрубами. Головні компоненти раціону – овочі та фрукти.

Правила тренувань

Важливо розуміти, що заняття шейпінгом в першу чергу спрямовані на спалювання жиру, а не на нарощування м’язової маси. Тому стандартний комплекс складається з 11 базових вправ, що виконуються досить швидко. Навіть при групових тренуваннях звичайно виводиться на екрани відео, а завдання інструктора – забезпечити грамотний контроль та коригуванням правильності виконання всіх сил учасника. Будьте готов і до того, що перед тренуванням вам будуть задані питання про те, як дотримується режим харчування.

Основні правила, які варто дотримуватися, мало що відрізняються від принципів звичайного фітнеса:

Уменьшаем вес с помощью веса с помощью шайпінгергулярности посещений тренировок – не рідше 2 разів на тиждень;

поступове наращивание навантаження – вправи від простого до складного і збільшення кількості повторень;

контроль за самочувствием – 2-3 раза за час тренування необхідно перевірити частоту пульсу і постійно стежити за дыханием;

правильне організація тренування – обов’язково почати заняття з розігрівання, а закінчити розтягнення;

різноманітність навантаження – виконуються вправи для проработки всіх груп мускусів.

Інтенсивна частина заняття триває не менше 40 хвилин – за цей час він максимально активізується метаболізмом, і цей рівень зберігається ще як мінімум сутності після тренувань.

Після того, як основні принципи тренування будуть усвоені, можна продовжувати займатися домашніми умовами. Как вариант, можна раз на місяць відвідувати індивідуальне заняття з тренером, під час якого він буде вносити корективи в режим харчування та рекомендувати нові вправи для тренувань з урахуванням вже досягнутих результатів.


Check Also

Як накачати швидко попу вдома. Поради спеціаліста

Кожна дівчина мріє про велику, круглу і пружну попу. «Сідничний бум» почався ще з попи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *