Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Рідкий каштан для схуднення: переваги та протипоказання

Рідкий каштан для схуднення: переваги та протипоказання

Сьогодні в Інтернеті досить часто можна зустріти різні засоби для схуднення. Деякі з них приносять позитивний ефект, а інші можуть допомагати тільки певній категорії жінок. Але серед усіх цих засобів зустрічається досить знайоме для багатьох назва – рідкий каштан?

Що це таке і чи має цей засіб якесь відношенню до каштанів, які бачимо майже щодня на вулицях своїх міст?

Рідкий каштан: склад

Насправді рідкий каштан є порошком, який видобувається з плодів бразильської ліани. Ця рослина має й іншу назву – Амазонська гуарана; воно досить довго не було знайоме для європейців, так як виростає в Південній Америці. Вже давно бразильці використовують ці плоди, за своїм зовнішнім виглядом схожим з каштанами, як тонізуючий засіб. Для цього беруться великі насіння і розтираються в порошок, яке має коричневий колір, – це і є порошок гуарани, рідкий каштан.

За підбадьорливий ефект рідкий каштан для схуднення може конкурувати з кофеїном. Але його особливістю є те, що він не має негативні якості, якими володіє кава. Амазонську гуарану (Paullinia cupana) використовують як в Південній Америці, так і в Європі не тільки для схуднення, але і для зміцнення здоров’я. Виробники рідкого каштана заявляють, що цей засіб здатний пригнічувати апетит, ефективно спалює жир, прискорює обмін речовин, очищає організм, тонізує і бадьорить. Загальними словами можна сказати, що робить все необхідне для схуднення.

Насіння амазонської гуарани насичене поліфенолами, ксантиновими алкалоїдами, вітамінами А, В і Е. Але оновна речовина у складі гуарани – це гуаранін, який як за хімічною будовою, також і за своєю дією досить близько схожий на кофеїн. Більшість здорових людей його може приймати абсолютно безбоязно. Існують країни, де люди вживають напій з гуарани як звичайний чай або каву і це абсолютно не позначається на їхньому здоров’ї.

Рідкий каштан для схуднення переваги та протипоказанняКрім цих речовин в рідкому каштані для схуднення присутній також теофілін та теобрамін, які підсилюють дії головної речовини. Але в цьому стимулюється не нервова система, а тільки м’язові волокна. Завдяки такому ефекту при вживанні певної дози рідкого каштана для схуднення будь-яке фізичне навантаження може принести максимум ефекту, – можна не тільки досить швидко схуднути, але й поправити своє здоров’я.

снують дані, згідно з якими гуаранін може виводитися з організму довше кофеїну, тому він надає більш сильний вплив на організм. Це може означати, що спільна дія даної речовини на організм людини більш виражена. А теофілін та теобрамін можуть попутно збільшувати і концентрацію кисню в крові, за рахунок чого в ній знижується рівень вуглекислого газу. Так як рідкий каштан для схуднення володіє оксидантними властивостями, то при його регулярному застосуванні можна на більш довгий термін зберегти свою молодість.

Яким чином сприяє схудненню рідкий каштан?

Всі компоненти, присутні в рідкому каштані, сприяють спалюванню калорій, збільшують витривалість при фізичних навантаженнях. При цьому знижується вага і отримується стрункість тіла.

Але яким чином впливає на організм?

1. Наявність речовин рослинного походження можуть активно очищати організм від токсинів. Це сприяє правильному обміну речовин і засвоєнню всіх корисних інгредієнтів, присутніх в продуктах.

2. При регулярному вживанні рідкого каштана притупляється апетит і почуття голоду відчувається не так гостро. Це дозволяє шлунку зменшитися до більш нормальних розмірів, тому зайва їжа не буде служити загрозою вашому організму.

3. За рахунок того, що буде підвищуватися як м’язовий тонус, так і витривалість, будь-які спортивні тренування будуть більш ефективні і швидко приводити до стрункості все тіло.

4. Завдяки прискореному метаболізму надлишковий жир стане розщеплюватися швидше, – він просто не буде встигати відкладатися. А це означає, що целюліт більше не буде служити загрозою. Велике значення має і те, що рідкий каштан для схуднення здатний спалювати і ті жири, які були відкладені раніше в організмі.

5. Так як в даному продукті міститься велика кількість мінералів і оксидантов, то зовсім не варто переживати з приводу як фізичних навантажень, так і малого прийому їжі, – Рідкий каштан здатний підтримати імунітет на досить високому рівні.

Рідкий каштан: багато чи мало?

Часто виникає питання, яку дозу рідкого каштана можна приймати щодня? Це правильне питання, тому що цей препарат є ще новинкою, тому необхідно знати, коли і в яких пропорціях можна вживати цей засіб для схуднення.

Амазонська гуарана є дуже енергетично наповненим засобом, тому його необхідно приймати не більше 1/2 ч. л. двічі на день. Для того, щоб не виникло проблем із засипанням, краще цей порошок не вживати перед сном.

Цей засіб дозволено добавляти в найрізноманітніші страви: в ранкову кашу і морс, сік і кефір, суп і м’ясне рагу. Велика кількість прийнятого рідкого каштана не сприяє більш швидкому схудненню. Немає ніякої необхідності в збільшенні дози плодів бразильської ліани; кращу стимуляцію надають маленькі дози, які прийматимуться подовше і регулярно. За відгуками людей, які регулярно приймають рідкий каштан для схуднення, за один місяць вони позбавлялися від 5 до 7 кг зайвої ваги.

Як приймати рідкий каштан?

Багатьом жінкам буде приємно дізнатися, що при використанні Амазонській гуарани не треба дотримуватися суворої дієти. У їжу можна приймати ті ж продукти, що і раніше: картоплю і салати, м’ясо і супи, – дозволяється навіть десерт. Тут є один нюанс: при зміні звичайних продуктів на знежирені схуднення станеться набагато швидше. Але це слід робити обережно, щоб не відбулося провисання шкіри.

Найкраще рідкий каштан добавляти в який-небудь напій: 1/2 ч.л. в чай, каву або ж сік. Такий метод використовують студенти перед здачею іспитів; але на порожній шлунок цього не слід робити. Для жінок може сподобатися і такий рецепт: порошок розбавляється в кип’яченій воді і п’ється разом з йогуртом.

Для повних жінок середнього віку порошок можна добавляти в суп або друге блюдо. Тим гурманам, які люблять борщ, краще не добавляти рідкий каштан в повну порцію, так як від цього може трохи змінитися смак; більш прийнятним буде прийняття цього порошку з невеликою порцією.

Протипоказання

Хоча рідкий каштан вважається безпечним і не викликає жодних алергічних реакцій, але він має деякі протипоказання: його не можна вживати вагітним, годуючим жінкам, які мають проблеми з серцем, людям з психічним розладами і страждають на епілепсію. Приймати його краще певними курсами, з перервами, щоб не з’явилися сліди перенапруги.


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

2 коментарі

  1. _/я приймаю уже тиждень скинула ,,2 кг маю вагу 112 ,,скільки мені його треба пити аби скинути хотя до 70 кг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *