Home / Макіяж / Пуховки і спонж для пудри

Пуховки і спонж для пудри

З давніх часів жінки користувалися спочатку пуховками і спонжами для пудри. Пізніше, в Японії, де красу цінують як ніде, задумалися про те, що непогано було провести спеціальні щіточки для нанесення макіяжу. Так, що перша спеціальна щіточка з’явилася саме на території японських островів в часи процвітання театру кабукі. Однією з найпоширеніших щіточок японського виробника на сьогоднішній день можна вважати – «кабукі». Така щіточка широко використовується при нанесенні мінеральних пудр або рум’ян.

Пуховка для пудри або спонж?

Пуховки і спонж для пудри

Незважаючи на загальну популярність щіточок в даний час, пуховки і спонж все ще займають почесне місце серед інструментів краси. Приміром, бавовняний пушок для пудри відмінно підходить для нанесення розсипчастих видів пудр. Велюрова ж призначена для компактної пудри. Зазвичай, саме таким інструментом обробляють підборіддя, носову і лобову частини обличчя. Сама пудра наноситься на шкіру що вбивають, рухами, за рахунок чого пудра лягає щільніше і рівномірніше.

Не менш зручними предметами для створення краси вважають спонж, які відомі світу в двох варіантах: конусоподібний і плоский. За якістю ці два види нічим не відрізняються, так як конусоподібна форма створена виключно для зручності, і не більше того. Спонжи відмінно підходять для точкового нанесення. Ними ви легко проробите куточки носа і область навколо очей.

Якщо ви використовуєте пудру дрібного помолу, то наносите її на обличчя за допомогою вологого спонжа. В результаті, шкіра насититься персиковим відтінком, а пудра покриє шкіру, немов тональний крем. Якщо вам більше до душі більш фарфоровий відтінок, то потрібно використовувати розсипчасту пудру. Її слід розподіляти по області Т-подібної зони. У разі жирної шкіри – заповнюйте пудрою все обличчя. При цьому великою щіточкою видаляйте зі спонжа надлишки. Кулькову пудру ж набирають, або на пушок, або на широку щіточку. Спонж ж добре підходить для крем-пудри через щільну текстуру. У разі останнього, шар пудри буде тонким і рівномірним. Поролоновий і велюровий спонж добре розподіляють компакт-пудру. Рекомендується так само для обличчя з жирною і чутливою шкірою використовувати ватний диск.

Ну і звичайно, не маловажно знати, як правильно доглядати за спонжами і губками, щоб їх служба тривала якомога довше. З часом, на поверхні накопичується все більше і більше шкірних жирів, косметичного засобу, що не дає рівномірно наносити косметику по поверхні шкіри. Так само, чистка інструментів запобіжить вірогідність забруднення шкіри бактеріями, які могли накопичитися на спонжі.

Секрет у правильності догляду за спонжами досить простий:

Бажано після кожного використання, промивати спонж і губки проточною водою і звичайним милом.

Очистивши предмети, покладіть їх у своїй кімнаті на рушник для сушки, попередньо розгладивши їх.

Промивки не вимагають тільки пуховки. Як тільки ви закінчили наносити макіяж, струсіть залишки з інструменту. Зберігається пушок для пудри на спеціальній целофановій підкладці.

Завжди слід поводитися з інструментами для макіяжу дбайливо, а чистку проводити – регулярно.

Так само не бажано залишати предмети під відкритим сонцем або в дуже жаркому місці.

Така процедура очищення не займе й п’яти хвилин, а як результат – ви дозволите вашим інструментам збільшити термін їх служіння, убезпечите себе від бактерій, і макіяж, як при нових інструментах, буде наноситися рівномірно.

Удачі у виборі відповідного і універсального способу швидкого і гарного макіяжу в домашніх умовах!

А щоб ваш макіяж лягав ідеально, дізнайтеся всі секрети весняного перетворення!


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *