Home / Дозвілля / Прикмети на Новий рік 2017. Підбірка

Прикмети на Новий рік 2017. Підбірка

Новорічне свято для багатьох людей підсвідомо пов’язане з магічним ритуалом очищення від старого і входу в нове. Так, входження в Новий рік для людини – це майже входження в нове життя. Саме тому в народі побутує велика кількість забобонів і новорічних прикмет, у тому числі і пов’язаних безпосередньо з новорічною ніччю, якій приписувалися магічні властивості особливого характеру. Про найбільш популярні та цікаві прикмети на Новий рік  піде мова далі.

Прикмети на Новий рік. Як правильно проводжати старенький рік?

Виявляється, щоб задобрити до себе рік, що приходить, необхідно правильненько попрощатися зі стареньким. Для цього з 29 по 31 грудня на столику обов’язково має бути щось смачнесеньке. З давніх-давен проводжали старенький рік так само, як і зустрічали новенький: робили кутю з вершечками, пекли короваї та млинці з м’ясцем і робили все, щоб передсвятковий столик був щедреньким. Тільки в такому випадку весь майбутній рік обіцяв бути таким же багатеньким.

Обов’язково розберіться зі своїми боргами до настання 31 грудня, інакше вони будуть переслідувати вас подальші 12 місяців. Більш того – зростуть і примножаться. 1 січня повертати торішній борг не можна, інакше далі доведеться розплачуватися через нього протягом усього року 2017.

Обов’язково попросіть прощення у тих, кого ви випадково образили і тепер шкодуєте про це.

Цікаві та діючі прикмети на Новий рік

Не варто виносити в новорічну святкову нічку з дому сміття – весь наступний рік ви промучуєтесь  з великими проблемами.

Недобра, можна сказати дуже погана прикмета – зустріти в новорічну ніч мишку або щура. Це знак зради.

У перший день новенького року не займайтеся важкою роботою, не хочете ж ви працювати весь рік?

Почніть рік Вогняного Півника з дарування подарунків своїм близьким – тоді в 2017 році все вам обов’язково вдаватиметься на славу!

Якщо після дванадцятої години ви відразу ж отримали подарунок? Тоді це явно не останній подарунок за рік – ви їх отримаєте більш ніж достатньо!

Якщо ж ви бажаєте позбутися шкідливих звичок, почати життя з чистенького аркуша? Почніть в новорічну ніч – вона чудово підходить для цього!

Потрібно бути гранично уважненькими до всіх випадкових знахідок, адже абсолютно будь-яка дрібниця може говорити про те, які приємні сюрпризи чекатимуть в новенькому році.

Якщо в перший день нового рочку на вулиці зустріти першого чоловіка, всі 12 місяців буде супроводжувати удача у всіх починаннях і справах.

Якщо належить займатися торгівлею в перший день новенького року, варто зробити першому покупцеві гарну знижку, завдяки чому буде супроводжувати удача протягом усього рочку і всі нові справи виявляться успішними і перспективними. В першу чергу це торкнеться фінансових справ, а прибуток буде приємно дивувати протягом усіх 12 місяців.

Незаміжній дівчиніи, яка вже давно хоче створити сім’ю, в перший святковий день потрібно купити молочко. У тому випадку, якщо воно не скисне протягом двох тижнів, тоді незабаром чекає весілля.

Не грайте в Новий Рік в азартні ігри, бо це до дурної слави.

Азартний Півень так і норовить перекинутися в карти, а то і рулетку крутанути. Не робіть цього в святкові дні, інакше погана слава про вас буде бігти попереду доброї.

 Випийте своє бажання з келиха з шампанським – і воно збудеться.

 Якщо ви хочете прославитися, отримати бажану посаду або вдало зробити велике придбання, яким захочеться похвалитися, то традиційний новорічний ритуал з спаленою запискою в келиху шампанського – як раз те, що треба! Тому що шампанське – напій бурхливий, святковий, іскристий. І найкраще цей ритуал виконує бажання, пов’язані з бурхливими подіями (успіх на сцені або в світському суспільстві, бурхливий любовний роман, отримання високого звання або посади, великий виграш, екзотичний тур).

Перед новорічною ніччю обов’язково перегляньте весь посуд в будинку. Кожен надтріснутий або зіпсований предмет доведеться викинути. Якщо цього не зробити, то Півник не принесе з собою удачу, так як є птахом вельми господарським, а значить, не потерпить безладу в будинку. До слова, ця ж прикмета актуальна і щодо одягу, який вже вийшов з моди.

Не можна залишити без зміни і обстановки в квартирі. Якщо ви вирішите щось змінити, то це привнесе в життя в 2017-му році щось нове. Зрозуміло, далеко не у кожного є можливість зробити ремонт або замінити меблі. Досить приємних деталей: наприклад, купити новий плед або нічник. Але атмосфера в кімнаті від покупки нової речі повинна змінитися.

Удача обов’язково прийде в будинок, якщо до вас прийдуть гості. Півень – домосід і цінує гостинність. Якщо ж вирішите святкувати Новенький рік не в домашній обстановці, то купіть чимало хороших подарунків для господарів. Варто врахувати і те, що в рік Червоного Півника всі подаруночки повинні бути практичними.

Не обійдеться і без традиційної прикмети. Рік не буде скупитися на ваше фінансове благополуччя, якщо прикрасити ялинку грошовими знаками. Цікаво, що прибуток буде приходити до вас саме в тій валюті, яка прикрашає вашу ялина. Тому вішайте різні купюри, та побільше.

Багато на що може вплинути ранок тридцять першого грудня. Якщо перша людина, яку ви зустрінете буде протилежної статі, то святкування виявиться більш ніж вдалим. Якщо ж вашої статі, то в гості йти не рекомендується. Швидше за все, буде дуже нудно.

Доброю прикметою вважається і розбита іграшка для ялинки. Правда, трапитися це має саме тридцять першого грудня. В такому випадку можна очікувати отримання великої суми грошей.

Якщо в новорічну ніч ви розіб’єте келих, то будьте готові до того, що в сім’ю прийде багато сварок. Якщо розбити чашку або тарілку, то в рік Півника вас запросять на весілля.

Якщо хтось подарує вам предмети гардеробу, то в рік Півня вас чекає новий шанувальник. Якщо в якості подарунка вам принесуть іграшку або будь-яку іншу дрібницю, то фінансове благополуччя не обійде вас стороною.

Півник в загальному в їжі є невибагливим, однак найулюбленішими його ласощами залишаються злаки і хліб. Тому якщо бажаєте в 2017-му розбагатіти, то обов’язково поставте на святковий стіл кошик зі свіжим хлібчиком.

Цікавою є прикмета пов’язана з насіннячком. Якщо в святкову ніч вас хтось ними почастує, то весь рік Півника буде для вас абсолютно безхмарним і успішним. Але врахуйте: ніяких домовленостей! Пригостити вас повинні випадково.

Якщо комусь в келих потрапила частинка пробочки, то цю людину чекають позитивні зміни в особистому житті.

Якщо на комусь шампанське в пляшечці закінчилося, то ця людина може загадати одне найзаповітніше бажання, яке повинно виповнитися.

Не можна починати святкування до фактичного настання Новенького рочку. В іншому випадку всі ваші плани можуть переплутати. Сісти за стіл можна і до півночі. Але саме святкувати до настання Новенького рочку слід тільки після урочистого бою курантів.

По першому дню можна визначити, яким буде весь рік. Якщо перший день пройшов щасливенько, таким же буде і весь рік. Тому краще в цей день займатися чимось веселеньким і не піддаватися поганому настрою.

Коли настане термін винесення ялиночки, не можна викидати її з балкончика або з віконечна. В іншому випадку сімейне життя може зруйнуватися. Найкраще винести ялиночку акуратно і увіткнути в сніжок.

Прикмети на Новий рік  про одяг вважаються важливими і враховуються багатьма, охочими отримати удачу. Так, обов’язковим атрибутом зустрічі новенького рочку Півника є обновка в гардеробі. В ідеалі це може бути предмет одягу, але підійде і будь-який новий, нехай невеликий аксесуар – шпилька, прикраса, ремінь, краватка тощо. Одягати обновки дозволяється тільки в новорічну нічку, але не заздалегідь. Прибережіть це задоволення до найважливішого моменту.

До того як куранти проб’ють заповітну кількість разів, дівчатам і жінкам радять накинути на плечі шаль, шарф або хустку. Коли пролунає останній удар, шаль зривають з плечей. Вважається, що разом з цим рухом вас покидає весь негатив минулого року.

А ось пірвати сукню в новорічну нічку  – це служить провісником що насувається бурхливий, але, на жаль, швидкоплинний роман.

Залитий вином наряд – до страждань і сліз, забруднений випадково – до грошового потоку, який буде поєднуватися з заздрістю і плітками.

Прикмети на Новий рік, слідуючи яким можна захистити себе від можливості відсутності обновок в наступні 12 місяців, свідчать, що не рекомендується перед новим роком пришивати ґудзики і віддавати в ремонт взуття.

Нарядик, в якому ви будете зустрічати свято, обов’язково повинен бути з кишенями і в них повинні лежати гроші або ювелірні прикраси, в загальному, якась цінність.

Гаманець в новорічну нічку не повинен залишатися порожнім.

Як тільки ви почуєте бій курантів затисніть в руці монету. Після киньте її в скляночку куди тільки що налили шампанське і просушіть її до дна!

Привітайте самі себе новорічною вітальною листівкою. Підписати і відправити заповітне послання необхідно саме 31 грудня, звичайною поштою, а в словах побажання викласти все, що хочете в 2017 році отримати або досягти!

Починаючи з 31 грудня і аж до середини першого місяця 2017 року, зберігайте на нижній полиці холодильника пакет з монетами. Повинно бути рівно 12 грошиків, (будь-якого номіналу), як місяців у році.

У переддень свята необхідно широко розкрити двері і новим віником, зав’язаним червоною стрічкою, вимести все погане за поріг. Після віник занести в будинок і протягом року ним користуватися, а ось зберігати суворо вниз ручкою.

У Новенький рочок краще входити з чистеньким будиночком, тому влаштуйте  генеральне прибираннячко і викиньте все те, що вже давненько лежить без потреби.

Не починайте прибирання на 1 січня – винесете і викинете з дому на весь 2017 рік гроші!

Вирушаючи в баню перед настанням Новенького рочку потрібно вголос подякувати старому 2016 року , його покровителя – Вогняну Мавпу. Пробачити їх, щоб цей рік був для вас не настільки вдалим, як вам би цього хотілося і змити з себе весь негатив!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *