Home / Дозвілля / Про що говорити з хлопцем – корисні та цікаві поради

Про що говорити з хлопцем – корисні та цікаві поради

Багатьох дівчат хвилює питання про те, про що їй можна говорити при зустрічі або як вести себе на першому побаченні з хлопцем і т.д. Адже в таких випадках часто настає незручне мовчання і сковує сором. У нашій статті ми спробуємо розібратися в цій проблемі і підкажемо вам теми про що говорити з хлопцем.

Про що говорити з хлопцем

Про що говорити з хлопцем – корисні та цікаві поради

Отже, перш за все, потрібно заспокоїтися, розслабитися і не думати про погане. Але в, той, же час потрібно намагатися не бути надто напористою під час розмови. Краще щоб бесіда була приємним діалогом, а не вашим власним монологом з зізнаннями і одкровеннями. Чоловіки, як правило, люблять бути лідерами, тому ви повинні дозволити їм це здійснити.

Отже, про що говорити з хлопцем  на першому побаченні, і яких тем краще уникати?

Давайте для початку визначимося з темами, які все-таки варто залишити на потім, коли ви вже досить добре одне одного пізнаєте і станете ближчими.

 1. Не потрібно розповідати хлопцю про свої болячки, адже це навряд чи сильніше притягне його до вас, а навіть навпаки відштовхне;
 2. Не варто також говорити про свій статок, адже це не зовсім пристойно;
 3. Темою табу також є інтимне життя, адже ви не настільки близько знайомі, щоб таке обговорювати;
 4. Темою не з приємних є тема колишніх хлопців. Потрібно жити сьогоденням і ніколи не порівнювати свого нинішнього зі своїми колишніми;
 5. Плітки – це те, чого теж варто уникати, адже ти не хочеш створити враження пліткарки.
 6. Запитувати наскільки людина щедра / жадібна.
 7. Запитувати про те, що він дарував і дарував подарунки взагалі дівчатам.
 8. Не аналізувати за допомогою психологічних тестів.
 9. Засуджувати за шкідливі звички.
 10. Нав’язувати свою думку.

Про що говорити з хлопцем. Про що люблять говорити чоловіки?

А тепер що стосується загальних порад про те, як себе вести і про що говорити з хлопцем. Знайомство і флірт з чоловіком – це особлива магія, яка вирішує результат подальших відносин. Якщо спілкування ладиться, все буде розвиватися добре, а ось якщо діалог «Не зав’язується», навряд чи люди зможуть розглянути одне в одному цікаві риси.

Грамотна жінка обов’язково заздалегідь підготується до іспиту і продумає всі важливі теми для розмов. Але не можна наперед знати, якого характеру попадеться вам людина, який буде у нього настрій і бажання спілкуватися. Тому тут важливо заздалегідь підготувати теми для спілкування, які скрасять побачення і зблизять людей.

Кращі теми ті, про які люблять і регулярно говорять чоловіки: їх захоплення, заняття, зацікавлення. Але, крім того, що тему треба завести, нею потрібно хоча б трохи володіти. Тому не полінуйтеся прочитати пару трійку статей (а може і зробити деякі записи), щоб дійсно показати свій рівень знань.

Романтика потрібно слухати більше, ніж говорити самій. Так, в принципі, роблять всі мудрі жінки. У розмові варто звертати увагу на будь-які дрібниці, які, як правило, говорять багато про що. Важливо звернути увагу на те, що і як хлопець говорить про своїх колишніх дівчат, якщо він відгукується про них погано, то, швидше за все, те ж він буде говорити і про вас, якщо раптом ви розлучитеся.

Не варто намагатися розповісти про себе все за один вечір. По-перше, це не допит, а по-друге, треба ж залишити щось і для наступних побачень. Хлопців завжди цікавили дівчата-загадки, які ніколи не розкриваються повністю, в іншому ж випадку вони швидко втрачають до вас інтерес.

У розмові потрібно постаратися знайти загальні теми та інтереси. Люди, які поділяють схожі захоплення, один до одного притягуються.

Розповідаючи про себе, варто говорити лише про приємні речі з вашого минулого. Можна згадати пару веселих ситуацій, які з вами траплялися. Хлопці люблять дівчат з хорошим почуттям гумору, яких не лякає перспектива бути смішними. Ви можете розповісти про свої досягнення і успіхи, але без похвальби і пафосу. Загалом, головне бути позитивною і тоді у вас все вийде само собою!

Про що люблять говорити чоловіки:

Автомобілі. Цю тему чоловіки готові «смакувати» скільки завгодно і де завгодно. Навіть ті чоловіки, у яких немає машин, неодмінно знають їх марки, особливості та здібності. Обговорювати з чоловіками можна не тільки роки випуску і потужність двигунів.

Але також диски і колеса, запчастини, які часто ламаються і інші дрібниці. З упевненістю можна сказати, що немає в світі такого чоловіка, який би був на 100% байдужий до автомобілів. А ось як зробити бесіду про машини цікавою – це вже питання для вас.

Секс. Часом, складно сказати, що цікавить чоловіка більше: секс чи машини. Але, якщо автомобіль буває не у кожного представника «сильної статі», то секс точно буває у всіх. Ваша розмова не повинна бути конкретно про процес, завдання таких розмов.

Підігріти зацікавлення і порушити апетит, дізнаючись про людину як можна більше. Актуальними будуть легкі і не вульгарні жарти, анекдоти, історії з життя, пікантні ситуації, фантазії або мрії.

Комп’ютери та ігри. Сучасні чоловіки у всьому світі не уявляють своє життя без цього слова – «техніка». Тому вони готові годинами хвалитися своїми успіхами в черговій стратегії або описувати переваги багатоядерного комп’ютера.

Спорт. Якщо чоловік не займається спортом, то він хоча б за ним стежить (футбол, баскетбол, теніс і так далі). Ви можете обговорити останні матчі, склад команд, змагання, спортивних тренерів. Цю ж тему можна акуратно перекласти на «здоровий спосіб життя» (якщо такий є).

Хобі. Воно є у кожного чоловіка, але у кожного воно своє. Якщо ви хочете підкорити його, то через знайомих або соцмережі дізнайтеся про його захоплення: рибалка, полювання, садівництво, конструювання, малювання, музика і так далі.

Кулінарія. Це одна з найбільш «смачних» тем для бесід, адже будь-який чоловік любить поласувати домашньою кухнею. Ви можете обговорити свої враження про сучасні ресторани, види кухні, перерахувати улюблені «мамині» страви або ж, навпаки, обговорити переваги здорової їжі і поділитися способами схуднення.

Подорожі. Ця тема вабить будь-яку людину, яка подорожувала один раз або не подорожувала зовсім ніколи. Відвідати великі столиці або незвідані місця мріє, практично, кожна людина і тому обговорювати «карту подорожей» можна асами, розповідаючи про незвичайні країни і їх жителів.

Про що говорити з хлопцем  рекомендує про плани на майбутнє. Їх повинен будувати будь-який дорослий свідомий чоловік. Якщо у людини немає планів, то, можливо, з ним і не варто зовсім спілкуватися, адже йому нічого не цікаво в житті і не факт, що ви теж його зацікавите.

Про що говорити з хлопцем, чоловіком при знайомстві, на першій зустрічі: теми і питання для розмови, приклади

Пропонуємо список питань «помічників» для того, щоб побудувати бесіду. Тут перераховані питання для цікавого знайомства.

Варіанти тем:

Погода

Зовнішність

Захоплення

Одяг

Машини

Гаджети

Робота

Соц мережі

Музика

Кіно

Варіанти питань:

Як ти ставишся до активного відпочинку?

Ти створюєш враження людини, яка дотримується здорового способу життя. Це правда?

Здається, у нас є спільні знайомі в соцмережах?

Як ви ставитеся до міцної, смачної і ароматної кави?

Можна вас запросити на чашечку чаю?

Ти добре виглядаєш, признавайся: сам створюєш свій стиль?

Так давно не була в кіно, не хочеш сходити разом зі мною?

Мені здається, я чую в твоєму навушнику свою улюблену музику, даси послухати?

У тебе крутий телефон, скажи чесно, дорого коштує?

Молода людина, а яка у вас сфера діяльності?

Можна я вгадаю вашу професію?

Мені здається, що в тебе є творча нотка, я не права?

Яке у тебе хобі чи захоплення, улюблене заняття?

Скажи, де ти любиш проводити вільний час?

Ми з тобою не перетиналися в клубі (кафе, парку)?

Можна я вгадаю твій знак зодіаку?

Ти любиш свята? Може, влаштуємо?

У тебе є улюблений фільм, який ти можеш переглядати десятки разів?

Закрий очі, а я спробую вгадати їх колір … ммм … зелений?

У тебе красива статура, ти займаєшся спортом?

Скажи, що саме ти любиш і цінуєш в сучасних жінок?

Як ти ставишся до вільних стосунків?

Яка пора року тобі подобається найбільше?

Яка погода твоя улюблена?

Що можна запитати у чоловіка на побаченні?

Про що говорити з хлопцем, чоловіком на першому побаченні: теми і питання для розмови, приклади

Прикрасьте перше побачення з вподобаним чоловіком милими і веселими розмовами, які заведете саме ви. Про що говорити з хлопцем  рекомендує підготувати теми і питання для свого молодого чоловіка.

Варіанти тем і питань:

Про людські якості:

Що для тебе справжня дружба?

У тебе багато відданих друзів?

Що ти цінуєш в людях?

Що тобі подобається в жінках?

Чи є у тебе друзі жінки?

Дружиш ти зі своїми колишніми?

У тебе гарні відносини з рідними?

Що тебе лякає в жінках?

Що тебе відштовхує в людях?

Тебе приваблює природна жіноча краса або все-таки косметика «в допомогу»?

Ти любиш, коли жінка смачно пахне парфумами?

Про настрої і мрії:

Що здатне моментально підняти тобі настрій?

А що тобі остаточно і безповоротно псує настрій?

Про що ти мріяв у дитинстві?

Про що ти мрієш зараз?

Добиваєшся ти виконання своєї мрії?

Ти коли-небудь створював карту бажань?

Ти мрієш побувати в різних країнах?

Ти збираєш гроші на чорний день або на виконання мрії?

Чи багато у тебе планів на майбутнє?

Ти живеш одним днем?

Є що розповісти про те, що вже зроблено, скоєно, осягнуто або виконано?

Тобі є чим пишатися?

Про минуле:

Як ти вчився в школі?

Ти підтримуєш дружбу з однокласниками?

Ти любив ходити в школу?

Який був твій улюблений предмет в школі або університеті?

Як тебе прозивали в дитинстві? У тебе була кличка?

Чи отримував ти коли-небудь грамоти або нагороди?

Які твої найкращі спогади з дитинства?

Про що говорити з хлопцем, на які теми можна говорити на прогулянці: теми, питання, приклади діалогу

Прогулюючись по місту або в парку, важливо не тільки насолоджуватися присутністю одне одного, але і спілкуватися на різні теми. Так ви зможете добре провести час і дізнатися одне  одного краще.

Теми і питання:

езотерика:

Чи віриш ти в сни?

Гадав ти коли-небудь або, може, хтось гадав тобі?

Ти читаєш свій гороскоп?

Чи віриш ти в поєднання знаків зодіаку?

Чи є у тебе особистий амулет або талісман?

Як сильно в тебе розвинена інтуїція?

Чи віриш ти в хіромантію?

Чи віриш ти в нумерологію?

Бажав ти навмисне коли-небудь кому-небудь зла?

Погода і природа:

Ти любиш сонячну або дощову погоду?

Яка пора року тобі подобається найбільше?

Ти любиш відпочивати на природі?

Чи любиш ти відпочивати активно?

Дбаєш ти про навколишнє середовище?

Ти себе добре почуваєш в мегаполісі або все-таки за містом?

Ти любиш доглядати за квітами? Ти займаєшся садівництвом, городництвом?

Є у тебе вдома живі рослини?

Чи любиш ти тварин?

Творчість і таланти:

Чи є у тебе якісь особливі таланти чи здібності?

Чи вмієш ти малювати?

Граєш ти на якому-небудь музичному інструменті?

Яка творчість тобі найбільше до душі?

Тобі подобаються творчі особистості?

Як ти ставишся до людини-мистецтва?

Про що говорити з хлопцем, чоловіком, який тобі подобається: теми, питання приклади

Якщо хлопець вам сподобався і ви хочете завести з ним легку і приємну розмову, попросіть його розповісти якомога більше про себе. З одного боку, чоловіки дуже люблять хвалитися своїми досягненнями, а з іншого – ви дізнаєтеся про нього якомога більше.

Про що говорити з хлопцем  пропонуємо теми і питання для розмов:

Особливості життя:

Де ти живеш?

Ти живеш сам або з батьками?

У тебе є кіт або собака?

Де ти працюєш?

Хто ти за професією?

Чи є у тебе додаткова справа або заробіток?

Ти проста або складна людина?

З тобою легко або ж у тебе є свої «таргани в голові»?

У тебе є автомобіль або права?

Музика:

Яка тобі подобається музика?

Ти часто слухаєш музику?

Слухаєш ти музику в машині?

Яка мелодія стоїть на твоєму будильнику?

Ти любиш танцювати?

Ти ходиш на музичні концерти?

На якому фестивалі або концерті ти був в останній раз?

Хто твій улюблений виконавець або група?

Кіно:

Я люблю кіно, а ти?

Ти часто ходиш в кінотеатри?

Ти любиш дивитися фільми на великому екрані?

Який твій улюблений жанр кіно?

Можеш мені перерахувати назви своїх улюблених фільмів?

Про що говорити з хлопцем, щоб він закохався: теми, питання приклади

Фрази про що говорити з хлопцем  для того, щоб чоловік «закохався» – найчастіше передбачають способи зацікавити і привернути до себе хлопця.

Сексуальні стосунки:

Наскільки великий твій сексуальний досвід?

Яка сексуальна поза подобається тобі найбільше?

Ти хороший коханець?

Тобі подобаються сексуально розкуті жінки?

Ти любиш займатися сексом часто і довго?

Жіночі штучки:

Як ти ставишся до еротичної білизни?

Тобі подобається, коли жінки носять панчохи?

Ти любиш сніданок у ліжко? З десертом?

Як ти ставишся до попередніх пестощів?

Навчиш мене бути ніжною в любові?

Про що говорити з хлопцем красиво: поради

Сподобатися хлопцеві не дуже складно, якщо дотримуватися деяких особливостей спілкування.

наприклад:

Ніколи не використовуйте агресивні слів. Чоловіки категорично не люблять жінок, які лихословлять, тому будь-яке грубе і матерне слова автоматично знижує ваш статус в його очах.

Не жартувати нерозумно. Як не крути, а чоловіки люблять не тільки красивих, але і розумних жінок. Тому намагайтеся не надмірно, але вигідно подати себе з інтелектуальної сторони.

Не кричати. Потрібно оволодіти характером спілкування і уникати максимально гучних слів та інтонацій. Говорити слід спокійним, трохи заниженим голосом, повільною і томною промовою (це збуджує чоловіків).

Робіть компліменти. Постійно і багато! Чоловіки справжні нарциси! Хваліть їх абсолютно за все і тільки найкрасивішими словами, але знайте міру.

Торкайтеся. Як би ненароком або спеціально. Ласкаві і ніжні дотики створюють романтичний настрій і підігрівають сексуальний апетит.

На які теми розмовляти з чоловіком?

Улюблені теми розмов для чоловіків:

Техніка, машини, механізми

Риболовля та полювання

Сучасна мода

Логічні та завдання

Політика

Футбол

Спортивні олімпіади і змагання

Невідомі факти

Професійна інформація

Подорожі за кордон

Життєві пригоди

Азартні ігри

Робота і відпочинок

Мистецтво

Туризм

Діти і сім’я

Шкідливі звички

Здоровий спосіб життя

Екологія

Відео: «Заборонені теми: що не можна питати у чоловіків?»


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

3 коментарі

 1. Найулюбленіший??? Українська мова це любов…
  Не можна сказати найулюбленіший, оскільки слово улюблений вже найвищий ступінь порівняння.

 2. Альбіна

  це не працює, получила по єбало,кинув мене з трьома дітьми, знайшов собі молодуху

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *