Home / Макіяж / Подіумний макіяж: складні прийоми, що гарантують створення унікальних образів

Подіумний макіяж: складні прийоми, що гарантують створення унікальних образів

Подіумний макіяж  – це феєрія найрізноманітніших образів, починаючи від природних і закінчуючи екстравагантними, ексклюзивними. Дуже часто модні колекції вимагають нанесення фантазійного макіяжу для підкреслення стилістичних особливостей одягу. При цьому обов’язково враховується освітленість залу – подіумне освітлення в рази знижує яскравість використовуваної косметики.

Особливе значення має швидкість роботи з моделями і професіоналізм візажиста.

Зазвичай , щоб створити подіумний макіяж  дається близько 20 хв.

Якщо врахувати, що може знадобитися складний подіумний макіяж, даний часовий проміжок просто смішний.

Подіумний макіяж: варіанти

Подіумний макіяжРозробляючи подіумний макіяж для кожного окремого показу, візажисти приділяють увагу величезній кількості деталей. Вони дивляться на специфіку колекції, зачіски, тематику уявлення, особливості висвітлення, кількість моделей та багато іншого. Існують найбільш популярні стилі подіумного макіяжу, використовувані візажистами. Про них і поговоримо.

Подіумний макіяж: чистий і реалістичний образ

Весняні та літні покази зазвичай вимагають використання природного макіяжу. Загальна гамма косметики включає м’які тони. Акцент робиться на губи, очі і вилиці. Щоб забезпечити чарівну гру світла, професіонали застосовують різні хайлайтери (косметичні засоби, що містять світловідбиваючі частинки).

Подіумний макіяж: фантазійний і авангардний образ

 Авангардний макіяж обов’язково гармонує з ідеєю показу, зачісками моделей і загальним стилем демонстрованою колекції. Він передбачає використання насичених тонів. Зазвичай перевага віддається косметичним засобам на рідкій основі, так як вони легко змиваються і дають можливість дуже швидко міняти образ. Обов’язкові елементи авангардного макіяжу – стрази, блискітки, кристали.

Подіумний макіяж:  гламурний авангард

Якщо показ проходить в гламурному стилі, подіумний макіяж  наноситься дуже швидко. Акцент робиться на губи або очі. Максимум уваги візажист приділяє техніці висвітлення і затемнення певних зон обличчя, завдяки чому очі виходять неймовірно виразними і яскравими. Що стосується рум’ян, то гламурний авангард сприймає тільки світлі і натуральні тони.

Подіумний макіяж: особливості самостійного виконання

Подіумний макіяж  виглядає просто приголомшливо, тому дуже багато дівчат прагнуть повторити його вдома. Не всі прийоми актуальні для самостійного виконання, так як занадто крикливі тони і яскраві лінії виглядають неприйнятно в звичайному житті.

Подіумний макіяж: спрощена форма

Щоб зробити обличчя ніжним і гладким, озбройтеся консилером і якісною основою під макіяж. Особливу увагу приділіть Т-зоні, щоб уникнути жирного блиску. Темні кола під очима слід замаскувати.

Губи бажано фарбувати бежевою або тілесною помадою. Названі тони використовуються модними стилістами не випадково. Вони не вимагають чіткого контуру і відмінно заповнюють навіть найдрібніші складочки.

На очі не потрібно накладати занадто багато різнокольорових тіней. Все-таки реальне життя відрізняється від подіумного гламуру. Найоптимальніше рішення – стрілки, підведені чорним олівцем і два-три тони тіней. Вії потрібно нафарбувати декількома шарами туші.

Бровам слід приділити особливу увагу. Спочатку потрібно їх профарбувати, а потім скропити лаком для волосся і причесати.

Якщо є бажання добитися ефекту порцелянової шкіри, потрібно взяти легку пудру. Важливо не переборщити.

Необхідно розуміти, що у кожного досвідченого візажиста є свої секрети. Але це не означає, що для того щоб виглядати модно, вам необхідно постійно фарбуватися в салоні – достатньо придбати якісну косметику і вміло її нанести на обличчя. До авангарду і екзотики в реальному житті прагнути не рекомендується.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *