Home / Кулінаріні рецепти / Пісні закуски. Підбірка рецептів

Пісні закуски. Підбірка рецептів

Якщо говорити про пісні закуски  на нашому столі, перш за все варто згадати про традиційні закуски. Це і всілякі соління, маринади, мочення і квашення – огірки, помідори, капуста, яблучка, кавуни. Не забувайте, що в деякі дні можна їсти рибку і “риб’ячі яйця”, тобто ікру. І зовсім не обов’язково ікру осетрових чи лососевих, але і тріски, минтая і щуки. Ну і який пісний закусочний стіл обійдеться без пісних пиріжків?!

Пісні закуски. Ікра з бурячка з цибулькою і солоними огірочками

Рецепт ікри з вареного бурячка з цибулею і огірочками пропонуються, як пісні закуски  для щоденного вживання. Смачна ікра з бурячка надзвичайно проста і корисна страва і заслуговує на нашу увагу. Тому, пропонуємо приготувати її сьогодні.

Будемо використовувати такі продукти:

бурячок середніх розмірів – 2 шт.;

цибулька – 1-2 шт.;

огірочок солоний – 3 шт.;

часничок – 3-4 зубці;

томатна паста – 1 велика ложечка;

сіль;

перчик чорний мелений;

лавровий лист;

рослинна олія.

Якщо заздалегідь відварити бурячок, то процес приготування бурякової ікри не займе у вас багато часу.

Отже, перше, що потрібно зробити для початку – відварити або запекти бурячок. Спосіб теплової обробки обираєте такий, який вам більше подобається.

Потім, після того, як бурячок охолов, знімаємо з нього шкірочку і перекручуємо м’якоть через м’ясорубку. Слідом за ним подрібнюємо солоні огірочки.

Тим часом, обсмажуємо цибульку в рослинній олії, попередньо порізавши її кубичками.

Коли цибулька стане прозорою, закидаємо до неї перекручений бурячок з огірочками. Ікру з буряка солимо, перчимо і добавляємо томатну пасту.

Ікру весь час перемішуємо, знижуємо полум’я і тушкуємо ще деякий час під закритою кришечкою. Через 20 хвилиночок добавляємо лавровий листочок і подрібнений часничок. Страву знову перемішуємо і залишаємо на вогні ще п’ять хвилиночок.

Потім, вимикаємо вогонь і не забуваємо прибрати з ікри лавровий лист. Він уже віддав свій аромат страви, а подальше його перебування в ікрі може викликати гіркоту. Бурякова ікра повинна настоятися в пательні близько двох годиночок і повністю охолонути. Тепер, її краще перекласти в лоток і відправити в холодильник ще на 2-3 годинки.

Смачна і корисна ікра з бурячка використовується в якості холодної закуски. Також, вона чудово поєднується з усіма видами каш, зварених на водичці. Ікру з бурячка можна запропонувати і для складних гарнірів до м’яса, рибки, птиці. Така ікра відмінно поєднується з оселедцем і соліннями з овочів.

Бутербродами з ікрою з буряка можна прикрасити навіть святковий стіл, вони дуже ефектно виглядають на блюді. Приготуйте пісну ікру з буряка, не пошкодуєте, це дуже корисно для здоров’я!

Прості закусочні бутерброди з оселедцем на чорному хлібчику

Як відомо, красиво оформлена страва викликає апетит. Неможливо встояти і не спробувати святково прикрашені пісні закуски  у вигляді закусочних бутербродів, канапе, тарталеток.

Сьогодні приготуємо прості, невеликі, але дуже смачні закусочні бутербродики з оселедцем на чорному хлібчику. Ця дуже смачна холодна закуска має свою прописку в далекій північній країні – Норвегії. Приготувати гору смачних бутербродів і красиво оформити їх на блюді не представляє особливої складності.

Починаємо з того, що готуємо продукти:

житній хлібець з цільнозернового борошна (приблизно на 15 бутербродів);

оселедець слабосолоний – 1 шт.;

цибулька ріпчаста – 1 шт.;

цибулька зелена – 3-4 пера;

олія оливкова;

яйце варене – 2 шт.;

яблучний оцет – 1 велика ложечка;

сіль – 1\4 маленької ложечки;

цукор – 1\2 маленької ложечки.

Для початку замаринуємо цибульку, щоб прибрати гострий смак і зробити її надзвичайно соковитою і смачненькою. Цибульку нарізаємо тонесенькими кільцями або півкільцями і опускаємо її в приготований маринад, що містить яблучний оцет, сіль і цукор. Нехай цибулька промаринується хвилиночок 15.

Тим часом займемося оселедцем: чистимо його, видаляємо голову, нутрощі і обробляємо, на філе. Ретельно видаляємо дрібні кісточки. Нарізаємо філе навскоси невеликими шматочка в 1 см шириною.

Житній хлібець нарізаємо на невеликі скибочки товщиною в 0,5 см і кожну скибочку ріжемо по діагоналі, щоб вийшли невеликі трикутники з хліба. Розкладаємо їх на блюдо.

Збризкуємо кожну хлібну скибочку невеличкою кількістю оливкової олії.

Варені яйця ріжемо поперек на тонкі пластини і викладаємо на хлібці.

На яйця викладаємо скибочки оселедця.

Тепер злегка віджимаємо замариновану цибульку і розкладаємо її поверх оселедця.

Сколюючи наші апетитні бутербродики шпажками і посипаємо різаною зеленою цибулькою.

Ось так просто і смачно можна прикрасити будь-яке торжество або свято. Такі прості закусочні бутерброди  стануть прикрасою і новорічного застілля.

Смачний вінегрет з оселедцем, капусточкою і квасолею

Овочевий вінегрет – чудова холодна закуска, притаманна українській і білоруській кухням. Існує безліч рецептів приготування цього смачного салату з варених овочів.

Далі дізнаємось, як правильно закладати овочі в вінегрет і всі нюанси рецепта, щоб приготувати оригінальний і смачненький вінегрет з оселедцем, капусточкою і квасолею. Такий салат просто знахідка в дні, коли приходить час посту. ви можете

Для пісного салату вінегрету приготуйте:

Бурячок – 200 гр;

Морквина  – 150 гр;

Картоплина – 200гр;

Квасоля – 50 гр;

Квашена капусточка – 200 гр;

Огірочки солоні – 200 гр;

Цибулина – 1 шт. невелика;

Філе оселедця;

Сіль;

Олія соняшникова нерафінована.

Перше, що потрібно зробити починаючи готувати, підготувати овочі. Це можна зробити різними способами: просто відварити бурячок, картопельку і морквину в водичці або запекти овочі в духовці у фользі. Так ви більше збережете вітамінчиків, та й смак овочів буде багатшим. Так що вибір способу теплової обробки овочів за вами. Квасолю, також, слід відварити заздалегідь і остудити.

Тепер, нам потрібно нарізати всі компоненти салату і акуратно перемішати їх. Нарізаємо в мисочкку для салату картопельку і морквину невеликими кубиками.


Check Also

Новорічне меню на 2021 рік. Корисна підбірка страв

Хочете застілля на Новий рік придумувати в останній момент? Чому не можна заздалегідь продумати і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *