Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Парові ванночки від прищів на обличчі

Парові ванночки від прищів на обличчі

Практично всі косметичні салони пропонують проведення парових ванночок. У процесі їх проведення вони використовують спеціальні апарати і добавки. Проте в домашніх умовах, можливо також домогтися високого результату, і не тільки очистити шкіру, але і продезинфікувати і оздоровити її. Як застосовувати парові ванночки від прищів, їх користь та протипоказання до застосування піде мова у статті.

Парові ванночки – користь

Парові ванночки від прищів на обличчіДана процедура відрізняється простотою, економічністю і, одночасно, високою ефективністю. Переваги в застосуванні такого очищення полягає у тому, що гаряча пара, впливаючи на шкіру, сприяє:

  • посиленню кровообігу та активізації роботи сальних залоз, в результаті бруд і токсини виводяться на поверхню шкіри;
  • відлущенню відмерлих клітин її поверхневого шару;
  • відновленню водного балансу;
  • насиченню киснем;
  • розслабленню.

В результаті шкіра набуває еластичність, м’якість і пружність, поліпшується її колір.

Парові ванночки – як очистити лице від прищів 

Є різні варіанти цієї очищаючої процедури:

1 . Парова ванночка з використанням звичайної води.

Для цього прекрасно підійде мінеральна вода, оскільки вона не тільки чиста, але і збагачена корисними для організму мікроелементами.

2 . Парова ванна з використанням відварів лікарських трав.

Перелік трав, придатних для використання при очищенні шкіри досить широкий, проте у кожної з них свій терапевтичний ефект. Так, солодка сприяє виведенню шлаків, лавровий лист – посиленню кровообігу, ромашка, материнка – очищенню пор і пом’якшенню шкіри. Календула і низка підсушує і сприяє загоєнню дрібних ранок. Чистотіл, подорожник, полин, лопух – прекрасні дезинфікуючі засоби.

3 . З використанням ароматичних ефірних масел.

Досить десяти крапель масла на один літр води. Перш ніж застосовувати його, обов’язково переконайтеся, що воно натуральне. Від синтетичного ефірного масла не буде ніякої користі, зате можливий зворотний ефект. Має бути позначка «100 % натуральне ефірне масло».

Парові ванночки – протипоказання і особливості застосування

Проводячи процедуру очищення, необхідно враховувати тип шкіри і її чутливість. Якщо шкіра обличчя чутлива або суха, то будь-яке очищення рекомендується проводити не частіше 1 разу на місяць і не більше 3-5 хвилин. Якщо ж вона відрізняється жирністю, то теж потрібно бути обережним з паровими ваннами, оскільки в результаті активації сальних залоз жирність шкіри може ще більше підвищитися. У даному випадку рекомендується проводити подібне очищення 2 рази на місяць. Необхідно знати про протипоказання до використання парових ароматичних ванн. Так, не рекомендується проводити подібну очищувальну процедуру хворим на гіпертонію та астму, а також людям з проблемною шкірою обличчя (інфекційні або запальні захворювання, розширені кровоносні судини, розширені пори).


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *