Home / Макіяж / Особливості макіяжу для проблемної шкіри

Особливості макіяжу для проблемної шкіри

Матова шовковиста рівна шкіра – це завжди красиво. Однак далеко не кожна жінка може похвалитися ідеальною шкірою. Дрібні прищики, незначні почервоніння, зрозуміло, можна швидко і легко замаскувати консилером, не вдаючись у тонкощі макіяжу, але що ж робити, коли шкіра по-справжньому проблемна? Деякі фахівці порадять відмовитися від макіяжу і зайнятися насамперед усуненням проблеми, проте мало хто з жінок готовий піти на це.

Займемося шкірою

Макіяж – це не тільки і не стільки спосіб створити незвичайний образ, скільки можливість максимально приховати і скорегувати наявні недоліки. Виконуючи макіяж для проблемної шкіри, ви повинні дотримуватися таких правил:

• Використовувати тільки якісну, гіпоалергенну, некомедогенну косметику, яка підходить вашому типу шкіри;

• Велику увагу приділяти вирівнюванню тону шкіри та підготовці шкіри перед нанесенням макіяжу;

• Робити акцент на очах, тобто макіяж очей повинен бути яскравим, таким чином, ви відволічете увагу від недосконалостей шкіри обличчя.

Перш, ніж почати наносити макіяж, необхідно підготувати проблемну шкіру до даної процедури. При сухій шкірі рекомендується зробити щадний пілінг, після чого нанести на шкіру зволожуючий крем для чутливої шкіри, в зимовий час року – живильний, але не раніше ніж за 30-40 хвилин до виходу з дому на мороз.

Якщо шкіра жирна, з розширеними порами і прищами, то кращою підготовкою до нанесення макіяжу стане ретельна очистка шкіри, після чого слід кубиком льоду, можна з настоєм ромашки чи м’яти, зробити масаж обличчя. Після масажу нанесіть крем з матуючим і заспокійливим ефектом. Наступним етапом стане вибір тонуючих засобів.

 Особливості макіяжу для проблемної шкіри1   Особливості макіяжу для проблемної шкіри2

Макіяж при проблемній шкірі обличчя робиться таким чином:

1. На все обличчя і шию наноситься вирівнююча основа, вона зробить шкіру більш однорідною і до того ж забезпечить кращу фіксацію і стійкість макіяжу.

2. Після чого консилером точково коригуються недоліки:кола під очима і прищі консілером слід добре розтушувати.

3. Тепер настає важливий етап: вибір коригуючого тонального крему. Слід вибирати крем з дуже хорошим маскуючим покриттям, але при цьому не дуже щільним. Щільний крем може, навпаки, лягти нерівно, підкресливши недоліки. Також при дуже проблемній шкірі не рекомендується вибирати крем з світловідбиваючими частинками. Такий тональний крем буде робити шкіру жирною і лискучою на вигляд. Віддайте перевагу матуючому крему або ж завершит и макіяж прозорою пудрою. Якщо у вас шкіра з почервонінням і роздратуванням, то кращим вибором стане тональний крем або основа під макіяж незвичайного зеленуватого кольору. Нехай такий колір вас не лякає. Цей крем допоможе нейтралізувати почервоніння.

4. Обов’язковим етапом при макіяжі для проблемної шкіри є нанесення пудри і рум’ян. Пудра зробить шкіру матовою, бархатистою і доглянутою. А за допомогою рум’ян ви скоректуєте контур і овал обличчя. Деякі дівчата нехтують рум’янами – і дуже даремно. Справа в тому, що при проблемній шкірі тонує покриття досить щільно, і, якщо не підкреслити скули, то ообличчя може здатися плоским, з’явитися той самий небажаний ефект «маски». Хайлайтером слід підкреслити область під бровами, внутрішні куточки очей, область під вилицями і лоб. Вибирайте дуже делікатний хайлайтер, без сильного мерехтіння.

 При макіяжі для проблемної шкіри основна робота припадає на корекцію недоліків шкірного покриву обличчя. Макіяж очей повинен бути досить яскравим і привертати увагу, ідеальним вибором стане смокі айс або ж котячі чорні стрілки.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *