Home / Макіяж / Основні помилки макіяжу, які вас старять

Основні помилки макіяжу, які вас старять

Жінки люблять змінюватися, люблять робити макіяж, для цього готові купувати партіями нові колекції декоративної колекції. Однак не завжди цей потяг винагороджується позитивним результатом: інший раз мейк-ап може зіграти злий жарт, і замість бажаного ефекту омолодження і преображення додати погляду втоми, підкреслити зморшки і взагалі – накинути жінці зайвий десяток років. Які допускаються основні помилки макіяжу піде мова в цій статті.

Основні помилки макіяжу –  10 способів уникнути помилок

 Основні помилки макіяжу, які вас старятьОсновні помилки макіяжу – насичений макіяж

Рясний макіяж дуже старить жінку, при чому будь-якого віку. Одночасне розміщення акцентів на очах, губах, бровах і щоках / вилицях створює ілюзію яскравої і насиченої плями на обличчі, засоби сильно пігментовані підкреслюють недоліки і зморшки. Легкий омолоджуючий макіяж з напівпрозорим макіяжем губ, трохи нанесені тушшю вії і сяючим тоном шкіри навпаки – дуже освіжає і вельми перетворює.

Основні помилки макіяжу – тон

Найважливішим при нанесенні макіяжу, мабуть, є правильний вибір тонального засобу. Товстий шар тону на обличчі вкрай старить: тональні креми щільної структури показані лише дівчатам / жінкам з проблемною шкірою, так, наприклад, 25-річна дівчина з сухою шкірою (користуючись щільним тоном) буде виглядати на всі 40. Тон виділить всі лущення і зморшки, ляже нерівно. Молодить, як правило, напівпрозорий тон (тонуючий гель або мус з густотою покриття 3-5%; рідкий флюїд; тональний засіб, який змішаний з Вашим денним кремом 1:1; тон + мерехтливий засіб (іллюмінайзер)).

Основні помилки макіяжу – колір і світло

Хороші візажисти знають і користуються на практиці головним правилом омолоджувального макіяжу, який допомагає приховати недоліки обличчя: на тон світліше – на десять років молодше. З цієї причини, коли Вам за 40, використовуйте тональний засіб, який тоном світліше Вашого природного відтінку шкіри. Найголовніше – ретельно розтушувати. Також при нанесенні омолоджувального макіяжу необхідно звернути пильну увагу на те, що надзвичайно старять тональні засоби теплих тонів з жовтуватим підтоном, точно так само як і холодні з рожевим підтоном – зупиняти свій вибір на продуктах натуральних бежевих нюансів.

Основні помилки макіяжу – відблиски

Тональний матовий засіб, який нанесено “одним мазком”, і пудра щільної структури здатні зробити обличчя “неживим”, плоским, зайве дорослим. Грамотно розставлені відблиски омолодять – на підборідді, в центрі лоба, над вилицями. Якщо Ви ще не розміняли третій десяток, користуйтеся для відблисків мерехтливим хайлайтером, якщо ж Вам після 30 – тональним засобом, коректором або пудрою більш світлого відтінку в порівнянні з основним тоном.

Основні помилки макіяжу – пудра

У більшості випадків віковий макіяж не фіксується пудрою (пудра, як правило, забивається в зморшки). Користуйтеся тільки тональним засобом або тоном + фіксатором в спреї (можна для цих цілей застосовувати термальну воду).

Основні помилки макіяжу – рум’яна

Сувора тіньова корекція (йдеться про темні коректори або рум’яни на скронях, під вилицею) робить суворіше обличчя, об’ємніше і фактурне, однак може старити. Для того, щоб виконати омолоджуючий макіяж, освіживши обличчя і зменшивши десяток років, користуйтеся рум’янами персикового (якщо у Вас теплий кольоротип), холодного рожевого, ягідного відтінків (якщо у Вас холодний кольоротип) на яблучках щік. Лінії обличчя з віком все опускаються, внаслідок цього в жодному разі не варто наносити рум’яна по лінії вилиці – краще робіть практично горизонтально. Якщо у Вас багато зморшок, краще користуватися не сухими рум’янами, а жирними, гелевими, кремовими – для досягнення природного ефекту.

Якими мають бути очі, губи і брови при омолоджуючому макіяжі?

Основні помилки макіяжу – підводка

Кайал чорного кольору по верхньому і нижньому віку візуально зменшує очі і надзвичайно старить. Якщо у Вас з’явилися перші “гусячі лапки”, по складочкам буде розтікатися підводка. Щоб уникнути подібних неприємностей користуйтеся підведенням або контурним олівцем глибоких відтінків (темно-синій, шоколадний, графіт) і незайве – тільки на верхньому віку (це візуально підніме повіку і “розкриє” погляд). Жінкам постарше бажано для макіяжу очі використовувати кольорові туші і підводки – зелену, коричневу, блакитну. Це дуже молодить, освіжає, білок ока виглядає біліше і яскравіше.

Основні помилки макіяжу – коричневі тіні

Коричневі тіні для повік різноманітних відтінків, які вважаються універсальними, можуть старити жінку і робити її погляд втомленим, а загальний вигляд – нездоровим. Коричневі тіні підходять, насамперед, карооким шатенкам, а також брюнеткам із золотистою або смаглявою шкірою. А ось білошкірі блондинки, у яких райдужка очей холодних відтінків, які зупинили свій вибір на коричневих тінях теплих відтінків, будуть погано виглядати.

Основні помилки макіяжу – макіяж губ

Це помилка, що віковим жінкам протипоказаний блиск і перламутр – їм просто потрібно помірно використовувати мерехтливі засоби. Так, наприклад, додайте крапельку перламутрового блиску в центрі нафарбованих губ помадою або трохи хайлайтера в центрі рухомої повіки. Дуже старять жінок матові текстури помади (особливо жінок старших).

Основні помилки макіяжу – брови

Тонкі, знебарвлені, чіткі брови або брови з татуажем старять, чого не скажеш про коротких, широких, “кирпатих” бровах.

Основні помилки макіяжу, які вас старять показано на відео:


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *