Home / Дозвілля / Новорічні поробки на 2019 рік – оригінальна підбірка

Новорічні поробки на 2019 рік – оригінальна підбірка

Сьогодні в магазинах величезний вибір найрізноманітніших модних і стильних прикрас на будь-який смак і гаманець. Деякі навіть змінюють новорічний стиль ялинки і квартири в цілому щороку. Про новорічні поробки на 2019 рік  піде мова далі.

Новорічні поробки на 2019 рік

Новорічні поробки на 2019 рік - оригінальна підбірка

Однак, незважаючи на всю різноманітність і чудеса дизайну, ніщо не замінить іграшки і прикраси, зроблені своїми руками. Вони не тільки внесуть різноманітність у «холодний» декор з магазину. Сам процес напевно подарує масу позитивних емоцій і яскравих вражень, а казкова атмосфера запанує у вашому будинку ще задовго до новорічної ночі.

Особливо приємно буде дивитися на плоди своєї праці дітям. Та й дорослі напевно по достоїнству оцінять Ваші спроби створити затишну святкову атмосферу.

Для того щоб зробити це потрібно не так багато – бажання і фантазія. Як матеріали можна використовувати  підручні засоби, які є в будь-якому будинку: кольоровий і пакувальний папір, стрічки, намистини, шишки, гудзики і навіть старі газети. І навіть якщо ідеї не відвідують вас абсолютно, можна «покликати на допомогу» інтернет.

Новорічні поробки на 2019 рік зі старих CD дисків

Напевно в кожному будинку є старі непотрібні диски, які шкода викинути. Їх можна використовувати напередодні новорічних свят, для створення стильних і незвичайних іграшок, які відмінно виглядатимуть на ялинці.

Потрібно для цього не так багато – старий диск, порізаний на шматки, і звичайнісінька іграшка, можна взяти стару і вже обридлу. Ретельно промажте її клеєм, прикладіть «осколки» диска до поверхні в довільному порядку. Ось, загалом-то, і все. Стильна прикраса, яка буде прекрасно «грати» світлом готова.

Втім, зі старих CD можна зробити не тільки ялинковукулю, а й багато іншого.

Новорічні поробки на 2019 рік з фетру

Прикраси і іграшки, зроблені з фетрового матеріалу, виглядають дуже ефектно і незвично. Купити таку тканину можна в будь-якому магазині за чисто символічні гроші, тим більше що з пари метрів можна зробити не один десяток цікавих фігурок. Різнобарвний матеріал подарує Вам масу можливостей, а політ фантазії буде практично необмеженим.

Після того як найрізноманітніші новорічні поробки на 2019 рік   зшиті, їх можна розвісити по квартирі «поодинці». Можна прикрасити ялинку замість іграшок, а можна зібрати в святкову гірлянду. У будь-якому випадку, виглядати це буде прекрасно.

До речі, невелика і акуратна ялинка, зірка або янголятко може стати не тільки прикрасою, але і відмінним «теплим» сувеніром для друзів і близьких. Вони напевно оцінять прикладені Вами зусилля і турботу.

Новорічні поробки на 2019 рік з картону або листівок

Для того щоб прикрасити ялинку незвичайними іграшками – не потрібно бігати по магазинах у пошуках чогось такого, чого немає в інших. Досить знайти вдома щільний картон (підійдуть барвисті журнальні обкладинки, старі листівки або, в крайньому випадку, звичайні кольорові листи з набору – головне, щоб вони були двосторонніми), клей і ножиці.

Перше, що потрібно зробити – це вирізати 8 кіл однакового розміру (приблизно з горлечка від звичайної склянки, можна трохи більше або менше), і ще 2 трохи менші. Після цього великі кола складаються навпіл два рази (щоб в результаті вийшла чверть). Заготівлі готові. Чотири з них потрібно приклеїти на одне мале коло, ще чотири – на інше.

Після цього кишеньки акуратно розплавляються, а дві половинки іграшки – склеюються. Залишилося прикріпити красиву стрічку і можна вішати оригінальну паперову кулю на ялинку. А якщо покрити їїлаком або блискітками, навряд чи хтось здогадається про те, звідки взялася така стильна іграшка.

Кулі з картону особливо весело робити з дітьми. Техніка не надто складна, тому вони із задоволенням візьмуть участь у виготовленні ялинкових іграшок, а потім всі свята будуть пишатися своїми шедеврами, що прикрасили пухнасту красуню.

Новорічні поробки на 2019 рік з ниток

Кулі з ниток – одна з наймодніших на сьогоднішній день хенд-мейд технік. Притому застосовується вона не тільки для створення новорічного, а й повсякденного декору. У будь-якому випадку, такі композиції та іграшки не тільки пожвавлять Ваш святковий інтер’єр, але і зроблять його неповторним.

Для створення шедевра потрібні нитки (можна використовувати залишки пряжі, а можна придбати різнокольорові мотки в магазині), клей ПВА і повітряні кульки. Механізм простий. Куля надувається до потрібного розміру, після цього вона обмотується нитками, заздалегідь вимоченими в клеї. Робити це потрібно досить щільно, залишаючи лише невеликі просвіти.

Після того як перший етап завершено, іграшку потрібно як слід просушити. Як правило, для цього достатньо доби. Якщо за цей час нитяна кулька стала твердою, можна приступати до фіналу – протикання і вилучення залишків повітряної кульки.

Для прикраси нитяної кулі можна використовувати будь-які елементи – намистини, тасьму, дощ, мішуру … Загалом, повний політ фантазії. Те ж саме стосується «збору» готової композиції. Дуже ефектно виглядають нитяні кулі, підвішені на різній висоті до стелі.

Новорічні поробки на 2019 рік – святкові вінки

Новорічний вінок – модна прикраса, яку можна придбати практично в будь-якому магазині. Однак куди приємніше зробити композицію своїми руками, вклавши в неї тепло душі. Матеріал може бути будь-яким. Наприклад, шишки.

Виготовлення вінка з шишок починається з основи, в якості якої може виступати дріт, вербові гілки або щось інше, з чого легко «формується» коло. До основи прикріплюються шишки, за допомогою рідких цвяхів. Розташувати їх потрібно якомога ближче один до одного, щоб вінок виглядав «пишним».

Після того як основна частина роботи виконана, можна приступати до декорації. Наприклад, покрити шишки кольоровим лаком і «розбавити» їх невеликими іграшками, дощиком або мішурою. Ось, загалом-то, і все. Залишилося знайти підходяще місце для того щоб розмістити новорічні поробки на 2019 рік. Вінок не повинен залишитися непоміченим.

Новорічні поробки на 2019 рік – японські вироби канзаші

Новинка сезону в області декорування – прикраси, виконані в японській техніці канзаші. Вони можуть бути будь-якої форми – ялинки, квіточки, сніжинки … окремо або в групі. До речі, це відмінний варіант не тільки ялинкових іграшок, але і подарунка, а також елементів святкового костюма.

На своїй батьківщині, в Японії, вони символізують близькість з природою. У нас же є скоріше милим сувеніром, ніж чимось ідейно значущим. Для того щоб зробити щось в стилі канзаші потрібно не так багато – шовкові стрічки і бажання!

Святковий обідок із сніжинками в японській техніці

Завдяки японцям будь-хто може подарувати радість маленьким і великим принцесам, змайструвавши чудовий обідок, що нагадує сніжинку. Він не тільки доповнить відповідний костюм, але і напевно стане тією самою відсутньою родзинкою для будь-якої новорічної зачіски.

Отже, для того щоб виготовити такий чудовий аксесуар буде потрібно:

заготівлі з сріблястих, блакитних і білих стрічок (сріблясті потрібно порізати на квадрати розміром 2 * 2 сантиметри, білі – 5 * 5 сантиметрів, блакитні – 2,5 * 2,5 сантиметра, всього повинно вийти не менше 42 квадратів кожного кольору);

клей-пістолет;

білий обідок (якщо є обідок іншого кольору, то його можна легко перетворити в білий, обплетений стрічкою);

ножиці;

заготівля сніжинки розміром 3 * 3 сантиметри.

Отже, після того як всі матеріали і заготівлі готові, можна робити новорічні поробки на 2019 рік.

Перше, що потрібно зробити – 6 круглих пелюсток з білих квадратів. Вони повинні бути найбільшими, так як складуть «середину» майбутньої  квітки. Потім – 12 трикутних пелюсток теж білого кольору, але вони вийдуть трохи меншими за розміром.

Далі з 12 трикутних заготівель (білих і блакитних) скласти шість пелюсток, що складаються з двох кольорів. І, нарешті, фінальний штрих підготовчого етапу – 42 маленьких, сріблястих пелюстки. Краї кожної заготівлі  потрібно обпалити запальничкою, для того щоб вони не розпалися в подальшому. Інакше це може бути неприємним сюрпризом для того, кому обідок призначається.

Після того як з пелюстками закінчено, можна обернути білою стрічкою сніжинку, прикріпити її до обідка і, нарешті, збирати перші пелюстки в «серце квітки». Її  основа буде складатися з 6 великих білих пелюсток, які потрібно склеїти між собою.

Вони ні в якому разі не повинні розпадатися! Після цього до кожної пелюстки  можна прикріпити біло-блакитну композицію ще з трьох (двох білих пелюсток по краях і двоколірних по центру). І, нарешті, кожна деталь повинна бути доповнена сріблястими маленькими пелюстками, які  вставляються прямо в центр глянцевих. У результаті повинна вийти подоба  «пухнастої» квітки.

Готову композицію можна прикрасити блискітками, намистинами або чим-небудь ще – на ваш розсуд. Єдине, що не рекомендується – покривати її лаком, це може зіпсувати зовнішній вигляд.

У такій техніці і з таких же стрічок можна зробити не тільки обідок, але і прекрасні сніжинки. Вони стануть чудовою альтернативою традиційним ялинковим іграшкам і навіть сувеніром для рідних і близьких, які напевно оцінять Вашу оригінальність і душевне тепло, вкладене в такий подарунок.

Їстівні новорічні поробки на 2019 рік

Майструвати  новорічні поробки на 2019 рік   своїми руками можна не тільки з паперу або природних матеріалів. Відмінні новорічні прикраси виходять навіть з найнесподіваніших речей: шоколаду, печива, цукерок або зефірок маршмеллоу. Такі їстівні вироби своїми руками не тільки прикрасять будь-який святковий стіл, а й стануть відмінним подарунком на Новий рік для рідних і близьких. А діти будуть в захваті вже від самого процесу створення цих виробів.

Їстівні вироби на Новий рік з маршмеллоу

Смішні і милі олені Санти вийдуть, якщо зефірки нанизати на шпажки і занурити в розплавлений шоколад. Ріжки можна зробити з цукрових міні-крендельків, а ніс і очі – з цукерок M & M’s.

 З таких же зефірок виходять кумедні сніговики. Очі, гудзики та інші атрибути можна зробити з вершкового крему або кондитерської глазурі.

 А якщо додати печиво, вафлі і палички-льодяники, вийдуть симпатичні сніговики на санках, які мчать до вашого святкового столу.

Потрібно нанизати зефір на льодяник-паличку, умочіть в розтоплений шоколад і присипте роздробленими льодяниками і горіхами і отримаєте ще одні новорічні  ласощі.

З різних за розміром зефірок можна змайструвати неймовірно красивий різдвяний вінок своїми руками. Для цього варто нанизати зефірки на нитку, щоб вийшла одна велика гірлянда, згорнути її в формі вінка і зв’язати кінці.

Поробки на Новий рік з печива

Найпростіше печиво-сендвіч може відмінно прикрасити новорічний стіл 2019. Між двома половинками печива вкладіть дерев’яну шпажку, занурте печиво в розплавлений шоколад або помадку. Прикраси – на ваш смак.

А з міні-кренделів (міні-брецелів) можуть вийти  їстівні сніжинки. Для цього з’єднаєте кренделі шоколадом посередині, умочіть в білий шоколад або розтоплений зефір і залиште на якийсь час застигати.

Соломка в поєднанні з глазур’ю і кондитерською присипкою теж виглядає святково і апетитно.

 Випікання різдвяних імбирних пряників – заняття саме по собі творче і захоплююче, яке здатне зайняти всю сім’ю. Нехай діти вирізають фігурки, а після випікання придумають, як прикрасити новорічне печиво глазур’ю. Такі солодкі вироби уплетутся в лічені хвилини.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *