Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Мурашиний спирт від прищів в домашніх умовах

Мурашиний спирт від прищів в домашніх умовах

Чиста, гладка шкіра – завдання не з легких. На жаль, вже давно помічено, що прищі – це не тільки підліткова проблема.

Навіть минаючи перехідний вік, в певний період часу багатьох жінок підстерігає така неприємність, як прищі на шкірі .

Причин на це можна назвати з десяток, а пошук ефективного засобу деколи так затягується, що відчай накриває з головою.

І в сьогоднішній статті Комора Краси вирішила розповісти про простому, доступному, але нітрохи не менш результативному засобі, що в домашніх умовах допоможе Вам впоратися з висипаннями на шкірі. І це – мурашиний спирт.

Мурашиний спирт від прищів. Склад і властивості.

Мурашиний спирт – лікарський препарат, який являє собою слабкий розчин мурашиної кислоти (1,4%). Ця безбарвна рідина має різкуватий запах. Сама ж мурашина кислота (у чистому вигляді) володіє потужним антибактеріальним впливом, в сильній концентрації здатна спровокувати опіки шкіри (на щастя, у вільному продажу можна зустріти лише перероблену кислоту у вигляді мурашиного спирту).

Спирт ж , як відомо, підсушує і знезаражує шкіру. Підсушують і антимікробні властивості мурашиного спирту і визначають його використання в боротьбі з прищами.

Мурашиний спирт від прищів. Застосування в домашніх умовах.

Як і будь спиртовмістний  продукт, мурашиний спирт, що застосовується в боротьбі з прищами, може пересушити шкіру, викликати алергію чи іншу негативну шкірну реакцію.

Щоб цього не трапилося, використовувати мурашиний спирт від прищів слід акуратно. Перед першим застосуванням продукту, Світ Краси рекомендує Вам провести тест на чутливість шкіри.  І лише за відсутності алергічних реакцій (через кілька годин) можна використовувати спирт для обробки проблемних ділянок шкіри.

Не можна не помітити, що косметологи в першу чергу рекомендують мурашиний спирт від прищів власникам жирної, комбінованої шкіри. Якщо ж Ваш тип шкіри ближче до сухого або чутливого, можливо мурашиний спирт виявиться занадто агресивним засобом і не підійде Вам.

Ну що ж, сказавши про запобіжні заходи, можна переходити до того, як же використовувати мурашиний спирт від прищів в домашніх умовах.

Тут все дуже просто – спирт наносять на ватний диск і м’якими, круговими руху втирають в шкіру, немов масажуючи її. При цьому здебільшого намагайтеся обробляти тільки проблемні ділянки шкіри.

Попередньо очищити шкіру не потрібно , інакше це може спровокувати зайву втрату вологи шкірою. Через 5-10 хвилин, коли спирт підсохне, на шкіру наносять легкий зволожуючий крем.

У перші кілька днів ми рекомендуємо Вам виконувати подібну процедуру 1 раз на добу, перед сном. Через 3-5 днів, якщо Ви порахуєте, що мурашиний спирт йде Вам на користь, інтенсивність можна збільшити до двох разів на день – вранці і ввечері.

Можна підвищити ефективність, чергуючи мурашиний спирт від прищів з більш щадними масками для шкіри (наприклад, на основі відвару трав або соку алое ). Тривалість використання спирту також індивідуальна (від 7 днів), але не повинна перевищувати 2-х місяців поспіль.

Не забувайте! Мурашиний спирт – лікарський препарат. І тому дотримуйтеся обережності, застосовуючи його в домашній практиці.


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *