Home / Маски для волосся / Молочна кислота для обличчя: властивості і принцип дії

Молочна кислота для обличчя: властивості і принцип дії

Багато жінок, які не люблять вживати молочні продукти, не відмовляться від їх використання в якості косметичних засобів по догляду за шкірою.

Адже всім відомо про унікальні властивості молочної кислоти, що міститься в них. Іноді, ці засоби є єдиним порятунком для шкіри обличчя.

Властивості молочної кислоти

Молочна кислота утворюється при бродінні. Присутня вона і в кислому молоці, і навіть у квашеній капусті.

Звичайно, навряд чи хтось « ризикне » пити прокишше молоко, але від нанесення цього продукту на шкіру можна отримати дивовижний ефект.

Пояснюється такий результат тим, що, по суті, молочна кислота є компонентом, біологічно спорідненим організму людини, будучи його зволожуючою складовою.

Як добавка до багатьох харчових і фармацевтичних продуктів, вона активно, в якості продукту біоферментації, використовується в косметології. Її склад чистий від застосування різних сторонніх домішок, що ще більше підвищує ефективність її застосування.

Звичайно, такі кислоти, як саліцилова, гліколева, порівняно з молочною кислотою, найбільш популярні, але, тим не менш, вона не поступається їм за ступенем свого впливу на шкіру. Її м’яка дія та унікальні властивості роблять її застосування корисним і приємним.

Молочна кислота належить до фруктових кислот, або, по – науковому, до класу альфа – гідрокислоти. Основна її дія на шкіру обличчя – щадний відлущуючий  ефект, тому її використовують і для чутливої ​та в’ялої ​шкіри.

Молочна кислота для обличчя: принцип дії

Зменшуючи верхній шар епідермісу, молочна кислота перешкоджає закупорювання сальних проток, роблячи шкіру гладкою і рівною. Вона також запобігає виникненню на обличчі чорних крапок і якісно видаляє ороговілі лусочки. Регулярне застосування для догляду за обличчям молочної кислоти допомагає запобігати запальні процеси і ліквідувати сліди прищів.

Як правило, час оновлення епідермісу для старіючої шкіри становить 45 днів. Використання молочної кислоти дозволяє наблизити його до фізіологічної норми і скоротити до 28 днів. При цьому набагато краще стає колір обличчя і зовнішній стан шкіри.

Важливою якістю молочної кислоти є її здатність зволожувати шкіру, так як вона знаходиться у складі зволожуючого натурального фактора шкіри. Вона володіє приголомшливою здатністю зв’язувати і утримувати вологу за рахунок створення навколо себе водної оболонки. Правильно перерозподіляючи, ця волога спрямовується до глибинних шарів шкіри, приводячи до її збалансованому зволоженню.

Молочна кислота для обличчя допомагає виробляти цераміди, які одночасно з жирними кислотами і холестерином, призводять до утворення ліпідного шару. Через це, шкіра втрачає найменшу кількість вологи, активно протистоячи негативному впливу ззовні. Дані процеси відбуваються не тільки на поверхні шкіри, але і в її глибоких шарах.

Молочна кислота стимулює роботу особливих клітин дерми – фібробластів, завдяки чому збільшується вплив гіалуронової кислоти, молекули якої починають активніше притягати до себе вологу, покращуючи стан шкіри. А це, в свою чергу, сприяє розгладженню зморшок і підвищенню її еластичності.

Особливо варто підкреслити омолоджуючий ефект при використанні молочної кислоти. Він досягається за рахунок поліпшення роботи фібробластів, завдяки якій оновлюється структура дерми і прискорюється оновлення клітин шкіри, тобто її регенерація.

Молочна кислота володіє і відбілювальними властивостями, які були відомі ще в часи Клеопатри. Використання молочної кислоти для обличчя дозволяє позбутися від пігментних плям, поліпшити колір обличчя і вирівняти його тон.

Існують два принципи дії даного препарату для досягнення позитивного результату. Перший заснований на відшолущуючій дії молочної кислоти, під час чого відбувається видалення пігменту разом з ороговілими частинками шкіри. Другий – більш глибокий, і відбувається на молекулярному рівні.

Препарати, до складу яких входить молочна кислота, блокують утворення пігменту. Молочна кислота успішно бореться з лущенням шкіри, надаючи протизапальної дії.

Де міститься молочна кислота

Молочна кислота входить до складу засобів, як для домашнього, так і професійного догляду. Це різні молочні пілінги, гелі для вмивання, денні та нічні креми.

Її ефект залежить від концентрації і від рівня кислотності, і може бути зволожуючим, відбілюючим, або регенеруючим засобом .

Для посилення дії молочної кислоти , її доповнюють в препаратах іншими видами кислот – яблучної , янтарної , гліколевої і деякими іншими. Це дозволяє швидше « запускати » відновлювальні процеси в шкірі і вирішувати багато косметичні проблеми.

Також до складу засобів входять і такі речовини , як активатори , що підсилюють ефект від косметичних процедур. Дія молочної кислоти настільки м’яке , що її застосовують у кремах і масках для повік.

Однак , щоб використання препаратів, що містять молочну кислоту для обличчя , дало очікуваний результат , необхідно вірно підібрати її концентрацію і метод використання.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *