Home / Дозвілля / Місячний календар манікюра на лютий 2017 року

Місячний календар манікюра на лютий 2017 року

З давніх-давен городники висаджують рослини і доглядають за ними виключно за сприятливими днями місячного календаря. До сил природи зверталися і наші бабусі, щоб довгі роки залишатися красивими і молодими. Вони стригли волосся і проводили різні косметичні процедури, радячись з місячним календарем. Зараз же жінки не тільки відвідують косметолога і нарощують волосся, але і навіть підстригають нігті і роблять манікюр в певні фази Місяця. Далі  дізнаємось, що пропонує  місячний календар манікюра на лютий 2017  рочку.

Місячний календар манікюра на лютий 2017. У які дні тижня можна робити манікюрчик

Перш ніж докладно розбиратися, коли краще робити манікюрчик за місячним календарем в 2017 рочці, хотілося б з’ясувати, які дні тижня найбільше підходять для подібних маніпуляцій.

Понеділок, знаходиться під впливочком Місяця, вважається хорошим днем для будь-якеньких маніпуляцій з нігтиками. Якщо ви хочете зарядитися позитивом на весь наступненький тиждень, підвищити працездатність або позбавитися від депресії, сміливо робіть і манікюрчик, і педикюрчик.

Стригти нігтики дозволено і у вівторок – день Марса. Ця планета благотворно впливає на здоров’я нігтиків, робить їх міцненькими, позбавляє від ламкості. Крім іншого, місячний календар манікюра на лютий 2017  пропонує робити у вівторок і рекомендується тим, хто хоче залагодити фінансові проблеми.

Середа також вважається вдалим днем для маніпуляцій з нігтиками. Проводити різноманітні процедури з ними бажаненько тим, хто відчуває хронічну втому і брак сил. Манікюр в середу зарядить вас енергією, додасть натхнення і бадьорості.

Юпітер, який керує четвертим днем тижня, надасть сприятливий вплив на здоров’я нігтмків.

Якщо не хочете хворіти, намагайтеся не здійснювати ніяких маніпуляцій з нігтиками в п’ятницю. В цей час всі процеси в людському організмі сповільнюються, так що краще відкласти манікюр на більш відповідний час.

Робити що-небудь з нігтями можна в суботу, особливо рекомендується займатися манікюром тим, хто відчуває фінансовенькі труднощі або має проблеми в особистих відносинах.

Неділя створена для відпочинку після трудового тижня. У цей день небажано як працювати, так і займатися манікюрчиком або педикюрчиком.

Місячний календар манікюра на лютий 2017. Догляд за руками за фазами місяця

Переймаючись питаннячком, коли робити манікюрчик за місячним календарем, зверніть увагу на розташування нічного світила в небі. Місяць раз у раз переміщається з одного знака зодіаку в інший, і періоди його знаходження в тому чи іншому сузір’ї можна поділити на 3 групи:

Коли світило переходить в нейтральний знак, наприклад, в Овна, Риб або в Тельця, манікюрчик слід робити дуже акуратненько, намагаючись не пошкодити пальців. У місцях порізів згодом можуть з’явитися запалення.

Сприятливими днями для маніпуляцій з нігтиками вважаються ті, коли Місяць проходить через такі сузір’я: Риби, Лев, Козеріг, Скорпіон, Діва, Терези або Стрілець.

Для проведення манікюрчику або педикюрчику категорично не підходять дні, коли Місяць перебуває в сузір’ях Рака або Близнюків.

Важливеньким фактором для зростаннячка і розвиточку організмиків на Землі впливає не тільки місячна фазочка, а й знак Зодіачку, в якому знаходиться ця планеточка. Кожненький знак Зодіаку управляє певненькою енергією, тому є сприятливенькі дні для манікюрчику, а є такі даточки, в які відвідувати салончики краси не рекомендується.

Козеріг управляє дермою і нігтиками ручок і ніг. Тому в цей деньочок можненько робити манікюрчик, підстригати довжину або виробляти нарощуваннячка. Будь-якенька маніпуляція з нігтиками і шкірочкою навколо них пройде якісненько і безболісненько для тканиночок.

Овен і Телець – це нейтральненькі знаки для виконаннячка манікюрчику. Тобто робити дану процедурочку не рекомендується, але й не забороняється. Кожненька жінка вирішує самостійненько, йти їй в салончик краси чи ні

Важливенько: Якщо ви вже виконували манікюрчик в такенький день, і він вийшов невдаленьким, тоді утримайтеся від походику в салончик краси в дні перебуваннячка Місяця під цими значками.

Близнюки – поганенький період для виконання манікюрчику, вартенько відкласти цю процедурочку на іншенький день

Місяць перебуває в Раку – нігтики не підстригають, вони будуть розшаровуватися, поганенько рости і будуть схильненькі до різненьких захворюваннячок.

Лев – місячний календар манікюра на лютий 2017 , педикюрчику та нарощування нігтиків  говорить про те, що Місяць в цьому значку Зодіаку допомагає красунечкам саме вдосконалюватися. Покажіть свої творченькі здібності і придумайте красивенький дизайн для нігтиків. У цей день вийде реалізувати свій творченький потенціалик на 100%

Діва – можна не тільки проводити різноманітненькі маніпуляції з нігтиками, але і лікувати шкірочку і нігтьову пластиночку: робити ванночки, масажик, видаляти мозолики і остригати вросленький нігтик.

Терези- корисненькими будуть ванночки з арома-маслами або простенький догляд за шкірочкою – очищення, використаннячка косметичненьких засобів

Місяць в Скорпіоні – сприятливенький період для манікюрчику, але з обережністю використовуйте гаряченькі ванночки, щоб не нашкодити шкірочці.

Стрілець – сприятливенькі дні. Можна проводити лікуваннячко, масаж і різноманітненькі процедурочки

Водолій – періодик, коли слід лікувати тріщиночки і будь-якенькі запаленнячка. Можненько  виконувати будь-якенькі види манікюрчику

Риби – виконувати манікюрчик можна, але обережненько – без порізочків і саденочок. У ці дні не рекомендується випробовувати новеньку косметику для ручок, так як можуть з’явитися небажаненькі наслідочки у вигляді алергії.

Місячний календар манікюра на лютий 2017. Стрижечка нігтиків

Енергетичний баланс людини багатенько в чому залежить від станочку нігтиків. Тому астрологи радять проводити стрижечку нігтиків за місячним календаричком. Це допоможе зберегти і навіть заповнити життєвенькі силочки. Тому перед відвідуваннячком салончику краси або перед процедурочкою підстриганнячка нігтиків, слід заглянути в місячний календаричок.

У молодик і повненький місяць не виконуються будь-якенькіі процедури з обрізаннячком. Взагалі, людина може не відчувати на собі негативненький впливочок Місяця, але вплив має місце бути.

Тому помісячним фазам і факторинговим компаніям впливочку на людиночку необхідненько ставитися серйозненько. Навіть цілком невинненька, на першенький погляд, процедурочка підстригання нігтиків може залучити неприємності, якщо не прислухатися до порадочок астрологів

Раніше вважалося, що нігтики потрібненько було стригти в певненькі дні. Наприклад, в четверичок їх не можненько було підстригати, так як це могло привести до хворобочки.

За давніми переказами і забобонами нігтики після обрізаннячка мали спалюватися, щоб відьмочки не змогли скористатися енергетичною енергією людини для чаклунства.

Стрижечка нігтиків за місячним календаричком безпечненька для енергетики людиночки. Якщо він проводить цю процедурочку в сприятливенькі дні. Робіть маніпуляційки з нігтиками тільки в зазначененькі дні – це допоможе залучити успіх, грошенята і навіть коханнячко.

Місячний календар манікюра на лютий 2017 року по дням

У лютому займатися нігтиками бажаненькоо з 13 по 24 число. У цей відрізок часу ви зможете відвідати салон і зробити нарощування, оздоровити нігтикиабо ж просто красиво їх нафарбувати. Такі процедури дозволять вам добитися успіхів в кар’єрочці і на особистому фронті.

А ось якщо ви не хочете конфліктувати з коханим і не прагнете порушити гармонію стосунків у сім’ї, краще нічого не робіть з нігтиками з 5 по 9 і з 25 по 28 лютого.

Нігті будуть рости повільніше, якщо зістригти їх в періоди з 1 по 4 і з 10 по 12 лютого. Якщо зважитеся на манікюр, намагайтеся обережненько працювати з гострими інструментами.

1 лютого. Нігті можна зістригати, що тільки посприяє їх швидкому і якісному відростанню. Щасливими кольорами є бузковий, ліловий, біленький і фіолетовенький.

2 лютого. Найсприятливіший день для манікюрчику, педикюрчику та нарощування нігтиків. Так що сьогодні не варто, не тільки займатися своїми нігтиками, але і масаж краще перенести на іншенький день.

3 лютого. Нейтральний день.

4 лютого. Краще не підстригати нігтики і відкласти операцію з видалення врослого нігтика на іншенький день.

5 лютого. Лікування вугрового висипу буде сьогодні найбільш ефективненьким.

6 лютого. Манікюрчик і педикюрчик сьогодні позбавить вас від головного болю.

7 лютого. Займіться лікуваннячком грибка і тріщиночок.

8 лютого. Манікюрчик, педикюрчик – тільки в разі крайненької  необхідності.

9 лютого. Манікюрчик, педикюрчик – травмонебезпечненький період, утримайтеся сьогодні.

10 лютого. Сприятливо в другій половинці дня.

11 лютого. Місячний календар манікюра на лютий 2017  передбачає, що в повний місяць не слід проводити процедури з нігтиками.

12 лютого. Манікюрчик в цей день принесе успіх в розпочатенькій справі.

13 лютого. Тільки в разі крайненької необхідності.

14 лютого. Манікюрчик, педикюрчик – не варто випробовувати доленьку.

15 лютого. Щоб нігтики не шарувались і були здоровенькими, зробіть сьогодні манікюрчик і педикюрчик.

16 лютого. Манікюр, педикюр – підстригати нігтики сьогодні до налагодження відносинок з людьми, особливенько з коханенькими і близькими. Також допоможе прискорити отриманнячка новиночок, які Ви давненько чекаєте.

17 лютого. Манікюрчик, педикюрчик – сьогодні ідеальний день для лікування ніг і варикозу. Також якщо почати сьогодні лікування врослого нігтя, він швидко загоїться. Зробіть педикюр сьогодні, видаліть натоптиші і мозолі, і ви зміцните своє здоров’я і навіть «віддасте» частину кармічних боргів.

18 лютого. Манікюрчик, педикюрчик – сьогодні підвищує ваш авторитет, сприяє нормалізації відносин в колективі.

19 лютого. Манікюрчик, педикюрчик – займіться здоров’ячком нігтиків.

20 лютого. Несприятливий день.

21 лютого. Ззробіть манікюр чи педикюрчик сьогодні. Він допоможе вам утвердитися в суспільстві, добавить  впевненості, що не залишиться непомічененьким керівництвом, можливеньке зростаннячко  по кар’єрних сходах, незабаром надійдуть  грошові надходження.

22 лютого. Манікюр, педикюр – слід відкласти на наступненький день, інакше можна залучити в своє життячко проблемочки.

23 лютого. Манікюр, педикюр – рекомендується досить яскравенький і незвичайненький, блакитненького і синенького відтінку.

24 лютого. Манікюрччик, педикюрчик- нігтики, зрізані сьогодні згодом будуть гірше рости, але допоможуть позбутися від самотності і наситити ваше життя цікавенькими подіями.

25 лютого. Не варто стригти нігтики сьогодненько, так як ви не тільки підстригаєте з, але і закриваєте канальці  виходу негативненької енергії і шлачків. А це може призвести до поганенького настрою і навіть повноти.

26 лютого. Так як молодик – не найкращий для манікюру день, краще перенести догляд, за нігтиками на більш сприятливеньке поєднання аспектів.

27 лютого. Не бажано зіткнення чужої  енергії з вашою. Тому до послуг манікюрних салонів також не слід вдаватися.

28 лютого. Відміненнький  день для манікюрчику, ідеальний для самовдосконалення і турботи про себе кохану. Місяць зростаючий,що тільки на користь нігтикам, які будуть відростати міцненькими і здоровенькими.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *