Home / Маски для волосся / Маска для обличчя з обліпіховою олією.

Маска для обличчя з обліпіховою олією.

Обліпіха цінується не тільки як надзвичайно багата вітамінами ягода, але і як відмінний засіб щоб прискорити ріст волосся, зміцнити їх, позбутися лупи. Завдяки високому вмісту вітамінів А і РР масло обліпихи робить волосся сильними, блискучими, густими.

Маска для обличчя з обліпіховою олією: Рецепт

1 столова ложка гарячої обліпихової олії

При лікуванні такого явища як випадіння волосся необхідно кожен день втирати  у  корені волосся (за 2 години до безпосереднього миття  голови) добре підігріте масло обліпихи у поєднанні з декількома крапельками  шампуню. Укутати целофановою плівкою та замотати рушником. Так необхідно протримати 1-2 години та після чого змити шампунем.

Маска з обліпіхи

Для суттєвого прискорення росту вашого волосся  неохідно робити маску з обліпіховою олією щонайменше 2 рази на тиждень  з додаванням у добе тепле обліпіхове масло однієї чайної ложечки « Димексиду ».  Тому що саме « Димексид » – це препарат, який допомагає вітамінам та лікам  проникати значно глибше в шкіру безпосередньо на клітинному рівні. Обліпихове масло  вже само по собі  пришвидшуе ріст волосся, а у поєднанні з димексидом  допомагає пришвидшити ріст волосся майже на 3-4 см на місяць! Тому якщо помітите, що волосся надмірно переобтяжене  маслом, то після масок ополаскивайте  його яблуневим оцтом,  який необхідно  наполовину розбавити водою.
Нехай природа допомагає


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *