Home / Макіяж / Макіяж для очей з навислою повікою

Макіяж для очей з навислою повікою

Правильний макіяж для очей з навислою повікою

Нависла повіка вважається маленьким недоліком обличчя. Втім його власницям не варто переживати. Немає таких проблем, з якими не впорався б хороший макіяж. Саме про макіяж для очей з навислою повікою ми сьогодні і поговоримо.

Макіяж для очей з навислою повікою: як визначити навислу повіку?

Подивіться на себе уважно в дзеркало. Якщо ви помітили, що верхня повіка нависає над рухомим або закриває його повністю, або перекриває будь-яку частину (зовнішній чи внутрішній кут або середину), то тоді ви зіткнулися з проблемою важкої повіки. Очі такої форми здаються маленькими, а обличчя набуває стомлений вираз. Макіяж покликаний візуально «відкрити» очі, зробити їх більш яскравими і виразними.

Макіяж для очей з навислою повікою: золоті правила

Ось кілька універсальних правил для тих, хто хоче зробити красивий і гармонійний макіяж для очей з навислою повікою

Не використовуйте перламутрові відтінки на верхньому повіку, інакше воно буде здаватись ще більш масивним.

Макіяж для очей з навислою повікою 1

Уникайте занадто широкої лінії підводки. Вона повинна бути тонкою і максимально близько розташовуватися до вій.

Якщо ви не дуже впевнені в своїх силах, то використовуйте матові тіні.

Не економте на праймері. Якщо ви не хочете, щоб тіні залишилися на шкірі верхньої повіки, нанесіть перед макіяжем базу. Вона не дозволить косметиці скочуватися і розмазуватися.

Слідкуйте за тим, щоб брови завжди були акуратними і доглянутими. Не забувайте про макіяж брів, всі просвіти між волосками повинні бути ретельно заповнені тінями. Ще одна хитрість: брови з високим зводом роблять очі широко розкритими. Можливо вас зацікавить як створити красиву форму брів для кругленького обличчя

Макіяж для очей з навислою повікою: специфіка

Базовий макіяж для очей з навислою повікою

Цей макіяж для очей з навислою повікою подарує вам природний «ненафарбований» вигляд. Вам потрібна палетка матових тіней, які містять різні відтінки коричневого: від молочно-білих, персикових, бежевих до бронзових і шоколадних.

Почнемо з того, що набираємо на кисть найтемніший тон і промальовуємо складку повіки виділяємо зовнішній куточок ока. Ретельно розтушовуємо. Можна малювати в природному поглибленні повіки або на пару міліметрів вище.

Більш світлими тінями профарбовуємо внутрішній куточок, а найсвітліший відтінок наносимо на центральну частину і під брову. Акуратно перемішуємо кольори і профарбовуємо вії.

Макіяж для очей з навислою повікою 2

Макіяж для очей з навислою повікою: акцент на зовнішній кутик ока

Для виконання цього макіяжу нам буде потрібно чорний олівець, кисть для тушування, темно-сірі, сливові і молочно-білі матові тіні, а також чорна гелеве підведення.

Промальовуємо кут ока і складку повіка олівцем, підсилюємо лінію в кутку ока штрихуванням. Штрихи повинні бути м’якими, спрямованими в бік скроні. Розтушовуємо олівець. Повторюємо малюнок графітовими тінями, в куточках очей розставляємо акценти сливовими тінями, а все рухоме віко покриваємо молочно-білим. Виконуємо міжвійкове підведення і фарбуємо вії, відтягуючи їх також до скронь.

Макіяж для очей з навислою повікою 3

Макіяж для очей з навислою повікою : варіант макіяжу представлений в відеоуроці:

Ми пропонуємо посилити блакитний відтінок ваших очей за допомогою переливаючих тіней кольору бірюзи. Поєднувати їх ми будемо з відтінком шоколаду, а простір під бровою підкреслимо максимально світлим, практично білим, тоном.

Спочатку наносимо під брову світлі тіні, потім виділяємо за допомогою бірюзи внутрішній куточок. Зверніть увагу, що тіні наносимо також і на нижню повіку. Тепер профарбовуємо зовнішній куточок ока і центральну частину. Особливо ретельно опрацьовуємо складку. Розтушовуємо межу між шоколадом і бірюзою.

Додатково підкреслити форму очей допоможе підведення по війковому краю верхньої повіки.

Макіяж для очей з навислою повікою 4

Макіяж для очей з навислою повікою: для карих очей

Насичений коричневий колір ваших очей відмінно підкреслять мерехтливі золотисто-бронзові тіні і чорне підведення.

Починаємо макіяж для очей з навислою повікою з того, що нанесемо на повіки праймер. Потім, озброївшись чорним напівжирним олівцем, замальовуємо зовнішній куточок ока. Зверніть увагу на фото: олівцева лінія нагадує букву V. Обов’язково підкреслюємо складку повіки. М’якою кистю розтушовуємо лінії. Набираємо трохи темних тіней і повторюємо малюнок олівцем. За допомогою маленького пензлика наносимо перламутровий білий тон у внутрішній куточок.

На поверхню плоскої кисті набираємо срібні тіні і наносимо на середину повіки. Ваше завдання – не залізти на складку, інакше макіяж для очей з навислою повікою ризикує виглядати неохайно.

По лінії росту верхніх вій виконайте підведення, а вії профарбуйте чорною тушшю. Щоб погляд був ще більш спокусливим, завийте вії за допомогою спеціальних щипчиків.

Макіяж для очей з навислою повікою 5

Макіяж для очей з навислою повікою: для зелених очей

Цей макіяж для очей з навислою повікою досить сміливий, адже в ньому ми будемо використовувати перламутрові тіні і яскраві блискітки. Ваші зелені очі сяятимуть яскравіше зірок на небі.

Нам знадобиться білий каял, жирний чорний олівець, перламутрові зелено-блакитні тіні, матові жовті тіні і яскраві зелені блискітки.

Спочатку підкреслимо брову за допомогою білого олівця. Не бійтеся, що лінія вийде занадто чіткою – ми її з легкістю розтушуємо.

Обводимо очі чорним. Лінія повинна бути досить жирною.

Зеленими тінями зафарбовуємо рухому повіку, а складку підкреслюємо матовими жовтими.

Настає найвідповідальніший етап: нанесення блискіток. Більш дрібні ми викладаємо у внутрішній куточок, а великі – в центр рухомої повіки.

Наш мейк-ап для очей з навислою повікою: вийшов святковим, тому особливу увагу варто приділити віям. Вони повинні бути довгими і загнутими, можна скористатися накладними.

Макіяж для очей з навислою повікою 6


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *