Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Лікування вугрів (акне) в домашніх умовах масажем стоп

Лікування вугрів (акне) в домашніх умовах масажем стоп

Рефлекторний масаж стоп дозволить позбутися від такої поширеної проблеми, як вугровий висип (акне). Мова йде про звичайні вугри, що доставляють людям безліч незручностей і проблем.

Під терміном акне мається на увазі запальне захворювання шкіри, пов’язане з порушенням секреції сальних залоз, розвиток його провокують також деякі бактерії. Часто вугри стають наслідком стресів, гормональних порушень, порушення обміну речовин.

Зараз існує величезна кількість кремів і мазей, виробники яких обіцяють швидке і ефективне позбавлення від вугрів на першій стадії. Але, часто такі засоби мають високу ціну, яка не всім доступна. До складу мазей входять хімічні компоненти, які вбираються в шкіру, можуть завдати їй шкоди, навіть якщо вугри зникнуть, побічний ефект може проявитися не відразу. А більшість косметичних засобів зовсім виявляються бездіяльними, і виходить, що гроші на них витрачені даремно.

Якщо вугрі переходять на другу і третю стадії, тоді доводиться приймати лікарські препарати всередину, користуватися послугами косметолога, проходити процедури очищення шкіри, зокрема, пілінг.

І в даному випадку рефлекторний масаж стоп має вагому перевагу, тому як він може виконуватися самостійно, без сторонньої допомоги в домашніх умовах. А значить, особисті гроші на покупку дорогих препаратів витрачати не доведеться. Також масаж стоп не має жодних побічних дій, не призведе до небажаних наслідків, а його ефект проявляється вже після кількох сеансів. Головне – проводити масаж регулярно – тричі на день. При цьому потрібно активувати рефлекторні зони імунної системи, лімфатичної системи обличчя та інші.

Щоб ефект від рефлексотерапії при акне був більш помітним, потрібно ще дотримуватися деяких правил:
• збалансоване харчування;
• здоровий спосіб життя;
• повноцінний відпочинок;
• максимальне виключення стресу.

Що треба робити для лікування акне?

Лікування вугрів (акне) в домашніх умовах масажем стоп 1

Техніка масажу гранично проста і на її освоєння вам буде потрібно буквально 2-3 заняття. Ніяких спеціальних знань з медицини вам не буде потрібно. Все що дійсно необхідно – ваші руки, ноги і намір!

Для лікування вугрів необхідно обробити масажними рухами в зазначеному порядку наступні рефлекторні зони: імунна система, яєчників, лімфатичної системи обличчя і головного мозку, гіпофіза, печінки, нирок, легенів і мімічних м’язів обличчя.

Масаж необхідно проводити 2 рази на день – вранці і ввечері.

За умови правильного виконання всіх рекомендацій по методиці лікування вугрів (акне), вже на 10-й день ви відчуєте поліпшення, а до кінця 20-го дня зможете побачити реальне поліпшення вашої шкіри в дзеркалі! Для підтримки результату виконуйте масаж 3-4 рази на тиждень.

Важливо!!! Для найкращого ефекту, рекомендуємо розігріти стопу – прийняти теплу 5-ти хвилинну ванну для ніг і провести розминку масажу гомілки і стоп.

Метод впливу на рефлекторні зони для лікування вугрів:

Відео-урок з масажу стоп при лікуванні вугрів (акне)

1 Яєчники – стимулюючий
2 Лімфатична система обличчя і мозку – стимулюючий
3 Гіпофіз – стимулюючий
4 Печінка – стимулюючий
5 Нирки – стимулюючий
6 Легені – стимулюючий
7 Мімічних м’язів обличчя – стимулюючий
8 Імунна система – стимулюючий

Дотримуйтеся рекомендацій і результат не змусить Вас чекати!


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *