Home / Дозвілля / Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків зодіаку

Розташування зірок вказує на те, що нас очікує порівняно сприятлива пора, основні події якої будуть пов’язані з емоційною сферою, міжособистісними відносинами і самореалізацією. Гороскоп на жовтень 2019 року рекомендує, що більшості знаків доведеться шукати щось середнє між брутальністю і м’якотілістю, щоб домогтися успіхів у пріоритетних галузях.

Гороскоп на жовтень 2019 року. Загальні значущі моменти в гороскопі

Гороскоп на жовтень 2019 року для всіх знаків зодіаку

У першій половині місяця будуть потрібні такі якості, як ввічливість, тактовність і навіть поступливість. А в другій частині періоду, навпаки, на перший план вийдуть стійкість, впевненість і наполегливість.

Гороскоп на жовтень 2019 року  підбадьорює: другий місяць осені, в порівнянні з вереснем, особливих прецедентів не принесе.

13 жовтня 2019 року – повний місяць. Це вкрай невдалий час для великих придбань, інвестицій, відповідальних операцій з грошовими коштами. А також це несприятлива пора для будь-яких починань (винятком стануть лише творчі проекти). Зате профілактичні процедури, очищення організму, стрижки і косметологічні маніпуляції принесуть вражаючі результати.

Період з 1 по 12 жовтня, а також з 29 по 31 число пройде під впливом зростаючого місяця. Це відмінний момент для фінансових вкладень, підписання угод і укладення договорів, здійснення грандіозних планів, соціальної активності, спортивних занять і вирішення побутових питань. А ось рутинні обов’язки зроблять негативний вплив на емоційний фон всіх астрологічних символів.

Гороскоп на жовтень 2019 року  для всіх знаків зодіаку

ОВЕН

У жовтні Овни будуть кидатися з крайності в крайність в своїх бажаннях і діях. У бізнесі підвернеться реальна можливість співпраці з іноземними партнерами. Але виникнуть деякі проблеми з місцевими партнерами, які згадають давні розбіжності і зажадають відшкодування боргів.

У разі своєчасного залагодження конфлікту, справи зможуть повернутися в звичне русло. Ситуацію врятує проведення переговорів. Жовтень для Овнів буде місяцем устремління до досягнення нових вершин. В кінці місяця очікуються значні фінансові розтрати, зокрема від вчасно непогашених кредитів. Період молодика – найнебезпечніший період для втрати грошей і марних грошових витрат.

Відносини з коханими будуть переповнені невеликими протиріччями, пов’язаними із зневажливим ставленням баранів до різних цінностей. Зумійте бути поступливими в цьому плані, насолоджуйтеся моментами перебування разом і не звертайте уваги на недоліки коханих.

Жовтень може бути підходящим часом для подорожей разом з партнерами по роботі або рідними. Дуже пощастить, якщо ви знову побачите визначні місця, де раніше вже відпочивали. Є висока ймовірність, що у багатьох Овнів сім’я поповниться ще одним членом родини.

Дорослі діти теж відрізняться хорошою поведінкою і принесуть радість. Фізичне та психологічне здоров’я в жовтні буде без змін. Хоча в період молодика уовна може спостерігатися злегка апатичний настрій.

ТЕЛЕЦЬ

Тельцям в жовтні доведеться відповідати за всі справи самостійно, незалежно від того, це особисте життя або бізнес. На роботі необхідно буде терміново зробити багато малоприємних справ. Виникнуть труднощі з їх рішенням, але це не привід для розладу, так як згодом у вас все одно все вийде. Головне тільки проявляти наполегливість і цілеспрямованість.

У сфері бізнесу є ймовірність придбання нерухомості, після покупки якої розвиток бізнесу піде вгору. В останній декаді жовтня з’являться невеликі розбіжності з партнерами, які через деякий час вдасться залагодити.

Сприятливий період для розширення бізнесу і початку співпраці з міжнародними організаціями. Працівники фірми зможуть виконати в цьому місяці такий обсяг роботи, про який навіть не припускали, що відповідно благотворно позначиться на фінансових показниках.

Фінансове становище буде стабільним і без збитків. Більш того, імовірна можливість прибутку від операцій на ринку нерухомості. Також поповнення в матеріальному плані може бути викликано у зв’язку з отриманням кредитних коштів. Людям, які не займаються підприємницькою діяльністю, надійде допомога від хороших знайомих. любовний гороскоп на жовтень 2019 року  для тельців в цьому місяці вплине на все особисте життя і долю.

Ви зможете змінити місце проживання, в основному за рахунок того, що переїдете жити в інше місто або за кордон або придбаєте нове житло. Основні клопоти по переїзду відбудуться саме в цей період. Незважаючи на невелике енергетичне виснаження, здоров’я Тельців в жовтні турбувати не буде.

БЛИЗНЮКИ

Один з найуспішніших місяців для представників цього знака. Їх завзятість та цілеспрямованість допоможе в досягненні будь-якої поставленої  цілі, ціною ризику втрати фінансового благополуччя і навіть дружніх відносин. Це місяць великих амбіцій, коли захочеться досягти висот у кар’єрі, тому в цьому плані вони будуть дуже активні і робити все для досягнення задуманих планів.

Заважати може невдоволення з боку оточуючих до методів втілення ваших амбіцій в реальність, через що можуть бути втрачені ділові зв’язки з деякими важливими партнерами. Необхідно зуміти не реагувати на громадське несхвалення, так як це негативно відіб’ється на ваших планах.

Любовний гороскоп для Близнюків буде сприятливим. У цьому місяці ви знайдете саме таку людину, про яку довго мріяли. Ті представники знака, які бажають зустріти кохання свого життя, зможуть її знайти.

А хто навпаки мріє просто про легкий флірт, випаде можливість для закладу невеликого роману. У другій половині місяця зросте загострення пристрастей як в сфері бізнесу, так і в особистому житті. Намагайтеся не йти на поводу у провокаторів, а зберігати спокій.

Одночасно в цей період у Близнюків зросте активність на роботі, внаслідок чого варто не забувати про стабільність у відносинах з рідними, яка може порушитися через вашу надмірну зайнятість. Кінець місяця передбачає бути спокійним для представників цього знака. Справи будуть розвиватися без особливих злетів і падінь.

РАК

Спокій в цьому місяці вам тільки буде снитися. Вплив Плутона негативно відіб’ється на ваших справах, рішення яких для Раків буде скрутним. Більш того, будь-які негативні ситуації в житті для них будуть небажані і несподівані через неготовність виходу з них. Однак якщо випаде шанс отримати хорошу посаду або завести нові відносини, не відступайте через страх змін.

У першій половині місяця під впливом планети Меркурія зросте успіх у підприємницькій сфері, тому сміливо можете починати нові справи. У Раків буде спостерігатися підвищена соціальна активність, завдяки якій завоюєте авторитет і добре ставлення з колективом і начальством. Постарайтеся щоб в цьому місяці у вас не було труднощів у фінансовому плані, тому що через це можуть виникнути конфлікти в родині.

Одиноким Ракам пощастить знайти людину, яка повністю відповідає всім вимогам про ідеальну для них другу половину. Ця романтична зустріч надасть вагомого впливу на подальшу долю Раків. Крім цього, є ймовірність, що у них відновляться відносини з колишніми коханими. Їм доведеться взяти на себе обов’язок зважитися вивести відносини на більш серйозний рівень.

Гороскоп на жовтень 2019 року  радить, що любовні стосунки не зможуть стати каменем спотикання для активної робочої діяльності, а навпаки сприятиме підвищенню бажанню до самовдосконалення та досягнення великих кар’єрних висот. У жовтні Ракам слід приділити увагу своєму здоров’ю, тому що через надмірну нервової і фізичної напруженості можуть розвинутися хронічні хвороби.

Для левів жовтень видасться важким, проте успішним в творчому і професійному плані. Леви зможуть визначитися зі своїм призначенням в житті і утвердитися в суспільстві. Підвищений успіх не повинен стати причиною великої гордості і упередженості. Не забувайте, що фортуна – річ непостійна, і зайва гордість може спричинити втрату доброго ставлення оточуючих вас людей.

У жовтні багато Левів зможуть максимально розкрити свій творчий потенціал. Це може бути освоєння нових навичок роботи, або займетеся якою-небудь науковою діяльністю. Перша половина місяця буде важливим періодом для врегулювання розбіжностей, що виникли у сімейних відносинах. Для цього вам доведеться менше пред’являти претензій і вимог до своїх близьких.

І взагалі, підійдіть до зміцнення відносин зі своїми коханими з усією відповідальністю, застосувавши фантазію і творчий підхід. В іншому випадку, зневажливе ставлення до другої половини може стати причиною зради. Одночасно з проблемами особистого характеру, не забувайте про справи робочі. Вам ймовірно запропонують якийсь невигідний проект.

Важливо розпізнати недоброзичливо налаштованих партнерів і не ув’язатися в дану угоду. Останній тиждень місяця для Левів буде перспективним в кар’єрному просуванні. Можливо вам запропонують працювати в іншій більш престижній фірмі. Тому не пропустіть нагоду, вам може крупно повезти.

ДІВА

Дівам рекомендується в цьому місяці бути максимально чесними, не залежно від того це ділові або особисті відносини. Вплив планети Нептун принесе у ваше життя багато ситуацій, в яких ви будете виглядати не дуже відверто. Загадковість у вашій поведінці не дуже добре позначиться на відносинах з діловими партнерами. Більш того, може викликати проблеми особистого плану.

Гороскоп на жовтень 2019 року  радить, що Діви повинні визначитися зі своїм іміджем, характер яких залежатиме від сфери діяльності, якою ви займаєтеся. Жовтень буде для Дів місяцем швидкоплинних інтрижок. Тих, хто бажає відносин на більш серйозному рівні, повинні чітко дати зрозуміти про це своєму обранцеві.

У першій половині місяця Дівам необхідно буде відновити своє становище в колективі. Краще якщо вони самі створять команду з однаково мислячих партнерів. Сприятливий вплив Меркурія сприятиме зав’язуванню нових знайомств і взагалі плідній співпраці з людьми. У цей період у вас буде багато дружніх зустрічей і спілкування, яким не варто зловживати, так як це негативно може позначитися на роботі.

В середині жовтня ви будете переповнені творчими і професійними ідеями, які викличуть схвалення у начальства і заохочення за розробку нових винаходів в діяльності компанії. Крім цього, в даний час вам слід бути обережними і уважними, тому що є ймовірність отримання травми. Любовний гороскоп віщує розвиток щасливих взаємин, однак тільки якщо ваші наміри мають серйозний контекст.

ТЕРЕЗИ

 У жовтні для вирішення проблем Терези повинні будуть проявити фантазію і творчий підхід. Від рівня вашої винахідливості буде залежати швидкість втілення бажань. Примітно, що в цьому місяці Терези  захочуть змін в житті, для чого займуться новим видом діяльності або хобі, або навіть надумають поміняти місце роботи. Крім цього, вони розірвуть зв’язки з людьми, від яких немає ніякої моральної віддачі.

Щодо особистих стосунків, то в разі якщо вони себе вичерпали, Терези  також без жалю можуть їх закінчити. У жовтні здоров’я Терезів може посилитися за рахунок ускладнення попереднього захворювання. В любовній сфері будуть бушувати пристрасті, однак в діях потрібно керуватися не емоціями, а здоровим глуздом.

Заради підкорення об’єкта любові Терези будуть прагнути до вдосконалення. Ймовірно що в цей період натхнення вас переповнить настільки, що ви досягнете таких успіхів, яких раніше не досягали. Позитивний вплив Марса в другій декаді місяця допоможе втіленню задуманих планів.

Гороскоп на жовтень 2019 року рекомендує, що  не ставте перед собою недосяжних цілей, так як можете втратити час в надії на її реалізацію, а толку все одно не буде. В останній тиждень місяця стабілізуються справи з фінансами.

Завдяки отриманню перспективної посади ви будете упевнені в завтрашньому дні і покращите  свій добробут. Людям, яких влаштовує їх нинішнє фінансове становище або вільних від кар’єрних амбіцій, варто приділити більше уваги особистим стосункам.

СКОРПІОН

У жовтні вся енергія Скорпіонів буде спрямована на досягнення професійних висот і побудову своєї кар’єри. На їхнє переконання для цього потрібно обов’язково непосильно працювати. Тому їх буде долати велика втома, внаслідок чого не буде залишатися сил і часу на особисті і дружні відносини. Серйозна позиція до роботи відіб’ється і на справах любовних.

Прихильності партнера вони будуть домагатися за рахунок демонстрації серйозності своїх намірів, а не за допомогою легковажних методів. У разі викриття партнера в невірності, Скорпіони почнуть шукати йому заміну. Постарайтеся бути менш суворими в прийнятті даного рішення, так як причина може бути в вас самих і краще переглянути свою поведінку.

На початку місяця Скорпіони отримають звістки, які перевернуть їхнє життя і вплинуть на прийняття важливого рішення в особистому житті. Під дією планети Меркурій повсякденне життя перетвориться на низку днів, наповнених різноманітними подіями. У діловій сфері слід уникати конфліктів з партнерами, тому що це негативно відіб’ється на справах фірми. Крім того, необхідно вивчити психологію людської поведінки.

Це допоможе контролювати ситуацію під час співпраці з компаніями-конкурентами. У середині місяця в зв’язку з впливом Юпітера намагайтеся бережливо ставитися до свого бюджету, інакше необдумані витрати приведуть до проблем з фінансами. У завершальній декаді місяця приймайте важливі рішення, попередньо ретельно їх продумавши. Якщо прислухаєтеся до цієї поради, вам гарантований успіх в найбільших справах.

СТРІЛЕЦЬ

У жовтні Стрільці будуть дуже активними в плані роботи. Марс буде допомагати їм в успішному просуванні справ і дасть можливість усунути існуючі проблеми. Стрільці, які займаються творчою роботою, відправляться в подорож за натхненням, після чого зможуть створити успішний арт-проект.  Багато Стрільців в цьому місяці будуть особливо популярні серед громадськості. Вони проявлять себе з найкращої сторони і заведуть хороші знайомства.

У сімейних відносинах розгориться конфлікт на грунті існуючих протиріч і підвищеної захопленості Стрільців. Тому для збереження гармонії з близькою людиною, переконайте вашу половину в вашій вірності і відданості і перестаньте вести легковажний спосіб життя.

Перша половина жовтня для багатьох Стрільців виявиться підходящим часом для створення любовних зв’язків, які можуть перерости в майбутньому більш серйозні відносини з одруженням.

У тих, у кого на любовному фронті проблем немає, отримають від своїх коханих багато ніжності і уваги. Вплив Венери найкращим чином сприятиме в цьому. У жовтні можуть бути проблеми з роботою травної системи, тому постарайтеся дотримуватися правильного режиму харчування.

В середині місяця Стрільці всі зусилля направлять в бік покращення свого матеріального добробуту, а вплив планети Юпітер буде сприяти в цьому.

Остання декада стане періодом відкриття життєво важливої та корисної інформації, яка стане доступною завдяки недавнім гарним знайомствам.

КОЗЕРІГ

Козерогам рекомендується менше замикатися і в собі і всю енергію направити на підвищення своїх комунікативних навичок. Для цього частіше виходьте в світ і більше спілкуйтеся з оточуючими. Вплив Плутона буде позитивним в області всіх життєвих ситуацій. Однак це не дає приводу самим розслаблятися, покладаючись на благотворний вплив.

Гороскоп на жовтень 2019 року  рекомендує, що від ваших активних дій буде залежати вирішення багатьох проблем. Намагайтеся не робити ризикованих кроків у втіленні намічених планів, тому що наслідки можуть бути непередбачуваними. У першій декаді всі плани, які Козероги мріяли реалізувати, втіляться в життя і навіть більшою мірою, ніж вони цього чекали. Тому у вас залишиться багато часу на інші важливі справи, такі як любов і зустрічі з близькими і друзями.

З коханими поводьтеся відкрито і нічого не приховуйте, щоб не було причин для виправдань. Негативний вплив  на Козерогів в середині жовтня призведе до загострення відносин з партнерами по роботі. На особистому фронті з’явиться об’єкт бажання, який не відповість взаємністю, тому не витрачайте час даремно на будівництво безнадійних відносин, а краще займіться зміцненням старих.

На роботі по можливості зберігайте хороші зв’язки з колегами, так як без їхньої підтримки вам не обійтися. В останній декаді місяця у Козерогів загостриться почуття самолюбства. Будь-яка похвала або комплімент буде викликати у вас бурю самовдоволення. Але зумійте відрізнити щире ставлення до вас від помилкового, так як таким чином вами можуть маніпулювати в корисливих цілях.

ВОДОЛІЙ

Місяць видасться цілком успішним. Якщо навіть і виникнуть незначні проблеми, то це вас буде тільки більше стимулювати. У цей період ви як ніколи захочете зміцнення своїх життєвих позицій в плані кар’єри і бізнесу. Головне тільки терпляче втілювати задумане, а не зупинятися і в разі невдач. Завдяки величезному бажанню і завзятості вам по плечу буде будь звершення.

У першій половині місяця ваша величезна комунікабельність і дружелюбність притягне в життя багато хороших знайомств. Ваш будинок стане місцем постійного скупчення друзів і родичів, тому нудьгувати не доведеться. Надмірна товариськість повинна не стати причиною появи думки у інших людей про вашу нав’язливість. Для цього намагайтеся ретельно вибирати коло спілкування і не ділитися з усіма підряд своїми думками.

У середині місяця в терміновому порядку візьміться за своє особисте життя. Знайдіть у вашій коханій людині подібні до ваших рис характеру, вам це допоможе знайти шлях до серця коханого. Якщо почнете новий роман, попередньо вивчіть людину, і після цього робіть висновки про його характер.

В кінці місяця Водолії спробують перевірити себе на успішність, вплутавшись з цією метою в ризиковану справу.

Яким би не був його результат, вони все одно витягнуть з цього вигоду: в разі програшу тільки посміються, якщо ж піде успіх, ще більше переконаються в своїх можливостях. В особистій сфері ризикувати немає необхідності, так є ймовірність виникнення відносин, що не передвіщають щасливого результату.

РИБИ

Для Риб зірки в цьому місяці не віщують цікавих подій, через це вони самі намагатимуться урізноманітнити своє життя. Вплив планети Марс негативно відіб’ється на психологічному стані представників даного знаку зодіаку, а саме, виникне незрозуміле почуття тривоги.

У першій декаді Рибам захочеться кардинальних змін в житті, аж до того, щоб все кинути і поїхати в іншу країну в пошуках кращих умов. Однак через неможливість реалізації даного бажання воно так і залишиться мрією, про яку Риби не наважаться нікому навіть розповісти.

Якщо все ж деякі зміни і торкнуться вашого життя, спробуйте під час їх реалізації не обмежувати почуття і інтереси близьких вам людей і партнерів по роботі. Середина місяця буде стабільною і навіть нудною. Є ймовірність закінчення любовних відносин, причиною яких може стати охолодження один до одного і повертати їх в такому випадку буде помилкою. Крім цього, через активну позицію Риб вони зможуть обзавестися новими цікавими знайомствами як в професійній, так і в особистій сфері.

Вони будуть оточені великою увагою з боку громадськості і протилежної статі. В останній декаді закінчиться несприятливий період в житті Риб і необхідно буде визначити нову мету, яку необхідно досягти. Не варто намагатися будувати нездійсненні плани, а зуміти отримувати радість від того, що з надлишком у вас вже є. В кінці місяця не варто вирушати в далекі подорожі, так як витягнете від них мало корисного.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *