Home / Дозвілля / Гороскоп на квітень 2018 року по знакам зодіаку

Гороскоп на квітень 2018 року по знакам зодіаку

Другий місяць весни принесе всім чимало клопоту. Але разом з ними принесе цілий мішок радостей, великий візок нових можливостей і задоволень. Вже з березня підбадьорені після зими знаки зодіаку почнуть вибудовуватися до нього в чергу, щоб отримати свою частку подарунків. Не хвилюйтеся, гороскоп на квітень 2018 року  нікого не обділить своєю увагою!

Гороскоп на квітень 2018 року

Весна, як їй і годиться, багатьох наповнить свіжими силами, новими надіями і сміливими амбіціями, так що квітень, готовий кожному надати шанс домогтися заповітної мети, виявиться дуже до речі.

Овен

У квітні Овнам доведеться чимало побігати і попрацювати, але доля щедро винагородить баранчиків за їх зусилля

Приплив енергії, який Овни відчують в перших числах квітня, змусить активніше закрутитися коліщаткам їх кар’єри, через що більшість Овнів зможуть отримати підвищення або чіткі перспективи на подальший службовий ріст.

Однак ретроградний Меркурій буде збивати парнокопитних з пантелику, змушуючи їх робити помилки і провокуючи на конфлікти, тому до успіху дійдуть не всі.

У другій декаді місяця гороскоп на квітень 2018 року  радує: в гаманці Овнів просиплеться справжній золотий дощ, але це мало вразить представників рогатоого знака – Овни будуть по самі ріжки зайняті особистим життям, приділяючи весь вільний час сім’ї або спробам її побудувати.

Бажання одиноких Овнів знайти другу половинку з великою часткою ймовірності буде задоволено в кінці місяця. Головне, не забувайте проявляти ініціативу, чекати першого кроку від принца (або принцеси) – заняття невдячне.

Тілець

Спочатку відносини Тельців з примхливим весняним місяцем не заладяться. Аж до 15-17 числа небесного бичка будуть тут і там вартувати дрібні капості у вигляді чвар, загублених речей, порожніх витрат та інших неприємних пригод. Однак рука об руку ними прийдуть і можливості, тому не думайте провести квітень жабою в анабіозі! Дійте, хоча і з обережністю.

В середині місяця зробіть невелику паузу, щоб відпочити, проаналізувати останні події та намітити план подальших дій.

Третя декада квітня компенсує всі втрати в подвійному обсязі. Кар’єра, кохання, фінанси – успіх може прийти в будь-якій області. Струсніться і беріться за справу!

Близнюки

Фортуна буде довго роздумувати, перш ніж повернутися до Близнюків обличчям. Не втрачайте самовладання, в квітні воно вам точно посміхнеться!

У першій половині місяця незакінчені справи будуть тягнути Близнюків назад. Потихеньку завершуйте старі проекти, але остерігайтеся починати нові – їх просування відніме багато сил і змусить залишених без уваги домашніх ревнувати вас до роботи. І будьте обережні з фінансовими питаннями! Підпис не на тому документі або нулик не на своєму місці можуть залишити вас без грошей.

В середині місяця Фортуна нарешті згадає про близнюків і повільно, зі скрипом, почне повертатися до них обличчям. Хочете залучити її увагу раніше, вчіться співпрацювати – злагоджені команди прийдуть до успіху швидше, ніж горді одинаки.

Гороскоп на квітень 2018 року  радить, що кінець квітня стане періодом початку нових справ. Швидкого прибутку вони вам не принесуть, але з часом неодмінно окупляться. Крім того, третя декада підніме на нову висоту особисту чарівність Близнюків, забезпечивши їм успіх у протилежної статі. Користуйтеся шансом!

Рак

Приділіть особливу увагу спілкуванню, саме тут буде критися джерело ваших успіхів і невдач в квітні

На початку місяця Раки будуть зазнавати труднощів у соціальній сфері. Пліткують колеги, вперті клієнти і раз у раз надуває губки друга половинка кого завгодно виведуть з себе! Але сварки в вашому положенні неприпустимі, тому будьте подвійно терплячі і обережні.

Особливо це стосується тих, хто вже перебуває у відносинах: ризик розбігтися назавжди через дріб’язкові сварки в ці дні буде великий як ніколи.

В середині місяця розпечена обстановка почне зменшувати градуси, але не розслабляйтеся – на вас все ще буде віяти жаром.

Зате кінець квітня принесе повне благоденство. Чекайте: надходження великих сум на рахунок, вдалих ділових або розважальних поїздок, любовні ідилії, нові знайомства і успіх в творчості.

Лев

Меркурій, зіпсував в квітні життя не одному знаку, не обійде стороною і Левів. Під його впливом ви будете приймати неправильні рішення і потрапляти в аварії, тому утримайтеся від участі у великих проектах або далеких поїздках.

Зате красномовство Льва розквітне буйним цвітом, завдяки чому до середини місяця він зможе завести собі нових друзів і ділових партнерів. Причому доля стане зіштовхувати свого підопічного не тільки зі співвітчизниками, а й з представниками інших культур, у яких Лев зуміє почерпнути для себе багато нового і цікавого.

В кінці квітня значна сума дозволить Льву послабити затягнутий в перших числах місяця пояс. Як раз вчасно! Саме цей період ідеальний для створення сімейних союзів і розкішних весіль.

Діва

На початку квітня Дів накриє хвиля дратівливості. Викликати спалах неправедного гніву буде буквально все, тому заздалегідь запасіться ромашковим чаєм і освоюйте пару дихальних технік, інакше залишитеся без друзів і коханого (коханої), а начальник замість вас вирішить просунути наверх менш скандального співробітника. Але не лікуйте нерви шопінгом: пройде зовсім небагато часу, і ви зрозумієте, що даремно витратили гроші.

Середина квітня зробить Дів схильними до чужого впливу. Прискіпливіше вибирайте собі компанії, щоб не попасти в халепу.

Під кінець місяця починайте робити активні дії для просування по службі.

Терези

У перших же числах квітня Терезам слід закопати сокиру війни і забути, в якому місці вони це зробили. Будь-який конфлікт буде чреватий для них серйозними наслідками аж до звільнення з роботи або розриву з коханою людиною.

Гороскоп на квітень 2018 року  рекомендує, що ближче до середини місяця в житті Терезів почнуть відбуватися великі зміни. Якщо відчуваєте потребу внести в своє існування будь-які нововведення, дійте, в цей період стає можливим мало не все.

В кінці квітня чекайте поїздок по країні і за кордон, надходження на рахунок великих сум, здійснення вдалих покупок – словом, багато приємних подій.

Скорпіон

Перша декада квітня загрожує Скорпіонам двома бідами: небезпеками, пов’язаними з транспортом, і шахраями. Заплануєте поїздку, будьте уважні як ніколи; зважтеся укласти угоду, вивчіть текст договору з лупою.

Коли місяць почне наближатися до середини, можете діяти сміливіше. У вас можливі ще непорозуміння з діловими партнерами або напруженість в стосунках з коханими, але в цілому справи явно покотяться в гору. Не зміниться, мабуть, тільки фінансова ситуація – весь квітень вона буде залишатися помірно благополучною.

Кінець місяця Скорпіону варто присвятити облаштуванню особистого життя. В цей час припиняються сварки, встановлюється взаєморозуміння і розквітають романтичні почуття.

Стрілець

На відміну від більшості знаків, початок місяця виявиться для Стрільця найспокійнішим періодом. Можна буде повалятися на дивані, прочитати пару давно відкладених книг або зайнятися улюбленим хобі, на яке раніше не вистачало часу.

Однак Стрільці, які щільно засіли вдома за книгами, в’язанням або ліпленням, обкрадуть самі себе. Друга декада місяця принесе активним і товариським кілька нібито випадкових зустрічей, здатних повернути долю на краще. Щоб ви і шукали – дружбу, кохання, пристрасть, ділове партнерство або спонсора для своїх проектів., потрібна людина виявиться поблизу. Не пропустіть її!

В кінці місяця розщедрена доля раптом вирішить, що вона занадто вже прихильна до Стрільців, нахмурить брови і виставить на їх шляху пару перешкод.  Не тушуйтесь і йдіть далі, просто станьте трохи обережнішими.

Козеріг

Козеріг увірветься в квітень, завзято цокаючи копитами і струшуючи ріжками. На жаль, енергія, що  б’є фонтаном замість нових звершень приведе його до суперечок з менш натхненними колегами і розбратами в сім’ї. Не поспішайте змінювати світ, краще підганяйте до кінця розпочаті справи і розглядайте пропозиції, які вам надходять, щоб вибрати найбільш вигідні з них.

Ближче до середини місяця можна переходити до активних дій. Поєднуйте сміливий натиск з холодним розрахунком, і самі здивуєтеся великій кількості своїх перемог.

Гороскоп на квітень 2018 року  радить, що кінець місяця пройде під знаком сім’ї та дружби. Якщо у Козерога були конфлікти з рідними або другою половинкою, їх вдасться вирішити. Якщо залишаться невирішені проблеми, друзі допоможуть з ними впоратися. Поставте справи на паузу і махніть на тиждень-другий у відпустку, ви це заслужили.

Водолій

З 1 по 15 квітня у Водоліїв буде досить-таки непростий період, що загрожує їм травмами, помилками і розривом відносин. В цей час не рекомендується приймати серйозних рішень, здійснювати далекі поїздки і займатися збором інформації.

Але не сумуйте! Водоліям, що зуміли зберегти посмішку на губах, в середині місяця крупно пощастить. Перш за все, прийдуть в порядок фінанси – числа десь з 7 – а потім почнуться успіхи в роботі і навчанні. До речі, нові знання ви буде засвоювати жартома, так що має сенс записатися на будь-які курси, від крою та шиття до автошколи.

В кінці квітня гороскоп віщує: в серці Водолія розквітне кохання. Одинаки переберуть десяток-другий шанувальників і зупинять свій вибір на самому гідному, пари, що склалися влаштують весілля, а подружжя почнуть працювати над появою спадкоємця.

Риби

Всю першу декаду квітня Риби будуть змушені розбиратися з фінансовими питаннями. Витрати далеко перевершать доходи, що змусить представників водяного знака чимало понервувати.

До середини місяця матеріальне становище Риб стабілізується, хоча все ще не буде блискучим. Зате намітяться чіткі шляхи виходу з кризи – швидше за все, в тій діяльності, яка поки Рибами мало освоєна.

Успіх, неквапливими кроками підбирається до лускатих з середини квітня, до третьої декади мало не зіб’є їх з ніг. Грошові питання нарешті перестануть мучити Риб, зав’яжуться нові знайомства з цікавими людьми, а невеличкий перепочинок зарядить силами і хорошим настроєм. Ідіть далі, нові перемоги не за горами!

Квітень не обійдеться без проблем. Три не найдоброзичливіші планети – войовничий Марс, похмурий Плутон і Меркурій – створять всі умови для сварок, непорозумінь і помилкових кроків. Але терпіння і праця все перетруть, надія допоможе вистояти в колотнечі, а віра в себе і щира посмішка – зробити неможливе. Хочете особисто в цьому переконатися? Весна надасть вам шанс.

Китайський гороскоп на квітень 2018 року

У квітні 2018 року Собаки повинні уважно стежити за всіма дрібницями. Адже незначна деталь може стати для них величезною проблемою. Зірки радять не вплутуватися в авантюри і ділитися секретами з незнайомцями.

Кохання

Майже всі народжені в рік Собаки в квітні 2018 зайняті особистим життям. Так виходить, що треба вирішувати численні сімейні проблеми, більшість з яких пов’язані з дітьми. Що точно трапиться, сказати однозначно неможливо, але доведеться витратити значні грошові суми.

Собакам, які закохані, теж складно. Взаємини з партнером непостійні. То сварки, то примирення. Навіть якщо пара сьогодні на межі «розлучення», то завтра почуття спалахують з новою силою.

Однак пам’ятайте, що будь-який скандал веде до розставання, накопичення взаємних претензій. Тому прислухайтеся до поради зірок, тримайте емоції під контролем. Не поспішайте висловлювати коханому все, що «накипіло», потім можна гірко шкодувати про спонтанне звинувачення. Гороскоп на квітень 2018 року  радить, що тільки терпіння і делікатність допоможуть пережити небезпечний період, який триватиме з 1 по 15 квітня.

Робота і бізнес

Перша половина квітня 2018 року – період, коли зірки шикуються несприятливо. Щоб розширити бізнес або зміцнити позиції на ринках доведеться витратити величезні зусилля і кошти. Тому не варто приймати поспішних рішень, діяти необачно. Краще відкласти всі важливі переговори і справи до початку третьої квітневої декади.

З 1 по 15 квітня 2018 року багато зустрічей, ділових пропозицій. Але розраховувати на нових потенційних компаньйонів, що з’явилися в цей час, не слід. Куди надійніше виявляться колишні давні колеги, суміжники. Можна навіть відновити колишні перевірені зв’язки. Вони виявляться корисними і прибутковими.

У третій декаді Собака зуміє надолужити згаяне. Так що форсувати події або засмучуватися через невдачі на початку місяця не потрібно. Все вийде, збирайте сили, будуйте плани.

Фінанси

А ось грошики на початку квітня треба приберегти. У першій половині місяця ймовірні незаплановані витрати, причому, великі. Додаткові кошти будуть витрачені на потреби сім’ї і на вирішення проблем, пов’язаних з бізнесом.

Але немає приводу для переживань. В середині квітня бюджет суттєво поповниться. Та й в кінці місяця можна буде виручити непоганий прибуток. Таким чином збалансуються і витрати, і доходи.

Здоров’я

У квітні 2018 року Собаки не зможуть похвалитися богатирським здоров’ям. Але і причин для серйозних скарг на збої в організмі у них також не буде. Єдине, на що потрібно звернути увагу, це раціон.

Гороскоп на квітень 2018 року  радить, що не треба налягати на солодке, жирне і інші смачні, але не дуже корисні продукти. Ця порада особливо актуальна, тому що в квітні 2018 року чимало приводів для застіль. А значить, не варто зловживати і алкоголем.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *