Home / Дозвілля / Гороскоп на 2018 рік для знаків Зодіаку. Підбірка

Гороскоп на 2018 рік для знаків Зодіаку. Підбірка

Гороскоп на 2018  рік обіцяє знакам Зодіаку менше несподіванок і більше стабільності. Те, що буде започатковано в цьому році, буде тривати довгий час. У гороскопі 2018 року аналізуються основні астрологічні тенденції, так що ви можете дізнатися, як той чи інший транзит або планетний аспект вплине на ваше життя. Читайте астрологічний прогноз для свого зодіакального знака і дізнайтеся, в чому очікувати удачі, які можуть бути труднощі, як складуться обставини в коханні, кар’єрі та фінансах.

Гороскоп на 2018 рік для знаків Зодіаку

Овен

Гороскоп на 2018  рік говорить про те, що у Овна є багато можливостей привести своє життя в порядок. Ви зможете успішно реалізувати свої плани, незалежно від того, чи стосуються вони особистого життя, роботи або фінансів.

До 8 листопада 2018 Юпітер залишається в одному з фінансових будинків Овна. Це сприятливий час для вирішення фінансових питань, адже Юпітер приносить удачу. Така позиція планети може вказувати на везіння з грошима або отримання спадщини. Крім того, у вас є шанси залучити матеріальну допомогу, отримати підтримку впливових осіб, виплатити борги минулих років.

Ваші фінансові перспективи покращаться, якщо об’єднаєте свої ресурси, таланти і гроші з іншими людьми. Гороскоп рекомендує вибирати партнерів, які мають досвід у фінансовій та діловій сфері.

У листопаді Юпітер входить в дев’ятий будинок Овна, пов’язаний з поїздками, дослідженнями, вищою освітою, подорожами, юридичними справами, відносинами з іноземцями. Чекайте вдалого повороту подій в цих областях. Багато з вас задумаються про переїзд в інше місто або навіть країну.

Уран знаходиться в Овні з 2011 року, підштовхуючи вас до масштабних змін. Прагнення до незалежності могло створювати певні труднощі, оскільки не всі ваші кроки були продуманими.

У 2018 році ця планета змінює положення і на період з 15 травня по 6 листопада переходить в будинок грошей Овна. Уран діє непередбачувано, так що однаково ймовірні й надприбутки, і грошові втрати. Деяким з вас доведеться пожертвувати комфортом, щоб добре заробити.

Марс, управитель вашого знаку, рухається в ретроградному (зворотному) напрямку з 26 червня по 29 серпня 2018 року. Це вказує на рух назад і нерішучість. З іншого боку, у вас є час для роздумів, для переоцінки досягнутого і визначення планів на майбутнє.

Гороскоп радить бути уважнішими до здоров’я в періоди, коли Меркурій, який керує будинком здоров’я Овна, буде ретроградним: 23 березня – 15 квітня, 26 липня – 19 серпня, 17 листопада – 7 грудня 2018. Якщо є хронічні захворювання, то час добре підходить для відновлення лікування.

Тілець

Гороскоп на 2018  рік обіцяє Тільцю динамічний період. Приходить пора розпрощатися зі старим і вітати нове. Зміни стукають у двері і можуть навіть викликати занепокоєння, але, якщо ви навчитеся не пручатися, рік принесе радісне хвилювання і творчий драйв.

Відносини Тільців стають більш перспективними, адже доброчинна планета Юпітер до 8 листопада 2018 року перебуває в секторі партнерства. Чекайте позитивних змін в тому, що пов’язано з відносинами, як особистими, так і діловими.

Вплив Юпітера допомагає домогтися успіху у співпраці з іншими. Через партнерів до вас може прийти і удача, і матеріальний прибуток. Розпочаті в цей період відносини, як правило, успішні і щасливі – принаймні, поки вони взаємовигідні. Іноді цей планетний транзит виражається в розриві зв’язку, але, якщо так трапиться, ви відчуєте полегшення.

У самотніх Тільців ростуть шанси зустріти свою другу половинку, багато в чому завдяки здатності підтримувати гармонійну взаємодію.

Сатурн протягом усього 2018 року залишається в дев’ятому будинку Тільця, так що пошук сенсу життя і ідеалів набуває важливого значення. Відбуваються перетворення в світогляді, розширюється ваше бачення світу і свого місця в ньому.

Кращим способом пізнання стають подорожі і дослідження, вони допоможуть вам набути впевненості в собі і знайти своє справжнє призначення. Якщо приймете рішення продовжити освіту, кар’єрний розвиток отримає новий імпульс.

Уран, планета змін, вже тривалий час (з 2011 року) перебуває в духовному дванадцятому будинку Тільця. В період з 15 травня по 6 листопада 2018 ця планета переходить в ваш знак, що дає бажання йти невторованими шляхами, відкинувши правила і традиції.

Під впливом Урана в Тільці ви можете здійснювати несподівані вчинки, які чимало здивують ваших близьких. Однак вас не турбує, що подумають інші. Більшість будуть експериментувати із зовнішністю: зміною іміджу, незвичайним кольором волосся тощо.

Затемнення 2018 року активують будинку кар’єри і сім’ї Тільця: 31 cічня місячне затемнення в будинку сім’ї та витоків, в будинку кар’єри два затемнення – 15 лютого сонячне затемнення і 27 липня місячне. Можливо, події в сім’ї підштовхнуть вас змінити кар’єрні орієнтири. Зірки радять підтримувати баланс роботи та особистого життя, щоб жодна з цих сфер життя не розвивалася на шкоду іншій.

Венера, що управляє вашим знаком планети, рухається в ретроградному (зворотному) напрямку з 5 жовтня по 16 листопада 2018. У цей час ви можете відчути брак сил, тому необхідно приділити більше уваги здоров’ю. Прислухайтеся до сигналів тіла, щоб не пропустити ознаки нездужань.

Близнюки

Гороскоп на 2018  рік говорить про те, що Близнюкам відкриваються широкі можливості для професійного і кар’єрного зростання, а в особистому житті відбудеться оновлення. Будьте наполегливими і активними, тоді багато мрій здійсняться!

Планета удачі Юпітер до 8 листопада 2018 року знаходиться в будинку роботи Близнюків, так що робота приносить більше радості. Якщо ви зайняті бізнесом, пов’язаним з наданням послуг, це час стане періодом процвітання.

Близнюки підприємці будуть успішні в наймі співробітників. Якщо плануєте змінити роботу, неважко знайти підходящий варіант, у вас з’являться хороші можливості для працевлаштування. Ви зможете отримати нову, більш високооплачувану роботу, або значно покращити умови праці там, де працюєте в даний час.

На професійній ниві вас чекають успіхи, більш того, керівництво визнає і гідно винагородить ваші таланти і зусилля.

У листопаді 2018 року Юпітер переходить в сектор партнерства Близнюків, удача може прийти до вас через партнерські відносини. В цілому, цей транзит сприятливий для відносин будь-якого роду: сімейних, любовних, подружніх, ділових. Особисте життя стане багатшим і більш насиченим. Вам легше буде досягти гармонії у взаємин з близькими людьми.

Приділіть особливу увагу тому, як ви керуєте своїми фінансовими ресурсами. Протягом усього 2018 року Сатурн і Плутон розташовані в одному з фінансових будинків Близнюків, акцентуючи теми фінансів, боргів і податків. Зірки радять контролювати витрати, уникати боргів і інвестувати в майбутнє.

Варто також згадати про сонячне затемнення 13 липня 2018, яке відбудеться в будинку грошей Близнюків. Можливо, під його впливом ви вирішите шукати нові джерела доходу. Однак через вплив Нептуна ваші ідеї можуть бути далекими від реальності, тому рекомендується прислухатися до порад оточуючих.

Непередбачуваний Уран тривалий час перебував в будинку дружби вашого знака, так що друзі могли дивувати вас, і не обов’язково приємним чином. Часом ви навіть відчували, що вони перешкоджають вам замість того, щоб підтримувати.

У 2018 році такий планетний вплив поступово йде, оскільки Уран в період з 15 травня по 6 листопада переміщається в дванадцятий будинок Близнюків. Вам дається відмінний шанс зцілитися на духовному рівні за допомогою вищого розуму, яким наказує Уран. Будуть виявлені шкідливі моделі підсвідомості, які блокували ваш успіх.

Представникам вашого знака слід бути уважнішими під час ретроградного Меркурія: 23 березня – 15 квітня, 26 липня – 19 серпня, 17 листопада – 7 грудня 2018 року. Оскільки Меркурій є управителем Близнюків, в цей час ви можете помітити зниження працездатності і брак сил.

Постарайтеся жити збалансованим життям, дозволяйте собі повноцінний відпочинок. З іншого боку, ретро Меркурій сприяє глибині мислення, завдяки чому ви зможете проаналізувати поточний стан справ і визначити шляхи подальшого розвитку.

Рак

Гороскоп на 2018  рік віщує Раку бурхливий рік, коли можливі круті повороти життєвого сюжету. Таким чутливим душам, якими є Раки, може бути нелегко впоратися з коливаннями. Однак слід пам’ятати, що вони тягнуть за собою позитивні зміни, навіть якщо спочатку виглядають як досить радикальні.

До 8 листопада 2018 року доброчинна планета Юпітер перебуває в вашому домі кохання і творчості, обіцяючи розширення і успіхи в цих сферах. Сприятливі шанси для кохання і романтики, як правило, рясніють під час цього транзиту. Гарний час для того, щоб проявити творчу сторону своєї натури і здобути популярність в суспільстві завдяки талантам. Багатьох Раків чекає поповнення в родині.

У листопаді Юпітер змінює позицію і переходить в сектор роботи Рака. Що стосується професійного розвитку, справи будуть рухатися саме в тому напрямку, що вам хотілося б. Ви зможете зміцнити свій авторитет в колективі і заслужити прихильність керівництва. Удача прийде через роботу або товаришів по службі. Оскільки Юпітер – щедра планета, можна розраховувати на збільшення заробітків.

Сатурн в будинку партнера Рака закликає вас бути більш серйозними в партнерських відносинах, як особистого характеру, так і ділового. Можлива поява нових зобов’язань перед чоловіком або коханою людиною. Навчившись брати на себе відповідальність, ви розкриєте нові грані відносин. У цей період вас приваблюють зрілі партнери, що відрізняються такими якостями, як стабільність, передбачуваність і надійність.

Планета змін Уран з 2011 року знаходиться в будинку кар’єри. Кар’єра, бізнес проекти, ділова репутація і соціальний статус – все продовжує змінюватися і в цьому році. За своєю природою Раки не аматори ризикувати, однак гороскоп радить бути сміливішими, тоді вийдете переможцями.

В період з 15 травня по 6 листопада 2018 року Уран переходить в ваш будинок дружби і громадських зв’язків, так що процес змін торкнеться відносини з друзями і суспільством. Приєднавшись до якої-небудь групи, ви реалізуєте свої ідеї на соціальному рівні.

Слід також згадати про сонячне затемнення 13 липня 2018 року, яке відбувається в Раку. Під його впливом до вас можуть прийти цікаві ідеї, реалізація яких принесе успіх.

У періоди ретроградного Меркурія (з 23 березня по 15 квітня, з 26 липня по 19 серпня, з 17 листопада по 7 грудня 2018 року) рекомендується бути уважними, коли справа стосується поїздок, транспорту, переговорів, навчання, підготовки до іспитів.

Лев

Гороскоп обіцяє Льву динамічний рік, повний різноманітних подій. Ви можете заявити про себе і досягти успіху в багатьох областях. Починаючи рік, ви задумаєтеся над тим, чого досягли до сих пір, і про кроки, які потрібно зробити в подальшому. Витягуючи досвід з минулих ситуацій, ви маєте всі можливості побудувати міцний фундамент майбутнього, особливо в тому, що стосується кар’єри та особистого життя.

До 8 листопада 2018 року Юпітер знаходиться в секторі сім’ї гороскопу Лева, обіцяючи удачу і зміни на краще в тому, що пов’язано з рідною домівкою і сім’єю. Багато сімейних проблем знайдуть рішення, відносини з родичами стануть гармонійнішими. Час може бути вдалим для купівлі та продажу нерухомості, придбання речей тривалого користування. У деяких Леів відбудеться поповнення в родині.

У листопаді Юпітер переходить в будинок кохання Лева, і ваше особисте життя розквітає. Чекайте удачі в любові! Планетний вплив також сприятливий для розвитку творчих талантів. Ви можете з успіхом перетворити хобі в невеликий бізнес.

Уран протягом кількох років перебував в дев’ятому будинку Лева, пов’язаному з подорожами, вищою освітою, юридичним справами, з закордоном. Швидше за все, в цих сферах відбулися значні зміни. В період з 15 травня по 6 листопада 2018  року Уран переміщається в сектор кар’єри, стимулюючи процес перетворень в професійному середовищі.

Можуть відбуватися події, які підштовхують змінити сферу діяльності і взятися за щось абсолютно нове. У вас є шанси стрімко піднятися вгору по кар’єрних сходах і знайти більш високий соціальний статус, але для цього потрібно бути сміливими і не боятися йти незвіданими шляхами.

Плутон розташований в вашому домі здоров’я, так що необхідно уважно стежити за здоров’ям, періодично проходити медичні огляди. Не рекомендується займатися самолікуванням і застосовувати жорсткі дієти.

Також актуальними для вас є затемнення, які відбуваються в 2018 році в будинку партнерства Лева: сонячне затемнення 15 лютого і місячне затемнення 27 липня. Їх вплив приведе вас до переоцінки взаємин з іншими людьми, як особистого характеру, так і ділового.

У знаку Лева два затемнення: 31 cічня 2018 року місячне і 11 серпня сонячне. Їх вплив принесе розширення розуміння власної особистості. Має сенс подумати про зміну іміджу і зовнішності, щоб представити себе в сприятливому світлі.

Діва

Гороскоп Діви на 2018 рік віщує важливі зміни, які визначать майбутнє на кілька років вперед. Для багатьох представників вашого знаку це буде час професійної революції і реорганізації діяльності, що дозволить платити старі борги, не роблячи нових.

До 8 листопада 2018 року доброчинна планета Юпітер залишається в третьому будинку Діви, пов’язаному з комунікаціями, навчанням, короткими поїздками, відносинами з братами, сестрами, сусідами, однокласниками.

Саме в цих сферах вас чекає удача. Відмінна пора для тих, хто хоче вчитися. Ви можете почати вивчати теми, які до сих пір здавалися занадто складними. Тепер вам вистачить рішучості та наполегливості.

Гороскоп на 2018  рік віщує, що у листопаді Юпітер змінює позицію і входить в сектор сім’ї гороскопу Діви. Прихильність цієї планети пошириться на справи, що стосуються сім’ї і будинку. Ви побачите, як вирішуються більшість з проблем, що здавалися нерозв’язними, як поліпшуються сімейні відносини і зростає довіра до близьких людей.

Якщо говорити про кохання, то Діви схильні до радикальних дій і екстремальної поведінки, що може здивувати близьких. Оскільки Плутон розташований в будинку любові і дітей Діви, в цих областях відбудуться важливі події.

Однак часом ви можете відчувати себе так, немов над обставинами не владні. Щоб реалізувати енергію Плутона в конструктивному ключі, краще знайти заняття, які підкреслять ваші таланти, наприклад, творчий проект або хобі. Таким чином, ваша впевненість в собі зросте, і поступово ви повернете собі контроль над власним існуванням.

Планета змін Уран з 15 травня по 6 листопада 2018 року знаходиться в будинку подорожей і пригод Діви. Вами опановує тяга до зміни місць, з’являється бажання досліджувати ті території, де ще не бували. Все це розширює ваші горизонти і дає нове, більш широке бачення світу. Деякі з вас вирушать в тривалу поїздку або вирішать продовжити освіту.

Варто згадати про затемнення 2018 року, які активізують будинок роботи Діви: сонячне затемнення 15 лютого і місячне затемнення 27 липня. Вони можуть стати каталізаторами змін на роботі або започаткують професійну переорієнтацію.

Зверніть увагу на періоди ретроградного Меркурія, небесного покровителя Діви: 23 березня – 15 квітня, 26 липня – 19 серпня, 17 листопада – 7 грудня 2018 року. Меркурій рухається по Зодіаку досить швидко, відбиваючи ваші численні і різноманітні інтереси.

Ретроградний Меркурій – це час для роздумів, коли ви зосереджені і здатні ясно визначити, що для вас працює, а що ні. Але навіть якщо захочете щось негайно змінити в своєму житті, гороскоп на 2018 рік не рекомендує поспішати. Краще почекати, поки Меркурій не поновить рух по прямій, тоді ви будете почувати себе набагато впевненіше.

Терези

Гороскоп на 2018  рік передбачає, що Терези переглянуть свої довгострокові плани, а також відносини з людьми, з якими вони хочуть будувати майбутнє. Рік може ознаменувати собою прорив, коли все, що вам не підходить, буде відкинуто.

Планета удачі Юпітер до 8 листопада 2018 року перебуває в будинку грошей Терезів, що обіцяє несподівані можливості для заробітку і відкриття нових джерел доходу. Є хороші шанси з вигодою для себе врегулювати спірні питання, що стосуються грошей і майна.

Це сприятливий період для покупки речей, розрахованих на тривалий термін використання. Ви відчуваєте, що заслуговуєте більшого! Терези також можуть залучити матеріальну підтримку з боку інших, наприклад, на розвиток бізнесу або на особисті цілі. Проте, слід бути обережними і витрачати з розумом. Недбалість з фінансами може вам дорого коштувати.

У листопаді 2018 року Юпітер переходить в будинок комунікацій Терезів, де залишиться протягом наступних тринадцяти місяців. Під час цього транзиту відкриваються нові можливості для спілкування і навчання, розширюється коло знайомств. Удача може прийти завдяки поїздкам, через братів, сестер або однокласників. Гарний час для придбання транспортних засобів.

Волелюбний Уран з 2011 року знаходиться в секторі партнерства Терезів, створюючи турбулентність в сфері відносин. Ситуації, викликані урановими енергіями, часом бувають непередбачуваними і незвичайними, але також надихаючими і захоплюючими. Уран вчить бути вільними і давати свободу іншим, хоча це не завжди легко.

У 2018 році такий вплив поступово йде, оскільки в період з 15 травня по 6 листопада Уран переміщається в ваш восьмий будинок трансформації. Ви відчуваєте пробудження внутрішніх сил, що дозволяють відкинути особисті табу і заборони. Ваша особистість схильна до глибоких перетворень, що знаходить відображення на зовнішньому рівні.

Сатурн протягом усього 2018 року залишається в секторі сім’ї гороскопу Терезів. Вплив цієї повільної планети змушує вас серйозніше ставитися до сімейних обов’язків. Більшість з вас будуть працювати над реалізацією сімейних планів, таких, як придбання нерухомості, будівництво або ремонт будинку.

Венера, небесний покровитель знаку Терези, знаходиться в ретроградному циклі з 5 жовтня по 16 листопада 2018 року. Це період, коли ви можете відчути нестачу енергії, тому необхідно уважно стежити за здоров’ям. Можливо, повернуться питання з минулого, які потребують невідкладного вирішення.

Затемнення 2018 року підкреслюють теми кохання і дружби: місячне затемнення 31 січня і сонячне затемнення 11 серпня відбуваються в будинку дружби Терезів, і в будинку кохання два затемнення (15 лютого сонячне і 27 липня місячне). Можлива поява нових ідей і планів, які будуть залучати ваших друзів або коханих.

Скорпіон

Згідно зодіаку, рік відкриває широкі перспективи. Удача на вашому боці, адже щедрий Юпітер до 8 листопада розташований в Скорпіоні, знаменуючи час розквіту і особистісного зростання. Ви відчуваєте впевненість в собі і готовність представити світові свою унікальність. Свобода – це те, чого ви шукаєте, але не слід забувати, що свобода передбачає і певний рівень відповідальності.

Сатурн проходить транзитом через третій будинок знань і комунікацій, цей вплив збережеться до березня 2020 року. Хороший період для навчання, оскільки представники знака Скорпіон стають серйознішими і більш дисциплінованими. Ви отримаєте велику глибину розуміння і зосередитеся на тій інформації і тих контактах, які зможете використовувати дійсно ефективно.

Ви впорядкуйте своє життя і спробуєте усунути все те, що здається непотрібним. Іноді можливі відчуття, що знайомі, брати чи сестри блокують в якійсь мірі ваш ріст, тому відносини з ними можуть бути напруженими.

У вас є бажання спілкуватися, але, зайнявшись навчанням та іншими інтелектуальними проектами, ви будете розглядати балаканину як марнування часу. З іншого боку, ваші ідеї, як правило, занадто консервативні, оскільки вплив Сатурна дає вам відданість традиціям.

Плутон, керуюча знаком Скорпіон планета, також знаходиться в будинку комунікацій, що дає вам силу переконання. Ви можете скористатися цим даром для просування своїх інтересів. Однак пам’ятайте про те, що необхідно знати міру і уникати різкості в спілкуванні.

Непередбачуваний Уран з 15 травня по 6 листопада 2018 року залишається в секторі партнерства Скорпіона. Ви відчуваєте потребу внести зміни в своє життя, це відіб’ється і на особистих відносинах. Вплив Урана вимагає змін, що часом знаходить вираз у розриві існуючих зв’язків. Щоб любовний союз або шлюб не опинилися під загрозою, знайдіть способи внести елементи новизни, освіжіть і обновіть відносини.

Якщо говорити про кар’єру і фінансах, то рік дає шанси досягти значних успіхів. Хоча деяка нестабільність все ще присутня, особливо в дати, близькі до місячного затемнення 31 січня 2018 року і сонячне затемнення 11 серпня, які відбуваються в секторі кар’єри Скорпіона.

Сонячне затемнення 15 лютого і місячне 27 липня 2018 року зачіпають ваш четвертий будинок, пов’язаний з родиною і витоками. Це зазвичай вказує на прояснення ситуацій щодо сім’ї, нерухомості і рідного дому. Приходить пора подумати про те, як ви будуєте своє існування, встановити баланс між кар’єрою і особистим життям.

Стрілець

Гороскоп Стрільця на 2018 рік вказує на сфери життя, де відбудеться розширення і зростання: ваш духовний світ, особисте життя і терпимість до інших. Питання з минулого з’являються і потребують вирішення. Ви аналізуєте відносини і свою поведінку, знаходите ті області, в яких вам потрібно рости і вдосконалюватися.

Юпітер, управитель вашого знаку, до 8 листопада 2018 року розташований в сутінковому дванадцятому будинку Стрільця. Така позиція планети звертає увагу на духовну сторону існування і внутрішній світ. Можливе відчуття, що ви відчуваєте своє життя не в повній мірі.

Однак ви можете розраховувати на підтримку Провидіння і, якщо трапляться неприємні або складні моменти, допомога прийде наче нізвідки, коли ви її навіть не очікуєте. Такі ситуації допоможуть зрозуміти, хто ваші справжні друзі, а хто такими не є. Коли Юпітер в листопаді перейде в знак Стрільця, ви відчуєте більше свободи і радості буття.

Для фінансової сфери рік досить суперечливий. Сатурн в будинку грошей Стрільця закликає жити в режимі розумної економії. Період сприятливий для накопичень і зміцнення матеріального становища, тому вибирайте пріоритети і не витрачайте гроші даремно. Більш того, в вашому домі грошей вже тривалий час здійснює транзит Плутон, так що здатність генерувати дохід і трансформація особистості взаємопов’язані.

Уран, планета змін, з 15 травня по 6 листопада 2018 року знаходиться в секторі роботи і здоров’я Стрільця. Серед можливого вираження впливу Урана: перехід на іншу роботу, відкриття своєї справи, віддалена робота.

Тема здоров’я стає актуальнішою. Не обов’язково трапляться якісь захворювання, цілком можливо, ви вирішите слідувати принципам здорового способу життя, зацікавитесь нетрадиційною медициною, змініть раціон харчування і ін.

Три затемнення 2018 року активують вісь знань (3-й і 9-й будинки Стрільця) посилюючи ваше вроджене прагнення до пізнання: 31 cічня місячне затемнення в дев’ятому будинку, потім 15 лютого в третьому будинку відбувається сонячне затемнення і 27 липня затемнення Місяця. З’являється інтерес до нових галузей знання і досліджень, більшість з вас задумаються про продовження освіти.

Козеріг

Гороскоп на 2018 рік обіцяє Козерогу дуже насичений рік, як в професійному плані, так і в особистому. Зосередьте свої зусилля на тій галузі життя, яку вважаєте пріоритетною.

Планета удачі Юпітера до 8 листопада 2018 року знаходиться в секторі дружби і громадських зв’язків Козерога, так що через друзів і громадську активність вам відкриваються широкі перспективи. Зростає кількість контактів з цікавими, корисними людьми. Нові друзі можуть увійти в ваш світ, або існуючі дружні відносини покращаться.

У вас з’являються свіжі ідеї та натхнення, щоб втілити їх в реальність. Об’єднавшись з іншими людьми і беручи участь в соціально значущих проектах, ви не тільки відчуєте себе значно впевненіше і сильніше, але і зможете просунути власні інтереси. Співпраця і спільна робота для вас краще, ніж індивідуальна діяльність.

Сатурн у Козерозі пропонує звернути увагу на свою особистість, манери і імідж. Під впливом цього транзиту (який продовжиться до березня 2020 року), ви будете старанно працювати над перетворенням своєї зовнішності і особистої ідентичності.

Можливо, ви будете дещо замкнуті в цей час, ізолюєте себе від інших тим або іншим способом. Але це піде вам тільки на користь. Крім того, в 2018 році в Козерозі продовжує перебувати Плутон, стимулюючи процес трансформації і переоцінки світогляду.

Чотири затемнення 2018 року активують фінансову вісь гороскопу Козерога: 31 cічня місячне затемнення і 11 серпня затемнення Сонця в будинку загальних фінансів. Також відбуваються два затемнення в будинку грошей – 15 лютого сонячне затемнення і 27 липня місячне.

У близькі до цих дат дні стежте за своїми витратами. Якщо піддастеся бажанням витрачати більше, ніж у вас є, то результатом стане фінансова нестабільність. Може скластися враження, що без кредиту або позичених грошей ваші мрії не збудуться, проте краще покладатися на наявні в розпорядженні кошти.

15 травня Уран переходить в будинок любові і творчості Козерога, де залишається до 6 листопада 2018 року. Така позиція планети віщує непередбачені повороти в особистому житті. Вас тягне до людей, які вільні духом, незалежні і навіть ексцентричні.

У коханні з’являються різні вибори, можливий любовний роман з незвичайною людиною. Ви можете бути щасливі в онлайн-знайомствах. Багато з вас захопляться творчими видами діяльності або займуться цікавим хобі.

Що стосується сім’ї і будинку, то ви, нарешті, пожнете плоди вжитих раніше зусиль. Можливо, тільки зараз вам вдасться завершити розпочате в попередні роки і насолодитися спокійним життям в новій квартирі або будинку, повністю відремонтованому і з новою технікою.

Водолій

Гороскоп на 2018  рік обіцяє Водоліям зміни і хвилювання, а також можливості експериментувати в абсолютно нових і складних областях. Ви прийдете до нового сприйняття світу, ваші погляди на життя оновляться.

Юпітер, планета успіху, до 8 листопада 2018 року залишається в найвищій точці гороскопу Водолія – в секторі кар’єри. Амбіції, кар’єра, бізнес, репутація – все це росте і розвивається. Ваші таланти і здібності будуть визнані, як ніколи раніше. Ті зусилля, які ви вкладали, нарешті починають винагороджуватися.

Це відмінний період для зростання на професійному та кар’єрному рівні, і ви обов’язково повинні скористатися своїми шансами. Ви можете досягти значного прогресу в кар’єрі, вражаючих професійних результатів, вдалої зміни статусу і суспільного визнання своїх заслуг. Проте, гороскоп радить ретельно вибирати проекти, відкидаючи сумнівні. Не беріть на себе більше того, з чим можете впоратися.

Пам’ятайте, що слід дозувати навантаження і уникати перевтоми, оскільки Сатурн, управитель вашого знаку, робить транзит через дванадцятий будинок. Така позиція Сатурна часом викликає занепокоєння і невпевненість, але також може допомогти виявити моделі поведінки і мислення, які вас стримують.

Позбавлення від непотрібних прихильностей, вивчення і видалення ірраціональних страхів не тільки необхідно для подальшого зростання і розвитку – це, в кінцевому підсумку, принесе величезне полегшення. Намагайтеся не зациклюватися на минулих невдачах і почутті провини за те, що ви колись зробили або, навпаки, не зробили.

З 15 травня по 6 листопада планета змін Уран знаходиться в секторі сім’ї Водолія. Можливі несподівані перетворення, пов’язані з будинком, нерухомістю і сімейними відносинами.

З 26 червня по 13 серпня 2018 року через знак Водолія проходить транзитом ретроградний Марс, так що можливе уповільнення в справах. Запасіться терпінням і продовжуйте працювати, навіть якщо створюється враження, що ситуація застигла на мертвій точці.

Час підходить не для руху вперед, а для зміцнення позицій або опрацювання деталей будь-якого проекту. Діючи без поспіху, ви досягнете відмінних результатів.

Примітно, що в 2018 році відбуваються затемнення на осі взаємин Водолія (ваші перший і сьомий будинки). 31 січня місячне затемнення і 11 серпня сонячне в будинку партнера; в знаку Водолія два затемнення – 15 лютого сонячне затемнення і 27 липня місячне. Все це говорить про зміни в особистих відносинах і шлюбі, а також про необхідність перегляду кола обов’язків кожного у вашій парі.

Риби

Гороскоп Риб на 2018 рік передбачає, що минулі ситуації і старі інтереси виходять на передній план, приводячи вас до витоків ще раз. Слідуйте своїм творчим поривам, і у вас багато вийде, адже Нептун і Юпітер – ваші небесні покровителі, дають вам підтримку. Нептун весь рік в Рибах, нагадуючи про вашу особливу магію. Самопізнання – найважливіша тема року, тому рекомендується розвивати більш глибокі відносини з самим собою, розширювати свої горизонти і вчитися.

До 8 листопада 2018 року Юпітер залишається в дев’ятому будинку Риб, який пов’язаний з далекими подорожами, відносинами з іноземцями, вищою освітою і філософією. Незалежно від того, чи є ви студентом чи ні, вивчайте щось нове, розвивайте інтелект.

У цей період вам легко вчитися, потрібно лише бути готовими. Ви можете вивчити нову мову або зайнятися цікавими дослідженнями. Вплив Юпітера сприятливий для продовження освіти, написання дисертації і будь-яких письмових робіт, які плануєте опублікувати (статті, книги та ін.).

Новий досвід, отриманий в результаті навчання, а також життєвий досвід (подорожі, пригоди, контакти з людьми інших культур), просунить вас на більш високий рівень. Таким чином, ви підготуєте себе до наступного циклу, коли Юпітер перейде в сектор кар’єри, і кар’єрний розвиток прийме висхідний тренд.

Сатурн протягом усього 2018 року розташований в секторі дружби і громадських зв’язків Риб, так що в цих сферах вас чекають випробування. Відносини з друзями можуть носити напружений характер. Але якщо не нав’язувати свою точку зору або ідеї, які інші сприймають як утопічні, атмосфера повністю змінюється. Уникайте спроб маніпулювання і будьте обережні, щоб не стати жертвою якоїсь афери.

Гороскоп на 2018 рік передбачає, що чотири затемнення 2018 року активують вісь здоров’я Риб, зокрема, шостий будинок (місячне затемнення 31 січня і сонячне 11 серпня) і дванадцятий (сонячне затемнення 15 лютого і затемнення Місяця 27 липня). Більш того, в дванадцятому домі з 26 червня по 13 серпня рухається ретроградний Марс, що не є добрим знаком.

Подбайте про своє здоров’я і спробуйте змінити спосіб життя, щоб мати більше часу для відпочинку і релаксації. Якщо виникнуть проблеми зі здоров’ям, навіть незначні, їх не можна ігнорувати. Оскільки Місяць є управителем будинку дітей Риб, в 2018 році уважно стежте за їх здоров’ям.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *