Проблема з шкірних покривів у вигляді прищів докучає представникам різних вікових груп. Адже причина недуги не завжди «на обличчі», а часто криється в стані здоров’я. Лікування першопричин має супроводжуватися зовнішнім впливом. І з цим прекрасно справляється еліміналь гель від прищів.
Еліміналь гель від прищів – застосування
Гелі досить популярні в боротьбі з висипаннями. Вони підходять для різних типів шкіри і ефективні при різному ступены серйозності проблеми. Гелі, спрямовані на боротьбу з прищами, за складом розрізняються:
- антибактеріальні;
- вмістимі азелаїнову кислоту;
- в складі яких присутні ретиноїди.
Такі препарати мають лікувальний ефект, спрямований на усунення зовнішніх наслідків. Особливо незамінні гелі при інфекційному характері вугрового висипу. Такі засоби, створені для боротьби з прищиками, застосовуються курсами. Тривалість лікування у кожного засобу своя і вказана в інструкції. При необхідно, курс повторюють.
Більш щадний варіант – гель для вмивання від прищиків. Їх застосування спрямоване на м’яке очищення шкіри, а цілющі трави і ефіри в складі гелів можуть відновлювати гідроліпідний баланс, стягувати пори і заспокоювати шкіру, ніж допомагати позбутися від існуючих прищів, і запобігати появі нових.
Еліміналь гель від прищів. Кому допоможуть гелі
Гелі використовуються як при перших почервоніннях і одиничних випадках прищиків, так і в запущених ситуаціях.
Серйозні проблеми зі шкірою обличчя вимагають консультації та лікування у дерматолога або косметолога. Самолікування може загострити ситуацію і викликати ускладнення.
Крім лікування прищів, гелі підійдуть для усунення наступних шкірних проблем:
- чорні вугри;
- запальні процеси на обличчі;
- набряклість та свербіж;
- жирний блиск;
- дерматити (потрібна консультація лікаря);
- рожеві вікові вугри;
- інфекційні ураження шкіри;
- пігментні плями.
Еліміналь гель від прищів. Як гелі впливають на шкіру
Всі гелі, будь то легкий засіб для щоденного вмивання або більш важка артилерія, спрямована на лікування запущених проблем, по-різному впливають на шкіру, в залежності від основних компонентів, що входять до їх складу. Гель від прищиків діє в кількох напрямках:
- зниження запаленого процесу фолікула;
- зменшення утворення шкірного жиру;
- усунення інфекційних процесів;
- запобігання закупорки вивідних проток.
Лікувальний ефект еліміналь гелю від прищів досягається, завдяки вхідним до його складу сильнодіючих елементів.
Азелаїнова кислота. Забезпечує лікувальний і профілактичний вплив на шкіру, впливаючи на інфекційні процеси, знімаючи запалення, почервоніння і заспокоює шкіру. Засіб, витісняючи жирні кислоти в ліпідах, усуває зайве утворення шкірного жиру. Шкіра, під впливом азелаїнової кислоти, стає сухішою, зменшуються запалення і поліпшуються колір і тонус.
Реніноїди. Агресивний компонент, спрямований на лікування сильного вугрового висипу з сильними запаленнями. Дія спрямована на закупорку проток і тимчасове припинення функцій сальних залоз. Має високу ефективність, але у нього багато побічних ефектів. Застосування препаратів з реніноідами має проводитися під контролем фахівців і має мати явні причини для його призначення.
У складі засобів також зустрічаються діючі речовини такі, як сірка, цинк, сечовина, ацетилсаліцилова кислота, антибіотики, екстракти трав і ефіри, які підсушують шкіру, боряться з мікробами, розм’якшують шкіру, живлять мікроелементами, відновлюють функцію сальних залоз.
Еліміналь гель від прищів. Способи застосування геля
Із застосуванням засобів для вмивання все дуже просто. Вони призначені для щоденного догляду за шкірою і застосовуються двічі на день для очищення обличчя. Для цього необхідно:
- нанести склад на мокрі долоньки;
- спінити його;
- розподілити на обличчі, уникаючи очей;
- змити великою кількістю водички.
Еліміналь гель від прищів – які особливості застосування?
При використанні лікувальних препаратів необхідно діяти, дотримуючись кількох правил.
До застосування засобу необхідно вивчити склад для виявлення компонентів, що викликають алергії і побічні дії.
Бажано отримати професійну консультацію.
Перед нанесенням засобу ретельно очищаються руки і обличчя.
Препарат наноситься на місця ураження тонким шаром легкими втираючими рухами.
При сильних ураженнях шкіри застосовують пов’язки з маззю.
Після застосування препарату руки потрібно вимити з милом.
Дотримуватися дозування і частоти застосування, рекомендованої медиком або інструкцією.