Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Боремося з підшкірним жиром: вимірюємо і спалюємо

Боремося з підшкірним жиром: вимірюємо і спалюємо

Відсоток підшкірного жиру показує, наскільки ви далека від фігури своєї мрії і як сильно вплинуло нічне поїдання пончиків на ваші боки і сідниці. Вчені знайшли десяток способів, як виміряти і прибрати підшкірний жир з живота, спини і рук. Боремося з підшкірним жиром  тільки тими варіантами, які без праці застосовні в домашніх умовах.

Боремося з підшкірним жиром: як виміряти відсоток жиру в тілі?

Боремося з підшкірним жиром100% точність в домашніх умовах нам ніяк не одержати, але похибка домашнього вимірювання не буде більшою 3-5%. Якщо у вас немає приладу «каліпометр», тоді візьміть лінійку, штангенциркуль або сантиметрову стрічку. Суть виміру: в певних місцях затискаємо шкіру пальцями, утворюючи складку. Вимірюємо її ширину, підсумовуємо результати і ділимо на чотири. Підсумкове число (в мм) звіряємо з даними таблиці вимірів і отримуємо відповідь – відсоток підшкірного жиру в нашому організмі.

Боремося з підшкірним жиром вимірюємо і спалюємо 1

Боремося з підшкірним жиром: де вимірювати?

Близько трицепса. Затискаємо шкіру приблизно на середині плечової кістки з задньої поверхні, тобто між плечем і ліктем. Рука в прямому положенні, м’язи не напружувати.

Боремося з підшкірним жиром на біцепсі. Защипуємо шкіру на біцепсі. Рука розслаблена і повернена ліктьовою ямкою до обличчя, нібито вам зараз будуть брати кров з вени.

Під лопаткою. Затискаємо шкіру на 1 см нижче кінця лопатки під кутом 45 градусів, щоб захопити побільше жирку. Самим це навряд чи вийде зробити, так що попросіть допомоги у ближнього.

Боремося з підшкірним жиром на животі. Виміряються в 10 см направо від пупка, де зручно брати складку в стоячому положенні. Прес не напружуємо – адже вам потрібні точні результати.

Отримані цифри плюсуємо, ділимо на 4 і отримуємо середній показник жиру в міліметрах. Знаходимо цифру в горизонтальній колонці і зіставляємо з віком – колонка зліва. Перетин даних вкаже вам на% підшкірного жиру.

Користуючись цією таблицею, ви зможете підрахувати той же відсоток жиру в кожній ділянці тіла окремо – на стегнах, сідницях, грудях, животі. Якщо у вас не виходить працювати з лінійкою, купіть каліпер для вимірювання підшкірного жиру.

Боремося з підшкірним жиром : як знайти «золоту середину»?

Не дарма в таблиці приведений вік людини, тому з кожним роком в організмі відбуваються зміни. Але як зрозуміти, який відсоток підшкірного жиру повинен бути для чіткого рельєфу м’язів? У дівчат від 21 до 26 (30) років при хорошій спортивній фігурі говорить 20-24% жиру. Щоб добре виднілися м’язи і організм не страждав, досить знизити показник до 14-19%. Це спортивні норми тренованої людини.

Боремося з підшкірним жиром ніг і живота: тренування

Боремося з підшкірним жиром найпроблемніших місць у дівчат – стегон і живота. Щоб довести показник підшкірного жиру до бажаного, недостатньо робити зарядку і тягати важкі гирі в спортзалі. Жир топлять не силові вправи, а аеробні – біг, стрибки на скакалці, забіг по сходинках. Коли пульс доходить до 140-160 ударів на хв., саме тоді плавиться жир. Досить виходити на пробіжку по 15 хв. 3-4 рази на сім днів, і об”єми талії зміняться на очах. Добре, поєднувати кардіотренування в дні відпочинку від пробіжок. Пропонуємо кілька відео-комплексів для інтенсивного спалювання жирів.

Боремося з підшкірним жиром за допомогою таблеток?

Боремося з підшкірним жиром за допомогою існуючих спортивних препаратів для спалювання підшкірного жиру – жироспалювачами. Вони не є небезпечними для організму, якщо слідувати інструкції по застосуванню. Однак не думайте, що вип’єте таблетку і схуднете. Ні, препарати діють, коли ви тренуєтеся – при роботі м’язів.

Їхня дія полягає в тому, щоб брати енергію з жиру і «годувати» працюючі м’язи. Так чи інакше, щоб схуднути доведеться попітніти в тренажерному залі або на спортивному майданчику. Це не лікарська таблетка, а спортивна харчова добавка. Вона не продається в аптеках, тільки в магазинах спортивних товарів.

Типовий представник жироспалювачів – L-карнітин. Ця речовина входить до м’яса, курки, сиру, молока. У людини виробляється клітинами печінки. Тому дієти для жироспалювання засновані на вживанні кисломолочних продуктів і курячих грудок. Докладніше про L-карнітин дивіться в цьому відео.


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *