Home / Твоя краса / Обличчя / Золоті нитки для обличчя, або, як продовжити молодість

Золоті нитки для обличчя, або, як продовжити молодість

Кожна жінка з особливою тремтливістю і ощадливістю піклується про стан своєї шкіри. З часом дерма втрачає природну еластичність, пружність, на ній з’являються нерівності і набряки.

І якими б засобами не підживлювали і не зволожували обличчя і тіло, коли-небудь настає природний процес старіння шкіри.

Коли улюблений крем вже не допомагає, а зробити пластичну операцію погодиться не кожна жінка, доводиться шукати інший варіант.

Ефективним засобом для продовження «терміну» молодості шкіри може стати косметологічне армування обличчя золотими нитками.

Вплив золота на шкіру

Золото – благородний метал, який має властивість інертності. Тобто, він сприятливо впливає на шкіру і не викликає ніяких запальних або алергічних реакцій.

Нитки для обличчя, виготовлені з золота, здатні виробити джерело для молодості – колаген, а також надати живлення і кисень шкірі.

Крім цього, золоті нитки для обличчя здатні:

– Активувати приплив поживних речовин;

– Сприяти мікроциркуляції крові;

– Збагачувати обмін речовин в клітинах;

– Підвищувати еластичність і синтез колагену.

Як проходить процедура армування обличчя золотими нитками

Операція з використанням золотих ниток, підходить для жінок у віці від 35 до 40 років.

Саме в цей життєвий період можуть відбуватися перші зміни шкіри: поява неглибоких зморшок, в’ялості, складок на лобі і погіршення кольору обличчя, стану шкіри в цілому.

Якщо вік жінки перевищує сорок років, то методи лікування доповнюють очисними процедурами для обличчя, наприклад, ліфтингом.

Процедура полягає, в прямому сенсі, під вшивання золотих ниток в шкіру обличчя. На обличчі попередньо здійснюється контурна розмітка на тих ділянках, де планується входження золотих ниток. Проходить операція під анестезією або загальним наркозом протягом однієї години.

Спеціальні нитки діаметром 0,1 мм виготовляють із золота найвищої проби, це дозволяє не завдати шкоди шкірі і не викликати відторгнення нового матеріалу організмом.

За зовнішнім виглядом нитки нагадують тонку волосинку і завдяки спеціальній голці проникають у шкіру легко і безболісно. На таку операцію з підтягування обличчязазвичай йде від 1,5 до 3 метрів золотих ниток.

Нитки вводять в шкіру не глибше трьох міліметрів для того, щоб не пошкодити кровоносні судини. Місця входження ниток обробляють антисептичним засобом для запобігання попадання інфекції, потім наносять лейкопластир.

Незабаром нитки розсмоктуються, і від них на шкірі не залишиться ніяких слідів.

Метод дозволяє внести поліпшення, чітко підкреслити контури і овал обличчя, підтягує повіки і усуває мішки під очима, розгладжує неглибокі зморшки.

Нитки під шкірою зовсім не відчуваються і не заподіюють дискомфорт.

Така косметологічна процедура безпечна і на відміну від будь-якої іншої пластичної операції, оскільки при армуванні проколюють шкіру, а не розрізають хірургічним ножем.

Підтяжка обличчя золотими нитками: післяопераційний період

У перші дні після проведення процедури можуть виникнути синці, які незабаром пройдуть. Це відбувається в наслідок порушення цілісності капілярів. Для якнайшвидшого одужання до місць прикладають компреси.

Протягом п’яти днів після закінчення операції рекомендують не спати на спині і не виробляти різких нахилів голови і мімічних рухів. Робити очищаючі маски, пілінги і масажі для обличчя також не радять.

Такий каркас із золотих ниток для обличчя здатний запобігти віковим змінам протягом наступних десяти років після проведення операції.

Помітний результат виявляється вже через два-три місяці, а максимальний – після півроку. Щоб продовжити і закріпити результат, необхідний ретельний догляд за шкірою обличчя та дотримання здорового способу життя. Метод застосовують не тільки при змінах шкіри обличчя, а й області декольте, шиї.

Золоті нитки для обличчя протипоказання

Перед операцією слід проконсультуватися з компетентним фахівцем, оскільки золото може прийняти не кожен організм.

Процедура категорично протипоказана людям з алергією на цей метал. Для жінок з товстим шаром шкірного покриву така операція не зможе більш чітко скорегувати обличчя і підкреслити контури.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.