Home / Кулінаріні рецепти / Желатинова помадка на паску – рецепти приготування

Желатинова помадка на паску – рецепти приготування

Одним з найважливіших свят в році є Великдень. Всі люди із задоволенням відзначають це прекрасне свято. Домогосподаркам належить заздалегідь підготуватися до великодня. Всі напередодні печуть смачні паски. Помадка– це така ж важлива наука, як і процес випікання пасок. Тому важливо знати, як її правильно приготувати, щоб красиво і різноманітно прикрасити випічку. В даній статті дізнаємось рецепти, секрети як правильно готується желатинова помадка на паску.

Желатинова помадка на паску

 

Желатинова помадка на паскуЩо найголовніше в процесі декорування великодніх пасок? Якщо ви відповісте, що оригінальність і яскравість, то доведеться вас в цьому переконати. Найголовніше в декорі пасок на Великдень – це правильна консистенція глазурі, яка не тече, не тріскається і не обсипається.

Самі посудіть: навіть найоригінальніший і незвичайний декор не прикрасить паску, якщо зверху на ньому буде бліда і неякісна помадка з тріщинами і сколами. Тому перш ніж придумувати якийсь візерунок з присипки малювати на верхівці паски, настійно рекомендуємо освоїти хороший рецепт смачної глазурі.

У даній статті зібрані тільки перевірені часом і досвідом мільйонів господинь рецепти, як готується желатинова помадка на паску. Їх різноманітність і простота приготування приємно здивують вас. Кожен рецепт детально розписаний і містить точний список необхідних інгредієнтів, які багато в чому визначають ту ідеальну помадку з правильною консистенцією.

Втім, ніхто не забороняє вам експериментувати і додавати в рецепти свої улюблені інгредієнти. Хто знає, можливо, саме ви знайдете ще один спосіб, як готується смачна желатинова помадка на паску.

Кулінари знають 4 основних типи помадки домашнього приготування: білкову, шоколадну, молочну і цукрову. Але базові рецепти допускається покращувати, додавши харчові барвники та ароматизатори.

Білкова помадка. Білок виступає сполучним компонентом і водночас загущувачем, надає тягучість і пластичність. Засохнувши, дає тверду поверхню, не стікає і мало кришиться.

Цукрова глазур. Без яєць, на основі води з цукром і лимоном.

Молочна. Вариться з молока, пудри і масла. При застиганні залишається м’якою і трохи вологою, що багатьом подобається.

Шоколадна. Можна зварити з будь-якого рецепту, використавши в якості наповнювача шматочки шоколаду або порошок какао.

Увага! Замініть цукровий пісок на цукрову пудру. Тоді в домашній помадці не відчувається крупинок.

Желатинова помадка на паску. Секрети ідеальної помадки

Помадка – це обов’язковий атрибут прикраси паски, і до її приготування слід поставитися так само відповідально, як і до процесу випікання паски. Адже святкова випічка повинна привабливо виглядати, при цьому тривалий час зберігати свіжість. Тому і поговоримо про секрети як готується желатинова помадка на паску своїми руками.

Що потрібно для успішної, смачногої паски:

Вдалий рецепт тіста;

Гарна піч;

Рецепт правильної помадки;

Їстівні прикраси;

Багато зусиль;

Велике бажання;

Старання.

Секрет вдалої і смачної, гарної паски криється не тільки в тісті, але і в помадці. Дуже часто паска виходить смачною, але на вигляд не дуже привабливою. Таке може статися через розсипчасту і неякісну помадку.

Консистенція помадки не повинна бути дуже густою або занадто рідкою. найкращий варіант – текстура сметани. Така помадка прекрасно ляже на випічку, швидко схопиться, і добре буде триматися.

Якщо помадка вийшла занадто рідкою, то її врятує 1 ст.л. цукрової пудри,  1 ч.л. молока або кип’яченої води.

Для помадки краще використовувати не цукор, а цукрову пудру. Її можна купити в магазині або перемолоти в пудру самостійно за допомогою кавомолки.

Помадка з яйцями набуває м’який і насичений смак, при цьому щільну консистенцію.

Багато рецептів пропонують використовувати барвники. Так виріб виходить більш яскравим і набуває святкового вигляду. Звичайно, шкоди від харчових хімічних барвників немає, проте і користь теж відсутня. Тому бажано помадку розбавляти натуральними підфарбовуючими продуктами: куркумою, варенням, овочевими соками та ін.

Якщо перед нанесенням помадки паску змастити невеликим шаром джему, то помадка ідеально рівно ляже, і буде яскраво блищати.

Якщо рідку глазур нічим згустити, то її слід наносити на виріб кулінарним пензликом, в кілька шарів.

Як приготувати хорошу помадку

Умілі домогосподарки вже давно користуються рецептом помадки з желатином. Желатинова помадка на паску набагато стійкіша, не кришиться і смачніша за звичайну. Желатин, як і інші кондитерські харчові добавки, дозволяє домогосподаркам робити більш якісну випічку.

Можна розглянути кілька рецептів, як правильно  готується желатинова помадка на паску. Варто лише спробувати раз один з рецептів і до старого вже не виникне бажання повертатися.

Рецепт 1. Цей вид має два відтінки. Завдяки какао, частина помадки отримує приємний коричневий відтінок. Паску можна прикрасити цими двома різнокольоровими помадками. Для приготування знадобиться:

вода – 6 ст. ложок;

цукор – 200 гр;

желатин – 1 ч. ложка;

какао – 2 ч. ложки.

Приготувати помадку досить легко і швидко. Желатин потрібно залити 2 ложками води і залишити на годину. Цукор і воду, що залишилися потрібно змішати і на повільному вогні розчинити цукор. Солодку воду знімаємо з вогню і добавляємо суміш желатину і гарно розмішуємо, поки желатин повністю не розчиниться. Отриману консистенцію потрібно гарно збити за допомогою міксера.

Коли помадка стане пухнастою і білосніжною, потрібно дати їй охолонути до теплого стану. У половину помадки насипати какао і розмішати. Наносити на гарячу паску.

Також дивіться рецепт на відео:

Рецепт 2.  Цукрова помадка з желатином.  Цукрова помадка з желатином без яєць для паски, торта, кексів, тістечок, пряників, печива та іншої випічки.

Помадку можна наносити на випічку м’яким пензликом, поливати її ложкою або з посуду з носиком; невеликі кулінарні вироби (пряники, печиво, пончики, карамельні цукерки) краще занурювати в ємність з помадкою.

Також в неї можна занурювати ягоди (ківі, полуницю, малину, смородину, ожину), скибочки фруктів і потім прикрашати ними торти і тістечка; розкладати глазуровані ягоди і фрукти на печиво, вафлі, в тарталетки або, насадивши на палички, подавати як самостійний десерт.

Ще можна зробити на випічці помадку з розводами – для цього потрібно використовувати швидкорозчинний желатин. Нанести на виріб білу помадку, а зверху накапати трохи кольорової. Так як вона застигає за кілька хвилин, потрібно швидко робити на ній легкі розводи.

Для цього можна використовувати зубочистку або пластмасову одноразову виделку. Якщо помадка застигла, а ви ще не встигли закінчити розводия, то її можна розігріти і продовжити нанесення. До того ж, залишки помадки можна зберігати в холодильнику 2 дні, а перед використанням розігріти на водяній бані.

вода – 200 гр;

цукор – 250 гр;

желатин – 10 гр.

Процес приготування той же, що і у першого рецепта. Частину води змішати з желатином. В іншій частині на вогні розчинити цукор. У теплу солодку воду влити желатин і розчинити її. Цю суміш потрібно процідити і змішати з рівною кількістю шоколадної помадки.

Виходить дуже смачна і стійка помадка з глянцевим блиском. На відміну від яєчної помадки, желатинова не кришиться. Вона відмінно підходить для паски. Вонабуде виглядати апетитно і красиво навіть після розрізання на частини.

Рецепт кольорової  цукрової помадки

1,5 склянки цукру

75 мл води

1,5 чайні ложки желатину

5 ч. ложок яскравого фруктового (вишневого, журавлинного) або овочевого (бурякового, морквяного) соку

Приготувати білу глазур, як написано вище;

потім в ще теплу масу додати сік і добре змішати – вийде кольорова помадка;

а можна додати сік тільки в половину помадки, а інша половина залишиться білою.

Яєчна помадка для паски

Яєчна желатинова помадка на паску – це чудова біла прикраса для смачних пасок. Будь-який виріб в білосніжному вбранні буде справжнім святковим хітом на кожному урочистому застіллі.

Складові:

Куряче яйце – 1 шт.

Цукрова пудра – 1 ст.

Желатин – 1/3 ч.л.

Питна вода – 3 ст.л.

Желатин заваріть окропом (3 ст.л.). Добре розмішайте до повного розчинення і залиште набухати. Або заваріть желатин за інструкцією зазначеною на упаковці.

Яйце з’єднайте з цукром і міксером збийте в пишну масу.

З’єднайте желатин з яєчною масою, перемішайте і нанесіть на випічку.

Білкова помадка з желатином для паски в домашніх умовах

Ще один варіант, як готується юелатинова помадка на паску з білком, яка не обсипається, не тріскається і просто готується в домашніх умовах. Найкраще для цього рецепта брати швидкорозчинний желатин

Необхідні інгредієнти для білкової помадки з желатином для пасок

желатин – 1 упаковка

білок – 1 шт.

цукор – 100 гр.

ванільний цукор за бажанням

Насамперед розчиняємо желатин згідно з інструкцією на упаковці.

Починаємо збивати білок і поступово добавляємо до нього цукровий пісок. Якщо використовуєте ванільний цукор, то його також слід додати на даному етапі. Найкраще заздалегідь змішати його зі звичайним цукром і вже в такому вигляді досипати до білків.

Після того як желатин набубнявіє, його можна додавати до білків. При цьому продовжуємо збивати масу міксером.

Як тільки маса стане густою і буде добре тримати форму, можна переставати її збивати. Готова помадка виходить пишною, але щільною, добре тримає форму. Згодом верхній шар її застигає, а всередині вона залишається ніжною і тане в роті. Тому такою помадкою можна не тільки прикрашати великодню випічку, а й декорувати торти і тістечка.

Помадка з желатином без яєць

Якщо ви хочете покрити пасхальну випічку помадкою, яка не буде кришитися і липнути, то скористайтеся цим рецептом. Крім того, таке покриття є абсолютно безпечним для дітей, так як в його склад не входять сирі курячі яйця.

Для приготування нам знадобляться наступні продукти:

Желатин – 1 ч.л;

Цукровий пісок – 1 склянка;

Вода – 6 ст.л;

Пару крапель лимонного соку.

Для початку висипаємо желатин в невелику миску, заливаємо її двома ложками фільтрованої води. Ми залишаємо на деякий час для набухання.

У каструлю висипаємо білий цукор, виливаємо в неї залишки води і ставимо на вогонь. Доводимо до кипіння і при постійному помішуванні варимо, поки всі кристали не розчиняться в рідині.

Знімаємо каструлю з сиропом, добавляємо набряклий желатин, ретельно перемішуємо ложкою. За допомогою міксера збиваємо масу на максимальній швидкості близько 5 хвилин, поки суміш не побіліє.

У нас повинна вийти біла, густа маса. Потім додаємо кілька крапель соку лимона, збиваємо ще близько 30 секунд. Замість лимонного соку можна скористатися апельсиновим напоєм.

Відразу ж наносимо помадку на остиглу паску, так як вона швидко застигає.

Залишається прикрасити святкову випічку кондитерською посипкою, і можна подавати до столу.

Помадка з білого шоколаду

Щоб прикрасити великодню випічку оригінальним способом, скористайтеся помадкою з білого шоколаду. Вона виходить дуже смачною, тому сподобається ласунам і маленьким дітям.

Для приготування маси нам потрібно підготувати такі інгредієнти:

білий шоколад – 150 г;

желатин – 8 г;

молоко – 125 мл;

вершки – 125 мл.

Желатин висипаємо в миску, заливаємо молоком (50 мл) і залишаємо на 10-15 хвилин.

Поки желатин буде набухати, відправляємо в невелику каструлю залишки молока і жирні вершки. Ставимо на плиту і доводимо до кипіння.

Після закипання рідини знімаємо її з конфорки і відразу добавляємо желатин. Ретельно перемішуємо.

На наступному етапі відправляємо в каструлю ламаний білий шоколад. Всю масу перемішуємо до однорідного стану.

Тепер нам потрібно дочекатися остигання суміші і намазати нею поверхню святкового десерту. Для повного застигання знадобиться близько однієї години.


Check Also

Новорічне меню на 2021 рік. Корисна підбірка страв

Хочете застілля на Новий рік придумувати в останній момент? Чому не можна заздалегідь продумати і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *