Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Застосування олії і відвару шипшини для волосся

Застосування олії і відвару шипшини для волосся

Про унікальні і цілющі властивості такої рослини, як шипшина знали ще в стародавні часи. Вперше про сприятливу дію шипшини для волосся згадав старогрецький вчений Теофраст, та й сам видатний лікар Гіппократ захоплювався властивостями цієї рослини.

 У наші дні шипшина в косметології використовується досить часто, особливо корисні плоди шипшини для волосся, вірніше олія з насіння цих плодів, яку отримують за допомогою гарячої екстракції насіння. А ось з плодів шипшини роблять прекрасний відвар для волосся, але про це ми поговоримо далі.

 Користь олії і відвару шипшини для волосся

Застосування олії і відвару шипшини для волосся Використання олії шипшини в косметології зараз широко поширене, тому що має масу корисних властивостей. До складу даної олії входять важливі жирні кислоти, що відповідають за живлення клітин шкірного покриву голови, а також такі необхідні для стимуляції регенеративних функцій волосся вітаміни – А, F, С і Е.

 Застосовувати олії в складі масок або в чистому вигляді дуже легко, і при всій простоті застосування вона дає чудовий результат. Локони після впливу олії шипшини починають швидше рости, цибулина ущільнюється, і подібного зміцнення волосся чекати потрібно недовго, вже буквально після трьох, може навіть двох застосувань, волосся буде випадати набагато менше. Шипшина від випадіння волосся допоможе навіть в найзапущеніших випадках.

 Головна сприятлива властивість описуваної олії – це відновлення пасом. Косметологи радять використовувати олію шипшини для пошкодженого, сухого волосся. Ця олія при регулярному застосуванні може відновити локони після шкідливих термічних впливів. Олія повертає волоссю красу, блиск, покращує їх стан і в цілому оздоровлює пасма після невдалого фарбування і хімічної завивки.

    Як ви встигли помітити, користь шипшини очевидна і масляний екстракт шипшини для волосся незамінний, але при цьому маски з олії підходять тільки для власниць сухих пасом і посічених кінчиків, а дівчатам з жирною шкірою головою і жирним типом волосся олію з насіння краще не використовувати.

 Застосування олії і відвару шипшини для волосся самостійно

 Найчастіше вдома використовують олію шипшини для волосся в складі масок. Також волосся можна споліскувати спеціальним відваром, про приготування відвару шипшини ми поговоримо вже в наступному пункті даної статті. Цікаво, що і сам відвар шипшини є складовою дієвої швидкої маски для волосся.

 У чистому вигляді олія шипшини застосовується проти випадіння локонів. Олія повільними масажними рухами добре втирається в фолікули волосся, після втирання можна накрити голову поліетиленовим пакетом. Через 20 хвилин, олія змивається з голови за допомогою м’якого шампуню (без парабенів) для сухого типу волосся. Рекомендується промивати локони двічі, щоб напевно змити всі залишки олії. Щоб зміцнилися не тільки цибулини, але і самі пасма стали більш блискучими, після втирання олії в корені, розподіліть по довжині локонів теплий кефір, в такому поєднанні маску потрібно буде протримати 40 хвилин. Далі змити.

 Застосування олії і відвару шипшини для волосся

    Олія шипшини для волосся може додаватися і в готові шампуні або бальзами. При митті голови добавте 2 – 3 краплі олії шипшини на засіб, і вже після чотирьох таких маніпуляцій локони стануть пружними і слухняними.

 Існує також кілька правил, яких слід дотримуватися, для використання олії шипшини для волосся:

    Наносити всі маски з олії або відвару шипшини необхідно на злегка вологі чисті локони;

    Кожна маска утеплюється за допомогою душової шапочки і щільного рушника – спочатку одягається шапочка, після потрібно намотати на голову рушник;

    Забороняється сушити волосся феном після застосування маски або відвару. Дайте їм висохнути природним способом;

    Жодну з масок з олійним екстрактом шипшини можна залишати на ніч;

    Тільки часте застосування олії і відвару шипшини здатне дати результати;

    Не варто робити маски з олії шипшини частіше двох разів на тиждень.

 Приготування відвару шипшини для волосся

 Відвар шипшини – це відмінний засіб, завдяки якому ви можете зміцнити коріння волосся, зробити пасма більш м’якими і поліпшити загальний стан локонів. Відваром слід споліскувати волосся після кожного миття.

 Рецепт відвару шипшини для волосся

 Для приготування відвару шипшини вам потрібно взяти 20 свіжих або сушених ягід шипшини, покласти їх в каструльку і залити літром окропом. Накрити каструльку кришкою і дати настоятися ягодам півгодини. Через зазначений час ягоди можна прибрати з води і остудити відвар. Якщо ягоди свіжі, то прямо у відварі їх можна трохи розім’яти, проціджують такий готовий відвар через марлю. Подібного кількості відвару має вистачити на два – три ополіскування. Також з додаванням відвару шипшини роблять оздоровлюючі маски.

 Маска для волосся з відвару шипшини

Для маски знадобиться:

    2 столові ложки відвару;

   столову ложку рідкого меду;

   столову ложку соку лимона;

   трохи борошна для загустіння маски.

 Зауважте, що цю маску наносять на брудне волосся. Маска розподіляється долоньками по всій довжині, нічим не накривається на 15 хв. з волосся змивається під тепленькою водою.

Рецепти домашніх масок з олії шипшини

 Розглянемо дві дієві домашні маски з шипшиною, які можна приготувати своїми руками.

 Маска з олії шипшини для відновлення волосся

Для маски знадобиться:

    2 столових ложки олії шипшини;

   півсклянки пива;

   яєчний жовток.

 Всі вище представлені інгредієнти ретельно змішуються. Повинна вийти трохи густа маса, далі її спочатку потрібно нанести на корені волосся плавними масажними рухами, потім решта маски розподіляється вже по всій довжині. Після нанесення маску потрібно утеплити під шапочкою і рушником. На 1,5 години залишити суміш на волоссі. Через зазначений час обов’язково за допомогою шампуню маска ретельно змивається з волосся. (Інші маски з яєчним жовтком).

 Маска з олії шипшини для росту волосся

 Для маски знадобиться:

    чайна ложка олії шипшини;

   чайна ложка квіткового меду;

   столова ложка цибулевого соку;

   столова ложка відвару шипшини.

 Всі продукти перемішуються, і виходить досить рідка маса, яку потрібно втерти в коріння волосся. Після завершення нанесення маски обов’язково утепліть поверхню голови і залиште цю суміш на годину. Через зазначений час змийте маску з локонів за допомогою шампуню. Промийте пасма водою кімнатної температури або навіть холодною, так як промивання гарячою водою, в результаті посилить запах цибулевого соку, і він залишиться на вашому волоссі.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *