Косметичний ринок пропонує масу хороших засобів для зняття макіяжу. Деякі засоби можна використовувати з водою, інші без, наприклад, молочко або масло. Підбираючи засоби для зняття макіяжу, звертайте увагу на те, яка зараз пора року, на ваш тип дерми, а також вік. Також потрібно а орієнтуватися по обстановці, адже в дорозі кращим засобом будуть вологі серветки, просочені спеціальною рідиною, яка легко впорається з косметикою. Давайте розглянемо основні засоби, рекомендовані косметологами і дерматологами.
Засоби для зняття макіяжу
Запам’ятайте раз і назавжди – вмиватися милом не можна! Воно сушить шкіру, подразнює слизову ока і сприяє утворенню ранніх зморшок. Тому знімати косметику потрібно спеціальними засобами. Це може бути: лосьйон, тонік, міцелярна вода, двофазна рідина, молочко, крем, вершки, пінка, мус, гель і різні масла. Всі вони мають свої переваги, недоліки і підходять різним типам дерми. Тому далі ми поговоримо, як вибрати засіб для зняття макіяжу, яке підходить саме вам.
Рідкі розчини
До цього «загону» відносяться різноманітні тоніки, лосьйони і міцелярна вода. Ці засоби відрізняюється тим, що володіють терпкими властивостями, тому добре очищають дерму від забруднень, однак, не з усією косметикою вони справляються. Добре підійдуть для чутливої дерми і тим, хто страждає від різних алергій – часто ці засоби роблять гіпоалергенними.
Рідина для зняття макіяжу не має ні кольору, ні запаху, тому не викличе алергії або подразнень. Підійде і для підлітків, і для жінок з чутливою дермою. Ця спеціальна рідина – є ідеальною для демакіяжу, адже вона для цього і створена.
Міцелярна вода
- Переваги:
- підходить для всіх типів шкіри;
- не залишає жирні сліди;
- багатофункціональна (може використовуватися як тонік перед макіяжем і для зняття його).
- гіпоалергенна.
Недоліки:
- не підходить для зняття стійкої косметики.
Міцелярна вода вважається найкращим відкриттям в індустрії краси за останні кілька десятиліть.
Двофазний засіб
Всі двофазні засоби мають приблизно однаковий склад: масляна фаза (натуральні масла з очисними і пом’якшуючими компонентами) і водяна фаза (розчин на основі екстракту цілющих рослин). Масляна основа ефективно розчиняє косметику і пов’язує її, а водний розчин – збирає залишки масла і забруднень. Тому на питання «Як вибрати засоби для зняття макіяжу з очей?» Сміливо відповідаємо – «Не вибирайте! Купуйте двофазний!».
Переваги:
- підходять для всіх типів шкіри;
- ефективно і легко знімають стійку косметику;
- натуральні масла доглядають за шкірою;
Недоліки:
- не підходять власницям контактних лінз;
- після зняття макіяжу необхідно додатково вмиватися, щоб видалити залишки масла.
Молочко, креми, вершки
Ці засоби мають більш густу консистенцію, тому дуже м’яко й акуратно очищають дерму. А за рахунок величезної кількості пом’якшуючих і зволожуючих компонентів, додатково доглядають за дермою. Ці «ніжні» засоби рекомендують дівчатам з сухою дермою. Після зняття макіяжу можна не вмиватися додатково, але косметологи все одно наполягають на додатковому очищенні простою водою.
Переваги:
- ідеальна для сухої шкіри;
- має активні омолоджуючі компоненти, тому рекомендується в’янучій дермі;
- дуже ефективні засоби для зняття макіяжу з губ;
Недоліки:
- не підходять іншим типам длерми, так як будуть залишати маслянисту плівку.
Молочко вважається кращим засобом для жінок, які мають суху і чутливу шкіру. Молочно незамінне для зняття макіяжу з очей, воно очищає і зволожує. Також молочко корисне для догляду за дермою після 40.