Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Засмага на сонці. Як правильно засмагати

Засмага на сонці. Як правильно засмагати

Рівна бронзова засмага робить дерму красивою, приховує всі її недоліки. Засмагла фігура здається стрункішою і привабливішою. Засмагати люблять практично всі. поїхати до моря, полежати на пісочку – один з кращих способів провести відпочинок. Сонце заряджає нас корисним вітаміном D. Дарує щастя і настрій. Але, разом з цим засмага на сонці  ще й сильно сушить і стоншує дерму, помітно старить її. Ви, напевно, помічали, як виглядають люди з темною засмагою майже землистого кольору? Все добре в міру.

Засмага на сонці. Як правильно засмагати, щоб не обгоріти?

Засмага на сонці. Як правильно засмагати

Всі люди засмагають по різному. Комусь достатньо провести на сонці кілька днів і отримати ефект шоколадки. А є й такі, хто за 10 хвилинок перетворюється на «курочку-гриль». Все залежить від кількості меланіну в дермі.

Саме він і виробляється в якості захисту від сонячних опіків у вигляді темного відтінку. Згадайте, жителі південних країн всі темношкірі, а мешканці півночі в основному бліді від природи. Вони не мають багато меланіну, тому що сонця мало.

Але отримати темну засмагу хочеться всім. Тому варто з’ясувати, як йдуть у вас справи з меланіном, запастися необхідною кількістю світлозахисних кремів і олій і вперед! За засмагою!

Засмага на сонці. Як правильно засмагати з білою шкірою

Білошкірі, блакитноокі блондинки або руденькі замість золотистого кольору шкіри зазвичай отримують опіки і зіпсовану відпустку. Тоді як брюнетки зі смаглявою шкірою можуть проводити на пляжі кілька годин, не відчуваючи ніяких проблем.

Але не варто впадати у відчай, є кілька правил, які дозволять отримати гарну засмагу людям з білою шкірою.

Приймайте сонячні ванни дозовано, починаючи з 10 хвилинок і поступово збільшуючи час на сонці по 4-5 хвилинок. В цілому знаходження на сонці не більше години.

Виходьте на пляж до 10 годин ранку або після 17 години вечора. саме тоді промені сонця найщадніші.

Користуйтеся сонцезахисними засобами з великим SPF-індексом. Їх потрібно наносити на особливо вразливі місця, які обгорають швидше, ніс, плечі, груди, ігри.

Засмагайте в тіні, не шукайте місце на самому березі моря, тим більше, водичка має властивість відбивати сонячні промені. А засмага, отримана в тіні тримається довше звичайного.

Засмага на сонці  сильно старить шкіру, тому ходіть в капелюсі з полями і носіть сонцезахисні окуляри, якщо не хочете приїхати з відпустки із зморшками навколо очей.

Якщо ви любите попірнати, вибирайте водостійкий сонцезахисний крем.

Не користуйтеся перед виходом на пляж лосьйонами, духами, іншими спиртовмісними рідинами. Вони легко можуть спровокувати опік.

Після пляжу обполосніть дерму і намастіть живильний крем.

Якщо на шкірі все-таки з’явилися почервоніння, утримайтеся на пару днів від прийняття сонячних ванн.

Засмага на сонці. Як отримати красиву, рівну, безпечну засмагу

Запорука успіху, гарної засмаги, як для біленьких, так і для чорненьких – це відлущування, тобто пілінг. З його допомогою ви приберете всі омертвілі клітини шкіри, щоб вони потім не відпали разом із засмагою і не зробили вас схожою на плямистого оленя.

Тільки цю процедуру потрібно зробити за кілька днів до відпустки, щоб шкіра відновилася. Засмага після пілінгу буде виглядати набагато акуратніше і триматися довше.

Ще одне правило, яке ніхто і ніколи не дотримується, ну, може бути, як виняток. Поступовість !!! Не доривайтея до сонця відразу. Все одно потім будете кілька днів сидіти в номері і мазати свої опіки сметанкою. І на сонці потрібно проводити не більше 2-х годин на добу.

Обов’язково користуйтеся засобами з SPF-захистом. Згодом його рівень можна знижувати, так ви гарантовано не отримаєте опік.

Швидко виробити меланін шкірі допоможуть фрукти і овочі, багаті каротином. Персики, авокадо, апельсини, абрикоси. Потужним стимулятором цього самого звітного меланіну є морквяний сік. Пийте на здоров’я. Так само в свій раціон внесіть червоне м’ясо, печінку, рибу.

Щоб отримати саме рівну засмагу. а не стати схожою на пиріжок, підсмажений з двох сторін, потрібно рухатися, бігати, грати в м’яч, купатися. Тільки не забувати весь час оновлювати засіб для захисту від опіків.

На пляжі обов’язково пийте більше водички, так як організм під час засмаги втрачає дуже багато рідини і нам потрібно його заповнювати.

Після сонячних ванн шкіру необхідно зволожити. Найкращим засобом для цього буде звичайна оливкова олія.

Не забувайте так само на пляжі захищати очі сонцезахисними окулярами і користуйтеся спеціальною гігієнічною помадою.

Засмага на сонці. Протипоказання

Не можна засмагати людям із захворюваннями шкіри, онкологічним хворим, жінкам з гінекологічними захворюваннями, дітям до трьох років, тим, хто проходить лікування лікарськими препаратами.

Засмага на сонці при вагітності. Користь

Час, який дівчина в положенні проведе під сонячними промінцями, подарує їй не тільки масу задоволення, але і підніме настрій на цілий день. Але цей час має бути не пізніше 11:00, і не раніше 17:00, адже саме в цей період сонце дуже сильно обпікає, і тоді й мови не може йти про користь сонячних променів.

Ніколи не кажіть, що засмагати вагітним не можна, адже під час засмаги організм отримує вітамін D, в якому потребує не тільки майбутня мама, але і її дитина. Завдяки цьому вітаміну, відмінно засвоюється кальцій, що сприяє формуванню кісткової і нервової системи. А ще, при вагітності, у дівчат починають, псуватися зуби, випадати волосся і розшаровуватися нігті, а завдяки сонцю, яке разом з вітаміном D забезпечує організм кальцієм, можна запросто уникнути цих проблем.

Розширення вен – одне з найпоширеніших проблем у вагітних. І тут знову ж таки, незамінним помічником вступає сонечко, промінчики якого мають властивість зміцнювати судинну сітку на ранніх стадіях захворювання. До того ж засмага на сонці  дуже добре впливає на підвищення імунітету, що сприяє зменшенню шансу захворіти на ГРВІ та ГРЗ, що дуже важливо для жінок виношуючих малюка.

Зайва вага – це ще один з не надто приємних особливостей вагітності. Але якщо ви будете отримувати достатню кількість вітаміну D, то під дією сонячного тепла організм майбутньої мами, буде виробляти таку кількість енергії, яка прискорить обмін речовин, і про зайву вагу можна буде не турбуватися.

Є дані, які свідчать про те, що ультрафіолетові промені сприяють позбавленню від різних шкірних захворювань. Всім відомо, що в період виношування малюка, гормональний фон просто непередбачуваний, що часто проявляється у вигляді прищиків і різних висипів. Лікування шкірних захворювань дорогими препаратами в період вагітності шкідливі, а ще швидше взагалі забороняються лікарями. Так що, краще вживати превентивні заходи, а їх назва – сонячні ванни, тоді ніякі прищики вам не страшні.

Але крім всіх перерахованих вище позитивних моментів в отриманні бронзового відтінку шкіри вагітними жінками, необхідно враховувати той факт, що у жінок в цьому положенні організм має більше навантаження, ніж у звичайної дівчини.

Засмага на сонці при вагітності. Небезпека і шкода

Одне з найперших, що може постраждати від сонячних променів – шкіра. Часто проблеми зі шкірою проявляються у вигляді пігментних плям на шиї, руках, обличчі, а також зоні декольте і спині. Щоб запобігти цим неприємним моментам, потрібно зовсім відмовитися від засмаги в соляріях, а під відкритим сонечком грітися тільки або до 11:00, або после 16:00, і то не більше години. Потрібно не забувати, шкіра вимагає до себе більшої турботи і уваги, так що завжди беріть з собою на пляж сонцезахисні креми, і бажано наносити їх приблизно за 15-20 хвилинок до початку прийому сонячних ванн.

Але краще буде, якщо ви придбаєте, бронзовий відтінок своєї шкіри в тіні. Тоді можна не боятися такої небезпеки, як перегрів організму, що може привести до занепаду сил, і навіть до непритомності. А це вже зовсім не добре, адже в першу чергу, можна принести шкоду майбутній дитині. До речі пам’ятайте, що висока температура повітря і палюче сонце неодмінно призведе до порушень нервової системи і руйнування фолієвої кислоти у плода.

Сонячні ванни також впливають на надмірну активізацію природних процесів людського організму, наприклад, кровообіг, обмін речовин, зниження або підвищення тиску. Так що враховуєте це, особливо якщо у вас спостерігаються які-небудь порушення в організмі. Пам’ятайте, що довге перебування під сонячними променями може тільки погіршити ситуацію.

Сильний перегрів дуже погано може вплинути на здоров’я вашої крихти. Адже перегрів організму матері веде за собою підвищення температури у внутрішніх органах вагітної дівчини, що неодмінно позначиться і на малюку. Адже внутрішньоутробна дитина ще не здатна самостійно контролювати температуру свого тіла, що може привести до плачевного фіналу, такому як, збій роботи нервової системи або головного мозку.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *