Home / Твоя краса / Обличчя / Зарядка для щік

Зарядка для щік

Hайбільш ефективний комплекс зарядки для щік, щоб щоки не обвисали, а шкіра довгий час зберігала молодість, пружність, і наше обличчя зберігало чітко окреслений овал довгі роки.

Вправи для щік

Зарядка для щік

Язик за щокою. Перед дзеркалом округлятимете губи, як би вимовляючи звук “О”. Притисніть язик до щоки зсередини, а щоку – до яязика. Рухайте язиком по всій внутрішній поверхні щоки, намагаючись опрацювати всі групи м’язів. Не блокуйте рот. Далі перейдіть на другу щоку. Потрібно зробити не менше 20-30 рухів на кожній щоці. Це дуже ефективна вправа не тільки для щік, а й для другого підборіддя, так як кінчик язика масажує внутрішню поверхню щік, а напруга підстави язика тонізує одночасно м’язи “другого”, і навіть “третього” підборіддя. В результаті щоки стають пружними і гладкими, підборіддя підтягується і поступово зникає, а обличчя вражає всіх здоров’ям і красою.

Ямочки на щічках. Початкове положення той же звук “О”, але тепер посміхніться і постарайтеся порикувати. Покладіть вказівні пальці на точки, де закінчуються носогубні складки. Вимовляючи звук “Р-Р-Р”, ми скорочуємо м’язи передньої нижньої частини щік, а пальцями контролюємо напругу, щоб визначити як працюють ці м’язи. Зробити потрібно не менше 3 повторів по 50 разів. Оволодівши цією вправою, ви позбудетеся від обвислих і запалих щік, які так старять обличчя.

Долаючи опір. Тепер покладіть вказівні пальці не зовні щік, а всередині їх. Виконуйте ті ж вправи, тільки намагайтеся притягувати щоки до пальців, а не розтягувати щоки пальцями. Продовжуйте “гарчати”, притягаючи щоки до пальців і контролюючи силу і темп опору на своєму рівні. В ідеалі потрібно довести кількість повторів до 100. Якщо ви відчуваєте, що м’язи німіють, не лякайтеся. Це ознака того, що ви виконуєте вправу правильно. Це відбувається тому, що ми задіюємо “ледачі” м’язи, які в повсякденному житті практично не працюють. Можлива навіть деяка біль наступного дня (іноді й три), як після фізичного навантаження. Зробіть на ранок цю вправу ще раз, а щоб зняти напругу і оніміння під час виконання вправи, виконайте масаж щік, зробіть кілька глибоких вдихів-видихів.

Поза лева.  Активує внутрішні енергетичні замки і відмінно прочищає горло. Крім того, це прекрасна вправа для м’язів обличчя, яка дозволяє значно розгладити вже наявні мімічні зморшки і відстрочити появу нових.
Стаємо на коліна, нахиляємося вперед, піднявши сідниці і поклавши праву щиколотку на ліву. Пальці обох стоп направляємо назад. Опускаємо куприк до підлоги, а хребет витягуємо вгору.
Випрямляємо руки і кладемо долоні на коліна, широко розвівши пальці. Це наповнює руки енергією від плечей до кінчиків пальців.
Закриваємо очі і робимо повільний вдих. На видиху трохи нахиляємося вперед, відкриваємо рот якомога ширше і повністю висовуємо язик, намагаючись торкнутися ним підборіддя.
Закочуємо очні яблука вгору, направляючи погляд до “третього ока” (який розташовується між бровами). У цьому положенні дихаємо через рот, відчуваючи як розгладжується шкіра обличчя.
Ховаємо язик, закриваємо рот і очі. Сидимо спокійно кілька подихів. Міняємо перехрещення щиколоток і виконуємо рух ще раз.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *