Home / Дозвілля / Запрошення на весілля своїми руками. Корисна підбірка

Запрошення на весілля своїми руками. Корисна підбірка

Запрошення на весілля – це те, з чого починається для всіх найважливіша подія вашого життя. Запрошення відносяться до тих речей, на яких заощаджувати навряд чи варто, адже вони зададуть тон вашого свята. Про те як зробити запрошення на весілля своїми руками  поговоримо далі.

Запрошення на весілля своїми руками

Запрошення на весілля своїми руками. Корисна підбірка

Зараз досить великий вибір запрошень на весілля для майбутніх молодят. Запрошення листівки можна купити в готовому вигляді в магазинах канцтоварів, можна замовити за індивідуальним дизайном в дизайнерських студіях, а можна і зробити самій своїми руками.

Тема даної статті – оригінальні запрошення на весілля своїми руками, відповідно, про готові шаблонні запрошення, які продаються в магазинах, мова йти не буде, оскільки цей варіант часто не відрізняється креативністю виконання.

То який же дизайн запрошень листівок вибрати?

Для того, щоб визначитися якими будуть Ваші запрошення на весілля для початку важливо продумати всі деталі Вашого весілля:

Місце, час і дата проведення весілля;

Тема весілля (в разі якщо Ви вирішили провести тематичне весілля);

Стилістика весілля (колірне і флористичне оформлення весілля);

Вбрання нареченого і нареченої.

Види запрошень на весілля

запрошення з графічних редакторів

класичні в техніці скрапбукінг

запрошення-сувій

запрошення-колаж

графічні редактори

Що повинні містити запрошення?

Запрошення листівки – це план дій для гостя на весіллі. У запрошеннях повинна бути інформація про формат, час і місце проведення торжества. Також запрошення повинні інформувати гостей про тему весільного торжества для того, щоб запрошений міг заздалегідь продумати своє вбрання, якщо весілля тематичне.

Запрошення на весілля своїми руками. Правила заповнення запрошень

Визначтеся зі стилем тексту: формальний або неформальний. Якщо ви вирішите використовувати жартівливий текст, все ж не варто забувати про його інформативність. Необхідно скласти текст для запрошень, включаючи:

Імена запрошених.

Час і адресу проведення реєстрації. Можна вказати час початку і закінчення торжества.

Якщо ви плануєте вінчання, то не забудьте включити цю інформацію.

У запрошеннях також можна вказати тематику весільного торжества, для того щоб гості відповідно підготувалися.

Підписи запрошуючих.

Один і той же стиль звернення і підписи не може бути доречний для всіх запрошених.

Гості діляться на групи:

батьки і близькі родичі

друзі;

далекі родичі і колеги.

Для батьків і друзів молодят можуть використовувати прості і теплі звернення, скорочені імена, наприклад: «Дорогі й улюблені батьки!», «Дорогий друже!», «Дорогі Валя і Саша!».

Відповідно і підпис може бути: «З любов’ю», «З повагою», «Щиро ваші». Для далеких родичів і колег вживають офіційний стиль. До гостей звертаються виключно по імені та по батькові, а також використовують слова: «шановні», «поважні».

Якщо гостей не надто багато, то можна заповнити запрошення на весілля своїми руками. Текст, написаний вами особисто, буде виглядати більш душевно і щиро, ніж надрукований в друкарні.

Запрошення на весілля своїми руками. Вінтаж

Мереживо і банти – вантажні запрошення. Підійдуть для пар, чиє весілля буде проходити в вінтажному стилі. Безумовно, це дуже красиво, такі запрошення можуть бути як аристократичними, так і ніжно-романтичними.

Потрібно взяти аркуш цупкого паперу скласти його навпіл. Декорувати краї мереживом і тасьмою. Оформлення залежить тільки від розмаху вашої фантазії. Листівки в вінтажному стилі можна оформити:

мереживами,

атласом,

тасьмою,

гіпюром,

бантами,

стразами,

штучними квітами,

намистинами і брошками.

Текст запрошення на внутрішній стороні бажано написати чорнильним пером, щоб не було ні найменшого відступу від вінтажного стилю.

Оригінальні запрошення на весілля своїми руками у вигляді листівки

Незвичайні запрошення можна зробити у вигляді листівки. Для цього буде потрібно щільний фактурний папір (купити його Ви можете в будь-якому художньому магазині), клей, фігурні ножиці, ручки. а також стрічки, мережива, бісер – для декору.

Як виготовити таку листівку?

Для початку Вам слід визначитися з розміром запрошення. З листа паперу формату А4 може вийти 1-8 запрошень. Потім виберіть форму листівки. Може Ви захочете зробити запрошення у вигляді книжечки, або схожим на звичайну листівку.

Найзручніше зробити макет і приміряти всі варіанти. Потім приступайте до виготовлення самих запрошень.

На зовнішній стороні листівки зробіть гарний напис гелевою ручкою – «Запрошення на весілля». Цей напис обведіть сріблястим або золотим кольором. Всередині листівки напишіть або вклейте текст запрошення.

Ви можете піти на хитрість: роздрукуйте бляклим кольором текст на папері, застосувавши який-небудь незвичайний шрифт, а потім обведіть його від руки красивим кольором.

Після оформлення внутрішньої сторони запрошень, переходьте до обкладинки. Тут безліч варіантів: приклейте стрічки або бантики; обтягніть папір мереживом; зробіть милу  квіточку; оформіть бісером або великими намистинами.

Якщо Ви використовуєте папір в двох видах, то один можна застосувати як основу, а другий приклеїти зверху, вирізавши його  спочатку на один сантиметр меншим по ширині і довжині. А якщо хочете, то можна зробити «віконце» і вставити туди зображення, фотографію нареченого або нареченої, квітку або сердечко, оформивши його бісером.

Симпатично виглядають краї запрошення, оброблені фігурними ножицями. Також, можна стрічки приклеїти до двох половин запрошення і зав’язати на бант.

Запрошення на весілля своїми руками в техніці скрапбукінг

Сьогодні в цій техніці робиться до 90% всіх весільних запрошень. Різноманітність матеріалів для творчості дозволяє втілити в життя будь-яку задумку нареченого і нареченої.

На щільному папері обраного кольору надрукуйте текст запрошення і виріже фігурними ножицями прямокутник розміром приблизно 9 на 13 см. Вгорі зробіть отвір дироколом.

Після зробіть конверт для запрошення з паперу схожого кольору або контрастного.

Збоку на конверт наклейте мереживо, в центр прикріпіть бант. На самому запрошенні через дірку пропустіть стрічку і зав’яжіть бантик.

Запрошення на весіллі своїми руками. Запрошення – сувій

Цей вид запрошень, мабуть, самий популярний останнім часом. Таке запрошення сувій не тільки позначить унікальність і самобутність вашого весілля, але і буде прикрашати інтер’єр адресата довгі роки – адже запрошення-сувій  такі красиві!

Щоб зробити запрошення-сувій самостійно, знадобляться:

потрібний папір

мотузка

сургуч і відбиток

стрічки

Визначтеся зі стилем і, відповідно, з папером, з якого будете робити запрошення. Це може бути щільний папір будь-якого вподобаного кольору або папір з ефектом старовини.

Якщо ви вибрали кольоровий паперу, його край достатньо обробити фігурними ножицями (такі продаються в магазинах для рукоділля). Краї паперу під старовину краще злегка обпалити, це додасть правдоподібності.

Далі необхідно надрукувати текст на папері (менш клопітно на принтері), деякі роблять це вручну.

Після того, як текст готовий, скрутіть запрошення на весілля своїми руками  в згорток і прикріпіть мотузку таким чином, щоб можна було зав’язувати бант. Замість мотузки багато хто використовує стрічки.

Мотузку на зістареному папері можна скріпити за допомогою сургучу і відбитка – так ваш пакунок буде виглядати ще більш вірогідно.

Запрошення-колаж

Запрошення-колаж робиться з фотографій молодят – дитячих або сучасних. Можна зробити запрошення з стулками, а можна і без – на що вистачить фантазії.

Запрошення на весілля своїми руками. Мелодія нот

Якщо проводиться музичне або романтичне весілля, запрошення можуть бути у вигляді листівки з нотами. Для їх виготовлення потрібні картон, тканина (в стилі весільного вбрання нареченої), стрічки, штучні квіти. З картону треба склеїти конверт.

З тканини зшийте мішок (такого ж розміру, що і конверт).

Тканину закріпити на мішечку за  допомогою клею. Зображення нот вирізати у формі серця і наклеїти на тканину.

З стрічки зробити бантик, прикріпити клеєм до конверту. Зверху наклеїти штучні квіти.

Вирізати з кольорового паперу сердечко (таке, щоб воно легко сховалося в конверті). У серці написати текст запрошення. Тонку стрічку приклеїти одним кінцем до серця, а іншим до поверхні конверта. Сердечко з текстом вкласти в конверт.

Яскраве і оригінальне запрошення на весілля своїми руками

Щоб виготовити цю незвичайну саморобку з серцем Вам знадобитися:

тонкий папір декількох кольорів (цигарковий);

заготівля запрошення з текстом;

звичайний білий папір формату А4;

клей;

ножиці.

Візьміть тонкий папір і складіть його в гармошку з 5-6 шарів, шириною не більше 2 см. Після чого поріжте його ножицями на смужки. Не дорізаючи до кінця кілька міліметрів.

Склейте між собою 6-7 різнокольорових порізаних смужок, а потім приклейте на них сердечко. Серце потрібно клеїти з тильного боку і щоб воно не виходило за полосочки.

Виріжте сердечко з цигаркового паперу, як це показано на фото. На заготівлю листа-запрошення можна приклеїти смужки у вигляді стріли, на яких написати веселі фрази або просто: «Запрошуємо на вінчання». І тільки після цього прикріпіть сердечко з паперової бахроми.

У будь-якому випадку, які б ви запрошення не зробили на весілля, вони будуть ексклюзивні, адже інших таких же ні в кого не буде.

Запрошення на весілля своїми руками. Упаковки для весільних запрошень

Кожне з ваших оригінальних запрошень вимагає такої ж, єдиної в своєму роді, упаковки. На цій посаді можна використовувати химерно декорований тубус, характерно оформлений конверт або коробочку, виготовлену в одному стилі з листівкою.

Запрошення на весілля своїми руками

Офіційне запрошення

Дорогі Ольга та Євген!

Ми отримали від долі найбільший подарунок, і наші душі знайшли щастя одні в одних! 12 жовтня 2019 року ми станемо чоловіком і дружиною!

Ми будемо дуже раді, якщо ви будете з нами і розділите наше щастя!

Свій шлюб ми скріпимо печаткою 12 жовтня 2019 року в 14.00 в Палаці урочистих подій.

Банкет, присвячений цій прекрасній події, відбудеться в ресторані “Стара пристань” о 17.00.

Ми будемо вдячні вам за участь і підтримку в цей важливий для нас день.

Імена нареченого і нареченої

Запрошення з гумором

Дорогі Дарина і Іван!

Театр свідомо втраченої свободи запрошує вас на прем’єру

“І жили вони довго і щасливо”

Дійові особи: Віктор і Марія

Дія I. “Для душі”

Одруження …

Україна, Палац урочистих подій

Дія II. “Для тіла”

Ресторан “Петровський” – прийом в …

Імена нареченого і нареченої

Запрошення на  тематичне весілля

Дорогі  Іван і Марія!

В рамках Венеціанського Кінофестивалю мережа кінотеатрів “Імперія ніжності” і “Формула любові” запрошує вас на закритий показ фільму, знятий за мотивами італійської казки Карло Гоцці “Три апельсина”.

Показ відкриє прес-конференція з виконавцями головних ролей – Наталією Івановою і Степаном Крючковим.

Адреса кінотеатру: …

Час початку 16.00.

Ми чекаємо вас!

Імена нареченого і нареченої

Казкове запрошення

Дія перша

Шановні Дарина і Олексій!

Ми щасливі запросити вас в нашу казку, яка стане притчею в третій день жовтня, в чотири дні по полудні, на урочистій церемонії одруження в казковому теремі.

Дія друга

За півгодини до шостої вечора, торжество продовжить царський бенкет на весь світ, східні оповіді і богатирські випробування! Двері заморського ресторан «Садко» будуть відкриті для вас.

Казково закохані, Іван та Марія

Ніжне запрошення

Любові немає меж!

Любов здатна долати будь-які відстані, розширювати будь-які межі і відкривати нові горизонти!

Зустрівши одне одного, закохані починають парити на Крилах Любові, долаючи будь-які кордони!

Дорогі Станіслав і Олена!

Ми поспішаємо поділитися з Вами нашою радістю – … року ми станемо однією сім’єю і з’єднаємо наші серця і долі!

І запрошуємо Вас, злетіти разом з нами, над суєтою повсякденного життя, на крилах кохання!

Торжество відбудеться в ресторані «…»

Збір Гостей в …

Імена нареченого і нареченої


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.