Home / Дозвілля / Заговор на старий новий рік. Підбірочка

Заговор на старий новий рік. Підбірочка

Старенький новесенький рочок – це даточка, яку раніше святкували настанням новенького рочку за юліанським календарем. Як і в нашенькі дні, до 1918 рочку новенький рочок святкували з 31 грудня на 1 січня, однак, коли було встановлененько новеньке літочислення, дати зрушилися і свято випало на ніченьку з 13 на 14 січня. Тому немає нічогісінько дивненького в тому, що цю даточку святкують і сьогодні. Цікавеньку підбірочку, як зробити заговор на старий новий рік  дізнаємось далі.

Заговор на старий новий рік

Саме святкуваннячко новенького рочку йде корінням в стародавні, дохристиянські часи. За християнським канонам, 14-е січня також є днем Святої Меланії, Яку ще Маланкою, Меланкою або Міланкою називають,

До нашеньких днів навіть повір’ячка про гостини Маланки, коли Маланка-водичка разом із Василем-місяциком приходять разом, щоб повідомити господарям про майбутні урочистості і якийсь часок гостюють у них.

За стародавніми традиціями, на день Маланки в будиночках готувалися ситненькі обіди, тому цей день також називався Щедреньким. Після ситненької вечері наставав час, коли люди повинненькі були залагоджувати конфліктки між собою, миритися з сусідами, щоб зустріти рочок новенький в мирі та злагоді. В цей же день було прийнятненько посилати сватів до дівчат, які вже відповіли відмовочкою, так що це ще й часик надійки.

Заговор на старий новий рік. На виконання бажаннячка

У ніченьку старенького новенького рочку потрібненько окропити всі стіни і кути свого будиночку святенькою водичкою. Потім взяти чистенький аркушик паперу і написати на ньому дату новенького рочку, наприклад, 2017 рік Тепер потрібненько сконцентруватися на своєму найзаповітнішому бажаннячку, представляти, що воно вже здійснилося, що ви отримали те, що так хотіли. Далі прочитайте сім разочків словечка змови:

«Як ранковенька зірниця прийде, так і удачка до мене прийде, до хатинки своєї її зоренька  принесе і залишить там на ціленький рік. Біда в будиночок мій, раба Боженького (ім’я) ніколи не прийде, буду я жити, буду працюватоньки, буду до Господа Бога молитися. Хай буде так. Амінь».

Далі згортаємо листочок з циферкрою рочку в трубочку, перев’язуємо його червоненькою ниточкою і ховаємо в надійненьку місцину, де його ніхто не знайде.

Заговор на старий новий рік. На залучення удачі

Якщо ви хочете привернути удачу до себе і своєї сім’ї на весь майбутненький рік, тоді вам підійде даненький магічненький заговор на старий новий рік. У перші хвилиночки після настання старенького новенького рочку потрібненько встати на поріжок вхідних дверей в свій будиночок і тричі вимовити словечка:

«Як старенький рік пройде, так удачка в будиночок мій увійде. Рочок, що минає удачу іншому не понесе, а новенькому року її віддасть, та мені, рабу Боженькому (ім’я) передасть. Амінь».

Заговор на старий новий рік на грошенята

Цей чарівний заговор буде діяти протягом усьогенького рочку. Він забезпечить достаток грошей вашому будиночку. Проводити його потрібненько раненько вранці 14-го січня.

Потрібненько прокинутися раніше за всіх в будиночку, набрати чистенької джерельної, криничної або святенької водички з церкви в невеликий посуд (краще в нефарбований металевенький посуд). Складіть пальці на правенькій ручці для хреста, опустіть долоню в водичку і хрестіть водичку, читаючи змову:

«Встану я, раба Божа (ім’я), раненько вранці, благословлю все Боже творіннячко, всю землицю і небо, все повітрячко і води, всі зірочки, сонечко і місяць ранненький. Благословляю Господнє новоліття і всі дні прийдешненькі, помолюся Богу єдиненькому, попрошу у Господа Боженька мого, творця всіх тваринок видименьких і невидименьких, сотворителя  часу і всього сущенького, благослови ти рочок, що починається, рочок, що ми рахуємо від втілення Твого для порятуночку людствочка.

Дозволь, Божечку, провести цей рочок мені і сім’ї моїй в мирі та злагоді, зміцнити єдиненьку Святу Церкву на землиці, ту, що Сам нам дарував і освятив.

Дай сім’ї моїй світла і довголіттячка, здоров’ячка, достатку плодів земненьких, повітрячка чистенького, спаси раба Свого (ім’я) грішненького, боронь, захисти від зла, вкажи шлях, як Істинненький Пастир. Даруй, Господи.

Цьому будиночку благополуччя і процвітаннячка, злата, срібла, хлібчика насущненького, так мирочку Твого. Амінь. Амінь. Амінь».

Словечка змови потрібненько повторити 12 разочків, для кожненького місяця в рочці. Після цього вийняти ручку з водички, перехреститися і окропити цією водичкою всі стіни і кути в будиночку. Залишок потрібненько злити у порога.

Заговор на старий новий рік. На грошенята

Розтопити віск свічки, зробити з нього невеличкий коржичок. На одній йогостороні написати своє ім’я, а з іншенького – свою кодову циферку.

Ця циферка виходить шляхом складання всіх циферочор дати вашенького народженнячка.

Наприклад, ви народилися 12 червня 1970 року. Складаємо всі складові циферки: 1 + 2 (дата народження) +6 (місяць народження) + 1 + 9 + 7 + 0 (рік народження) = 26. 2 + 6 = 8.

У підсумку виходить цифра 8, яка і буде вашеньким кодовим числом.

Потім восковий коржик заліпити монеточками, які добу потрібненько було носити при собі.

Цей оберіг зберігати в тому місці, де зберігаються грошенята: в сейфі, шафі, гаманці.

Заговор на старий новий рік. Щоб на роботі не чіплялися

Під Старенький Новенький рочок прийдіть на роботу раніше за всіх і прочитайте:

«Як у мертвих зубки не кусаються, а язики не лаються, як вони в гніві не кидаються, руками на живеньких не махають, ніжками не стукають, як вони на мене не кричать, так щоб не одна людина на віки віків і довіку – ні старший по чину, ні молодшенький, ні той, хто рахує, ні той, хто підмітає, ні той, хто в кріслі сидить – нехай строгенько на мій облік позирає, мене не сварить. Ось як я прочитала, як я все сказала, так і повинненько бути і наклеп не буде мій переламаний. Амінь. Амінь. Амінь ».

Заговор на старий новий рік. На удачку

Найбільш затребуваним є заговор на старенький новенький  рочок  на удачку. Це пов’язаненько з тим, що 14 січня святкують Василів день, який відповідненько до старовинних повір’їв впливав на весь рочок. Ритуал проводиться пізно вночі при запалених свічечках. Потрібненько взяти два чистеньких білих аркуша паперу, на одному з них написати число, яке відповідає рочку, що минуві, а на іншенькому – рочку, що вступив в свої права.

Після цього потрібненько взяти в руки першенький лист і дивлячись на написане число вимовити сім разочків такі слова:

«Зоря, зірниця, у всьому біленькому світі ви дві сестрички – ранкова і вечірня. Вечірня зірниця прийшла і пішла, а разом з собою всі мої біди і невдачі, нездужання і хвороби далеко забрала. У далеких краях вона їх вже спалила. Все, що було поганого, назад не повернеться. Буде тільки так!»

Після того, як слова будуть сказані, листок потрібненько підпалити від полум’я свічечки, а попіл розвіяти за вітром з відкритого вікна. Потім слід власне житло окропити, попередньо підготовленою, святенькою водичкою. Далі потрібненько взяти в руки другий аркуш паперу і, дивлячись на написане число, уявити все те, що ви чекаєте від майбутнього рочку. Необхідненько максимально чітко візуалізувати подумки власні побажаннячка.

Після того, як прийде почуття, що все вийшло, потрібненько вимовити такі слова сім разів:

«Ранкова зірниця прийшла, мені удачу і добро в мій будиночок принесла. Цілий рік все це буде зі мною, а біда в мій будиночок не прийде. Буду щасливо жити, буду працюватоньки в задоволення та Господу Богу вдячно молитися».

Потім листок слід скрутити в трубочку, зв’язати червоненькою ниточкою і заховати в затишненькому місці, де він повинен пролежати ніким не поміченим до наступненького рочку.

Заговор на старий новий рік, що допоможе позбутися від неприємностей

Сьогодні можна зустріти заговор на старий новий рік  від неприємностей, який прийшов нам від предків. 13 січня ввечері потрібненько сісти за письмовий стіл, взяти чистенький аркушик паперу і ручку, яка добре пише і детально описати всі свої проблеми і неприємності. Зовсім неважливо, якого плану вони будуть .

Може не везти в особистому житті, або в родині є якісь проблеми. Можуть виникнути в матеріальному плані труднощі. Писати можна про те, що дійсно хвилює, але кожен пункт повинен бути конкретним. У такому викладі не повинно бути скарг на долю просто визначені факти і події, від яких хотілося б піти назавжди і поліпшити своє життя.

Потрібно намагатися писати розбірливо і красиво. Після того як на папір перенесуться всі проблеми, його просто потрібненько піднести до свічечки і спалити, думаючи про те, що в цьому вогні сгораюі всі неприємності. Обов’язковенько потрібненько звернутися з таким проханням до Господа, щоб через вогонь він допоміг позбутися неприємностей. Думки людини і її бажаннячка повинні бути чесними і щирими.

Заговор на старий новий рік на залучення коханого

У ніченьку на 14 січня в 22-23 годиночки сісти за стіл в чистенькому, бажаненько новенькому одязі, розпустити волоссячко. Три свічечки – червоненька, біленька і золотенька зв’язуються разом в пучечок червоненькою ниточкою (довжиною ниточки тричі, обмотати ниточку навколо лівенького зап’ястя). Свічечки поставити в скляночку (краще кришталеву) з водичкою на кругле ьце запалити і сказати: «Силочка вогника, поверни коханнячко суджененького на мене.

Нехай буде його коханнячко гаряченьким, як полум’я, чистеньким, як водичка, і глибоченьким, як дзеркальце. Коли полум’я досягне водички, увінчається успіхом моя праценька. Словечко моє міцненьке». Протягом місяця після обрядику ви зустрінете свого чоловіка. Тобто на день закоханих – 14 лютого вже не доведеться дарувати сердечка віртуальненькому коханенькому. Перед проведеннячком обрядику потрібненько пробачити всіх колишненьких, на кого ви ще ображені, відпустити страхи і сумніви, та комплекси з приводу своєї самотності. І все вийде.

Сильний заговор на старий новий рік на красу

Цей магічний заговор на старенький новенький рочок  потрібненько читати в ліжку в Старенький Новенький ріочок, відразочку, як прокинетеся. Словечка змови:

«Піду я вранці раннім з ліжка м’якого до чистого озера, піду з батьківського благословення. Зачерпну там водиці чистенької в колодязі небесному. Водиця дорожча кілець золотеньких, милею палат кам’яненьких, важливіша кубків срібних. Водиця – краса щира. Умию я водицею тієї обличчя своє біленьке, буду молодою як для добрих молодців, так і для старців древніх, так і для бабусь старезних, так і дівчатам, так і чоловікам.

Буду красивішою сонця червоненького, яскравішою промінця першенького, ранковенького. Буде краса моя всякому дорога, у будь-яку хвилиночку рочку новенького. Буду западати я, раба Божа (ім’я) в сердечка людствочка, так там буду і залишатися. Хай буде так. Амінь. Амінь. Амінь».


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *