Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Зачіски стрижки для повного обличчя: особливості виконання

Зачіски стрижки для повного обличчя: особливості виконання

Жінки з повним обличчям і округлими формами, про які часто говорять «кров з молоком», помилково вважають, що вибір найбільш придатних для них стрижок недостатньо широкий. Це не так, адже зачіски для повного обличчя різноманітні і багатогранні! Безумовно, є деякі моменти, про які потрібно знати і намагатися уникати.

Основні моменти зачісок для повного обличчя

Зачіски для повного обличчя особливості виконання

Зрозуміло, що жінка з такими особливостями прагне зробити обличчя візуально худішим. Зачіска при цьому відіграє не останню роль і може як допомогти жінці і зіграти на образ, так і все зіпсувати.

Найбільш невдалим варіантом є занадто короткі зачіски та стрижки для повного обличчя  які не дозволяють приховати абсолютно нічого, в тому числі і недоліки. Це ж стосується і абсолютної симетрії, коли волосся розділені рівним проділом і зайві «прилизані».

Роблячи укладання, не потрібно відкривати велику частину обличчя. Волосся повинні прикривати щоки, а разом з ними і те, що хочеться залишити, так би мовити, «за кадром». Ставку потрібно робити на художній безлад, багатошаровість, каскадність і скуйовдженість. Укладання буде привертати до себе увагу і робити образ більш молодим та сміливим.

Зачіски та стрижки для повного обличчя на коротке волосся

Майстер в салоні може запропонувати жінці для круглого повного обличчя стрижку боб або а-боб. Цей варіант не втрачає своєї популярності вже багато років завдяки універсальності і простоті в укладанні.

Головне в цьому випадку – зробити асиметричний проділ, а ще надати волоссю додатковий об’єм за допомогою філіровки кінчиків і прихованої підпори. Остання передбачає легке вистригання волосся біля коріння, які піднімають всю стрижку і забезпечують їй необхідний об’єм без застосування спеціальних засобів для укладання.

До асиметричних зачісок для повного обличчя  підійде коса градуйована чолка. Панянки з такими особливостями повинні уникати прямих, занадто густих і об’ємних чолок.

Стрижка каре для повного обличчя так само може стати відмінним варіантом, але тільки у випадку, якщо вона буде мати кілька шарів і ступенів, які дозволять шевелюрі виглядати більш об’ємно і гармонійно.

Пасма біля обличчя, підстрижені драбинкою, дозволять візуально подовжити його, змусити виглядати більш худим.

Зачіски для повного обличчя  на довге волосся

Коротка стрижка жінці з подібними особливостями підійде більше, але, якщо дати на «розтерзання» майстру свої розкішні локони рука не піднімається, можна вийти з положення, зупинившись на варіанті – каскаду.

Жінки з пухкими щічками і вираженими вилицями можуть носити довге волосся, але у них обов’язково повинен бути об’єм і структура. Виручать шаруваті стрижки.

Повне обличчя, обрамлене струмливим каскадом волосся, виглядає просто заворожуюче.

Короткі передні пасма, що вибиваються із загальної маси, покликані прикривати виступаючі вилиці й щоки, роблячи обличчя більш пропорційним.

Причому укласти цю стрижку можна по-різному: класичний варіант, при якому волосся покладені всередину, жодним чином не применшує достоїнств більш креативного способу завивки в протилежну сторону. Єдина умова – укладати волосся потрібно нижче лінії вилиць.

Більш за все для повного овального обличчя підходять стрижки на довгому кучерявому волоссі. Легкі хвилі не можуть не притягувати погляди, відводячи зайву увагу від круглого обличчя. Тим більше завжди можна укласти шевелюру так, щоб завитки прикривали вилиці. Тому жінкам з довгими і від природи прямим волоссям краще завивати їх в локони, які до того ж додадуть зачісці потрібний об’єм.

«Прилизану» укладку робити неприпустимо, тому таке пристосування, як «утюжок», краще подарувати подрузі з худим обличчям. Об’єм і пишність – ось на що повинна робити ставку жінка з вищеназваними особливостями та креативні зачіски з відсутністю горизонтальних ліній будуть їй на допомогу.

Найоптимальніший варіант для повного обличчя – модні зачіски з гармонійною асиметрією, наділені тільки косими лініями. Як видно, вибір зачісок для дам з повним обличчям надзвичайно широкий. Необов’язково кардинально змінювати свій імідж, бажаючи виглядати надзвичайно: достатньо внести в звичний вигляд лише невеликі зміни.


Check Also

Ефективний догляд за шкірою навесні. Поради спеціалістів

Зміни у вазі і погодні умови негативно позначаються на стані шкіри тіла. Вирішуємо насущні проблеми …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.