Home / Твоя краса / Обличчя / За красою в аптеку: космецевтика

За красою в аптеку: космецевтика

Щоденна турбота про шкіру – неодмінна умова відмінного зовнішнього вигляду жінки. Тому доглядова косметика завжди повинна бути найвищої якості. Саме таке сьогодні демонструє космецевтика. Що це за косметика і які її переваги?

Космецевтика або аптечна косметика – це особливий вид б’юті-продукції, який виробляється переважно для аптечних мереж. Створюють таку косметику фармакологи, фізіологи і дерматологи, загалом, ціла група професіоналів з науковими ступенями та глибокими знаннями в області інноваційної біотехнології. Злагоджена і продумана робота дає на виході унікальний за своєю ефективністю продукт – космецевтику, тобто лікувальну косметику.

Що відрізняє лікувальну косметику від інших видів?

Головна особливість аптечної косметики – збалансований вміст активних речовин, що впливають на різних шарах шкіри при повній відсутності антибіотиків і гормонів.

Вітаміни, пептиди, рослинні витяжки, мінерали та лікувальні грязі, що знаходяться у складі косметики, не тільки комплексно доглядають за шкірою, але і лікують поширені шкірні проблеми. Почервоніння і лущення, висипання і гіперпігментація, чутливість і свербіж вимагають продуманої тактики та лікувальної терапії, ось тоді без космецевтики і не обійтися. Вона швидко усуне турбуючі прояви і поверне вашій шкірі здоровий і сяючий вигляд.

Що стосується гормонів та антибіотиків, які є небажаними складовими косметики мас-маркету, в аптечній косметиці вони виключені. Це в свою чергу, знижує можливість появи на шкірі алергічних реакцій. Тому всі лінії аптечної косметики є гіпоалергенними.

Рівні космецевтики

Залежно від вмісту кількості активних речовин, їх видів і ступеня проникнення в шкіру, космецевтику поділяють на три рівні:

Космецевтика 1-го рівня – діє у верхніх шарах шкіри, забезпечуючи її якісним доглядом і терапевтичним ефектом. Цей вид косметики допоможе забути про чутливу шкіру, суху – зволожить, а жирну зробить менш сальною. Вона допоможе уникнути появи передчасних зморшок і вікових проблем шкіри. Поширеними брендами космецевтики 1-го рівня є продукція Uriage, Solar, Vichy, Lierac і Phytofarm.

Космецевтика 2-го рівня – впливає на клітинному рівні, що значно розширює можливості даної косметики. Від першого виду її відрізняє більш глибокий ступінь проникнення в шкіру. Це відмінний варіант для людей з хронічними шкірними недугами, які вимагають особливого догляду, як псоріаз або екзема. Звикання така косметика не викликає, шкіра бере її з вдячністю. Найвідоміші бренди космецевтики 2-го рівня NSP, RBC, Irwing Naturals, New Ways.

Космецевтика 3-го рівня є найбільш досконалим видом аптечної косметики, оскільки працює у всіх шарах шкіри. Але зустріти її у вільному продажу поки ще не можна. Ця косметика знаходиться в процесі доопрацювання та всебічного клінічного вивчення. Але, що можна сказати абсолютно точно вже зараз, вона не буде призначена для щоденного догляду. Її застосування буде можливим тільки за показаннями.

Як вибрати лікувальну косметику?

Вибір космецевтики для щоденного застосування повинен починатися з консультації у лікаря-косметолога, дерматолога або фармацевта аптечній мережі. Адже для того щоб побачити видимий результат на шкірі необхідно багато нюансів. Це і необхідний рівень космецевтики, її оптимальне дозування, спосіб застосування і навіть загальна схема використання засобу.

Намагайтеся купувати креми не в баночці, а в тубах або невеликих ємностях з дозатором. Це не тільки економічно вигідно, але і гігієнічно. Якщо ж обраний бренд не пропонує таку можливість, в комплекті з кремом придбайте спеціальні косметичні лопатки, призначені для відділення необхідної кількості крему для разового застосування.

Зверніть увагу, що космецевтика поки ще ніяк не маркується і не має сертифікатів якості на упаковці, але впізнати її серед інших видів косметики просто по великому списку всіх компонентів продукту з подальшою вказівкою характеру їх впливу.

Додатковим плюсом аптечної косметики є той факт, що вона, як і інші лікарські засоби, обов’язково проходить жорсткий фармконтроль при вступі в аптеку, що істотно зменшує ризик придбання підробки. Забезпечити якість продаваної продукції – головне завдання кожної аптечної мережі


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *