Home / Твоя краса / Нігті / Яскравий і зухвалий манікюр «Готика»!

Яскравий і зухвалий манікюр «Готика»!

Якщо ви неординарна особистість, приковуєте до себе погляди, то цей манікюр створений для вас! Яскравий, імпульсивний і зухвалий, він відмінно підійде як до стилю готика, так і до стилю вамп.

Чорний і червоний кольори символізують пристрасть, цілеспрямованість і одночасно, містичність і скритність. З таким манікюром ви станете сміливіше. Побалуйте себе несподіваним дизайном, а наш майстер-клас під відповідною назвою «Готика» покроково навчить вас зробити його самостійно в домашніх умовах.

Що потрібно для створення такої чорно-червоної гами на своїх пальчиках?

Звичайно, червоний і чорний лаки для нігтів.

Вони повинні бути глибокого, насиченого кольору, добре пігментованими. Червоний колір не повинен бути яскраво-червоним, вибирайте більш темні тони.

Манікюрні ножиці.
Лак червоний для стемпінга.
Ось тут колір потрібен якраз яскраво-червоний.
Наклейка-стрічка для нейл-арту срібного кольору.
Безбарвний лак для нігтів.

Буде використовуватися, як база (компенсаційне покриття) під манікюр і як фінішний засіб.

Спеціальні кисті для нейл-арту: тонка, ДОТС (з кулькою на кінці), середня для малювання.
Зубочистка.

Основа під лак для стемпінга, яку не шкода потім викинути.
У майстер-класі використовується фольга, але це може бути і звичайний аркуш паперу.

IF

Також вам знадобиться рідина для зняття лаку, щоб промивати в ній кисті для нейл-арту і ватні диски (або серветки) для їх очищення і просушування.

Покроково манікюр «Готика»

1. Покрийте нігті безбарвним лаком. Він вирівняє поверхню нігтьових пластин і манікюр буде виглядати бездоганним. Замість звичайного безбарвного лаку можна використовувати і спеціальний лікуючий засіб.

2. Всі нігті, крім мізинця накрасьте червоним лаком. Колір повинен бути однорідним, смуги неприпустимі. Якщо це необхідно, покрийте нігті двома шарами лаку. Мізинець накрасьте чорним лаком так, як це показано на фото нижче. Кінчик нігтя по лінії френча залиште вільним. Для того щоб це зробити акуратно, проведіть поперечну лінію тонким пензлем для нейл-арту. Не переживайте, якщо вона не вийде ідеально рівною.

IF

3. Промийте тонкий пензлик в рідині для зняття лаку, очистіть і просушіть ватним диском або серветкою. Наберіть на неї червоний лак. Акуратно зафарбуйте кінчик мізинця. У вас має вийти на нігті ось такий червоний френч. Не забудьте відразу очистити кисть, щоб вона не засохла.

IF

4. Приступимо до безіменного пальця. Візьміть середню кисть, наберіть на неї чорний лак і намалюйте дві лінії навхрест так, щоб нижній трикутник вийшов менше верхнього. Отримана форма пісочного годинника. Акуратно зафарбуйте її всередині. Те ж саме виконайте з середнім пальцем. Промийте кисть.

Яскравий і зухвалий манікюр «Готика»! 4

5. Ніготь великого пальця зафарбуйте чорним лаком, відступивши 5-7 мм від його основи так, як це показано на фото.

IF

6. Після повного висихання лаку приступимо до оформлення подальшого дизайну. На фольгу капніть червоний лак для стемпінга. Чому не підійде звичайний лак? Справа в тому, що він не так добре пігментований, як його спеціалізований «побратим» і дизайн тоді вийде тьмяним.

IF

7. За допомогою Дотса нанесіть точки в дві лінії на кінчик великого пальця по лінії френча.

IF

8. На мізинці трохи лівіше середини нігтя нанесіть точки у вигляді двох вертикальних ліній так, як це показано на фото.

IF

9. Візьміть тонку кисть. За допомогою неї і того ж червоного лаку для стемпінга нанесіть горизонтальні лінії на чорному тлі пісочного годинника. Промийте і просушіть кисть.

IF

10. На вказівному пальці зробимо дизайн «антифренч» за допомогою чорного лаку і тонкої кисті. Ось тут потрібно постаратися і зробити лінії максимально акуратно, так як надалі недоліки приховати не вийде.

IF

11. Завершуємо дизайн. Надаємо йому глянець і витонченість за допомогою срібної смужки для нейл-арту. На мізинці наклейте її по лінії френча, притискаючи її до нігтя за допомогою зубочистки.

IF

12. На середньому і безіменному пальцях кріпите їх хрест-навхрест по лініях пісочного годинника.

IF

13. На великому пальці – по межі чорного і червоного лаків біля основи нігтя.

IF

14. Ножицями акуратно відріжте наклейки і покрийте всі нігтики для фіксації елементів дизайну безбарвним лаком. Ось що у вас повинно вийти на фінальному етапі!

IF


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *