В останні десятиліття жінки в нашій країні отримали можливість користуватися будь-якими косметичними засобами для догляду за собою не тільки від наших виробників, але і від конкурентних західних компаній.
Основа японської косметики – натуральні інгредієнти. Особливо гарні маски для обличчя за рецептами цієї країни.
Японські маски для обличчя-східна загадка
Маска для обличчя з рису
Чудово видаляє відмерлі клітини маска, після застосування якої шкіра набуває оксамитову структуру. Перед нанесенням маски потрібно протерти шкіру лицьової області деякою кількістю рослинного масла (достатньо кількох крапель), потім дочекатися, поки воно вбереться, і вже тільки після цього нанести на 10 хвилин рисову маску.
Приготування рисової маски: 4 десертні ложки рисового борошна з’єднати з розігрітим молоком до кремоподібного стану.
Омолоджуюча японська маска
Запасіться такими продуктами: 4 десертні ложки меленого зеленого чаю без домішок, половина десертної ложки зацукрованого густого меду, жовток, і пів-ложки (чайної) лимонного соку.
Японські маски для обличчя не вимагають тривалого і складного процесу виробництва. Зелений чай для отримання маски потрібно потримати над парою, але при цьому не допускати його відсирівання: нехай це займе у вас пару хвилин. З’єднайте жовток з підготовленим медом і лимонним соком. Останнім з доданих до маски інгредієнтів стане чай.
Все, що з’єднали, краще перемішати, користуючись блендером, далі можна на чверть години наносити маску на лицьову область.
Колагенова маска «Японський огірок»
Цей засіб допоможе очистити пори, стимулювати капілярне кровопостачання, освітлить шкіру. Надає воно також тонізуючу і зволожуючу дію.
Необхідні речовини: гліцерин, очищена вода, клітковина, пропилен гліколь, екстракти морських водоростей і огірка і гідролізованний колаген і еластин.
Застосування: з’єднавши зазначені речовини, маску обережно викладіть на лицьову область і щільно притисніть на 1/4 часа пальцями. Після процедури не забудьте вмитися.
Домашня маска для тонізації шкіри обличчя
Склад:
1 десертна ложка змеленого в порошок зеленого (без добавок) чаю;
половинка десертної ложки будь-якого меду;
2 десертні ложки збитого до хорошої піни білка, а якщо шкіра схильна до жирності, то 1 жовток;
половинка маленької ложки лимонного соку.
Японські маски для обличчя з зеленим чаєм готують з пропареного близько двох хвилин чаю. Порошок його потрібно довести до теплоти, але постарайтеся не робити його гарячим. Потім треба в блендері збити білок або жовток з будь-яким медом, трохи пізніше додавши інші інгредієнти.
Наносять маску на очищену і зволожену шкіру. Для використання такої маски в області повік попередньо обробіть цю зону тоненьким шаром масла рослинного походження. Зніміть маску через 1/4 часу вологою тканинною серветкою, а потім змийте водою залишки.
Ця маска хороша, якщо проводити курс з процедур, що триває півтора місяці: використовувати двічі на тиждень.
Рисова маска для проблемної шкіри
Необхідно мати всього лише дві великі ложки чорного рису і воду. На ніч залийте рис доведений до 100° C водою. На наступний ранок нанесіть на область обличчя. У підсумку очистяться пори, зникнуть неприємні чорні точки.